0

@Bernard777 oj tak :D

6

@Bernard777 nie no, co nam Kopenhaga zrobiła xd Tu chodzi o zemstę na frajerach

2

@Kgorecki2500 to jest turówka inna niż wszystkie, bo tam i tak wykonujesz ataki i bloki/uniki

0

@karci0 dla mnie spoko. Niezbyt barcelońskie, ale ładne. W kolekcji mam tylko kratę.

8

Real Oviedo wchodzi do LaLigi z całkiem ładnymi koszulkami na 100-lecie


8

Trudna zagadka na dobranoc

11

Zobaczcie radość Auckland City po remisie (!) z Boca Juniors, co daje im 4 (!) miejsce w grupie. To jest piękno futbolu i piękno tego KMŚ.

6

@Popitek12 jeszcze Tagliafico i gramy Popitku

4

@JimMorrisonFCB tak mówią

6

Jeszcze Pogba i Monaco będzie dla mnie jednym z trzech po Barcelonie i Como must watchy w przyszłym sezonie.

1

Jest tam w Lyonie ktoś kogo by można wziąć po taniości? Lacazette na ławę

9

Trochę tych wolnych nastrzelał w Miami

2

@Borneo w cywilizowanych europejskich krajach nie ma wątpliwości, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem i demokracją. Tak samo jak w Polsce, tylko banda oszołomów nie może się z tym pogodzić.

12

@GTBTP czeka go albo szybka dymisja, albo niedługo będzie siwy jak Valverde po Barcelonie.

2

@SelloutCrowd bo chcę wiedzieć, jak zachowują się ludzie, którzy są tutaj jedynie gośćmi i jak się za to odpłacają. Strasznie mi przykro, że ukraińcy mają coraz bardziej dosyć xD Pokazać wyjście na front?

1

@macio_944 dokładnie taki efekt wywołał Ludwiczek, skacząc na bombę do basenu

3

@SelloutCrowd to dokładnie jak ja i większość narodu ma w dupie Ukraińców.

Informowanie o czymś takim to szczucie?

4

@Borneo i to jest właśnie wasz poziom xD Ja żyję w cywilizowanym europejskim kraju i nie życzę sobie, żeby na zlecenie oszołomów, którzy przegrali wybory, robiono z niego pośmiewisko.

0

@Konradowskyy żadnego ponownego liczenia głosów nie będzie, bo to byłaby kompromitacja Polski na tle Europy. A zbiorowa histeria za jakiś czas minie.

2

@Borneo to nie jest strach, tylko brak chęci udziału w zbiorowej histerii, z jaką od miesiąca zmagają się platformersi. Jak to by w ogóle wyglądało na tle Europy, że w Polsce powtarza się liczenie, bo jedna strona nie może się pogodzić z wynikami?

5

Oglądam sobie maraton Ludwiczka i właśnie zaczął się odcinek o babci.
Nie wiem, czy jestem gotowy

0

Oglądam trochę DS2 i ponoć miała się mocno różnić od jedynki, ale kompletnie tego nie widaćna razie.

6

@Roobo przecież to było jasne. No ale przecież "czilowali sobie i nikomu nie robili krzywdy" XD Zaczyna się robić syf i tyle. Ale wiadomo, lepiej krzyczeć, że wybory sfałszowane.

0

@Rifek celnie o woke erze Hollywood :)

3

@DAM1ANOo właśnie się skończył

0

@Rifek dokładnie, chory pomysł z tym race swapem :)

1

@DragonxNF animację lubię. Śniadej Astrid nie zamierzam oglądać

1

@Kgorecki2500 piękna butelka płynnego szczęścia

0

Komentarz usunięty

0

No Ironheart to na pewno będzie "hit", boże XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?