2

@Borneo to nie jest strach, tylko brak chęci udziału w zbiorowej histerii, z jaką od miesiąca zmagają się platformersi. Jak to by w ogóle wyglądało na tle Europy, że w Polsce powtarza się liczenie, bo jedna strona nie może się pogodzić z wynikami?

5

Oglądam sobie maraton Ludwiczka i właśnie zaczął się odcinek o babci.
Nie wiem, czy jestem gotowy

0

Oglądam trochę DS2 i ponoć miała się mocno różnić od jedynki, ale kompletnie tego nie widaćna razie.

6

@Roobo przecież to było jasne. No ale przecież "czilowali sobie i nikomu nie robili krzywdy" XD Zaczyna się robić syf i tyle. Ale wiadomo, lepiej krzyczeć, że wybory sfałszowane.

0

@Rifek celnie o woke erze Hollywood :)

3

@DAM1ANOo właśnie się skończył

0

@Rifek dokładnie, chory pomysł z tym race swapem :)

1

@DragonxNF animację lubię. Śniadej Astrid nie zamierzam oglądać

1

@Kgorecki2500 piękna butelka płynnego szczęścia

0

Komentarz usunięty

0

No Ironheart to na pewno będzie "hit", boże XD

1

@michaleu teraz już tak

3

Najpiękniejsza piosenka o relacji ojciec-syn

0

@macio_944 pewnie jeszcze pis im wizy sprzedał, a teraz Morawiecki wyje najgłośniej. Legalni czy nie, mnie takie widoki martwią i to się nie zmieni. No i pytanie, skoro sobie luźno siedzieli, to dlaczego przewieziono ich do ośrodka i udzielono pomocy?

0

@Pedri16Future ciekawe czy tuskowi chociaż trochę jest wstyd, że sięna niego powołał

5

Czy z okazji Dnia Ojca onet przypomniał już, jak ważną rolę odgrywają samotne matki?

4

Mówiłem, że Zełeński się zaraz zazdrosny zrobi, bo wszyscy obecnie patrzą na Iran. I cyk, "udaremniony zamach" i to jeszcze w Polsce :D

0

Porównania do Pedriego za 3, 2, 1...

1

@NeroTFP1 no ja też, ale jeśli jestem na jego koncercie, bo po prostu lubię jego muzykę, to niestety nie da się uniknąć tego, co ma do wyrzygania na temat polityki.

1

@NeroTFP1 no wykrzykiwanie "jebać pis" na koncertach raczej w tych granicach się nie mieści xd

0

@RosjaninBut niestety mało jest aktorów/celebrytów, którzy nie idą za lewackim nurtem. Dlatego cenię sobie po prostu tych artystów, którzy nie zabierają zdania na temat polityki. Przykład: Szczęsny u Wojewódzkiego. Brzydzę się natomiast np. tym, co robi Krzysztof Zalewski.

1

@gumaz odcinka nie kojarzę, ale zgaduję, że Dracz? xd

3

@blakkudium pierdzielę, trzeba będzie oglądać teraz Monaco z Fatim i Pogbą

1

Album na dziś:
U2 - "How to dismantle an atomic bomb"

1

@kubix05 idol. Marcin DorGOATciński

1

@tbas ale to już było panie Iran

0

@HypeR a no tak. Nie znam go i założyłem z automatu, że to LS

4

@ViscaelBarca2007 wydaje mi się, że jest plan pójścia po Williamsa i Rashforda, a ten Bardghji może będzie kupiony i zostanie w Kopenhadze.

0

Dopiero zobaczyłem, jakie "Chad" Pan Prezydent Andrzej Duda zapodał ratio na "Virgin" Donaldzie Tusku.

0

@Encore Giertychy i Lisy chyba nie przeżyją 2027 roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?