PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bernard777 oj tak :D
6
@Bernard777 nie no, co nam Kopenhaga zrobiła xd Tu chodzi o zemstę na frajerach
2
@Kgorecki2500 to jest turówka inna niż wszystkie, bo tam i tak wykonujesz ataki i bloki/uniki
0
@karci0 dla mnie spoko. Niezbyt barcelońskie, ale ładne. W kolekcji mam tylko kratę.
8
Real Oviedo wchodzi do LaLigi z całkiem ładnymi koszulkami na 100-lecie
8
Trudna zagadka na dobranoc
11
Zobaczcie radość Auckland City po remisie (!) z Boca Juniors, co daje im 4 (!) miejsce w grupie. To jest piękno futbolu i piękno tego KMŚ.
6
@Popitek12 jeszcze Tagliafico i gramy Popitku
4
@JimMorrisonFCB tak mówią
6
Jeszcze Pogba i Monaco będzie dla mnie jednym z trzech po Barcelonie i Como must watchy w przyszłym sezonie.
1
Jest tam w Lyonie ktoś kogo by można wziąć po taniości? Lacazette na ławę
9
Trochę tych wolnych nastrzelał w Miami
2
@Borneo w cywilizowanych europejskich krajach nie ma wątpliwości, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem i demokracją. Tak samo jak w Polsce, tylko banda oszołomów nie może się z tym pogodzić.
12
@GTBTP czeka go albo szybka dymisja, albo niedługo będzie siwy jak Valverde po Barcelonie.
2
@SelloutCrowd bo chcę wiedzieć, jak zachowują się ludzie, którzy są tutaj jedynie gośćmi i jak się za to odpłacają. Strasznie mi przykro, że ukraińcy mają coraz bardziej dosyć xD Pokazać wyjście na front?
1
@macio_944 dokładnie taki efekt wywołał Ludwiczek, skacząc na bombę do basenu
3
@SelloutCrowd to dokładnie jak ja i większość narodu ma w dupie Ukraińców.
Informowanie o czymś takim to szczucie?
4
@Borneo i to jest właśnie wasz poziom xD Ja żyję w cywilizowanym europejskim kraju i nie życzę sobie, żeby na zlecenie oszołomów, którzy przegrali wybory, robiono z niego pośmiewisko.
0
@Konradowskyy żadnego ponownego liczenia głosów nie będzie, bo to byłaby kompromitacja Polski na tle Europy. A zbiorowa histeria za jakiś czas minie.
2
@Borneo to nie jest strach, tylko brak chęci udziału w zbiorowej histerii, z jaką od miesiąca zmagają się platformersi. Jak to by w ogóle wyglądało na tle Europy, że w Polsce powtarza się liczenie, bo jedna strona nie może się pogodzić z wynikami?
5
Oglądam sobie maraton Ludwiczka i właśnie zaczął się odcinek o babci.
Nie wiem, czy jestem gotowy
0
Oglądam trochę DS2 i ponoć miała się mocno różnić od jedynki, ale kompletnie tego nie widaćna razie.
6
@Roobo przecież to było jasne. No ale przecież "czilowali sobie i nikomu nie robili krzywdy" XD Zaczyna się robić syf i tyle. Ale wiadomo, lepiej krzyczeć, że wybory sfałszowane.
0
@Rifek celnie o woke erze Hollywood :)
3
@DAM1ANOo właśnie się skończył
0
@Rifek dokładnie, chory pomysł z tym race swapem :)
1
@DragonxNF animację lubię. Śniadej Astrid nie zamierzam oglądać
1
@Kgorecki2500 piękna butelka płynnego szczęścia
0
Komentarz usunięty
0
No Ironheart to na pewno będzie "hit", boże XD