0

@kiper09 rok temu ta sama pajacerka była.

1

@Pedri16Future tego to już chyba nawet redaktor Doniec nie może obronić

1

Przez te 2 dni Euro widziałem dwa najlepsze gole głową w kobiecej piłce. Nie jak przeważnie balon co przelatuje tylko dlatego, że bramkarka jest niska, ale mocny strzał

4

Torre chyba jednak na Majorce wyląduje

0

Jeśli transfer Nico nie dojdzie do skutku, to szczególnie smutny nie będę. Jeśli to oznacza, że ściągniemy Rashforda, to jestem chyba nawet bardziej nahajpowany na atak Rashford - Lewy - Yamal

0

Ale Vicky Lopez ma luz

4

hahahahaaha jaki gol Hiszpanii

0

@Cvzx no i przydałaby się twarz, tak samo jak Kiki czy Jany

2

Vicky Messi.
Zaczęła akcję i skończyła :D

0

xd szybko poszło Hiszpankom

1

@Cvzx zawieszona z tego co widzę

3

Za chwilę na TVP Sport mecz Hiszpania - Portugalia. Na szczęście nie broni de Gea

0

Może i się pali, ale na koniec okienka i tak skończymy z Rashfordem i Nico albo Diazem xd Jestem tego pewien

1

@Gibbon_FCB co prawda krótka rola, ale dla mnie szeryf z Pewnego razu w Hollywood

13

"Kim są, ustali się później"
Później:

1

@Solenya nie, załóż swój własny post.

10

@Faro a Tobie kariera na stronie niemiła czy co? Można Ci ją szybko skończyć

0

@Mezocyklon87 nikt się nie spodziewał

1

@JohnKennedy ale ja nic nie pisałem o zgadywaniu koloru skóry rasisto.

0

Pobawmy się w zgadywankę, dopóki nie ma żadnych szczegółów dotyczących sprawcy :)

2

Pesymizm w sprawie optymizmu

1

@wojopancer dołożyłbym bramkę Maroko w meczu z Portugalią na MŚ 2022 @Popitek12 A tak poważnie to mecz z Interem w poprzednim sezonie albo Argentyna z Niemcami w finale 2014

0

Jezu, to mamy to 1 do 1 czy nie do ch...?

1

@blakkudium trochę randomy na razie, ale spokojnie, ponoć chcą Moratę xd

0

@Tasde ja ogólnie lubię tęczę i nie miałbym nic przeciwko, żeby sobie stała, ale niestety banda dziwolągów (mówię o tym wszystkim, co jest po LGB) skutecznie obrzydziła ten symbol.

1

@Gacek5
05/06 - Belletti
06/07 - Gudjohnsen
07/08 - Henry
08/09 - Marquez
09/10 - Ibrahimović
10/11 - Afellay
11/12 - Alexis
12/13 - Song
13/14 - Neymar
14/15 - Messi
15/16 - Suarez
16/17 - Roberto
17/18 - Paulinho
18/19 - Vidal
19/20 - Frenkie
20/21 - szczerze mówiąc, to nikt
21/22 - Aubameyang
22/23 - Lewy
23/24 - Cancelo
24/25 - Inigo

Dość dziwne wybory, ale to pierwsi piłkarze, co przychodzą mi na myśl. Ciekawe jak byłoby z wyjazdówkami. W ogóle czemu 25/26 ma fejkowe zdjęcie, a nie prawdziwe

1

@blakkudium zaczyna mnie ten profil irytować. Pajac specjalnie wrzuca każdą bzdurę o Yamalu, żeby ludzie zaczęli go hejtować. Któreś większe konto o Barcy zwróciło na to uwagę dzisiaj

0

@Eklerek mundialową to jakimś wielkim fartem kupiłem, bo jak już były niedostępne, to sprawdzałem co jakiś czas i z dupy w nocy się jedna sztuka pojawiła, akurat mój rozmiar xd Potem już nie widziałem, żeby były dostępne

11

Coś pięknego się szykuje

0

xD Norwegia dostała karnego, Hegerberg nie trafiła w bramkę, pierwsza akcja Szwajcarii i karn. Jednak nie ma karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?