6

Śpijcie dobrze

0

@Encore tak jest

0

@marcin62 całym sercem

0

@marcin62 kurde, może da się go jednak lubić?

16

Nie dość, że podszywany Polak, to jeszcze podszywany Barceloniarz xD

0

@krycha2201 znaczy jak se chce, to niech tam gra. Jak coś wygra, to będzie bardzo smakować. Ale po co jakieś podchody drugi rok z rzędu robi

4

Cieszynkę Joty chyba zrobił

0

@Rifek ale czy ktoś pytał o Ligue 1 w tym poście?

1

@ViscaelBarca2007 Bundesliga to nudny kierunek

3

Z tą Collins jest coś nie tak xd Strasznie odpychająca

1

Collins to ta zje...na? Dobrze pamiętam?

0

@marcin62 a to Quebonafide niby jest jakiś niszowy? xd Nie ma chyba bardziej mainstreamowego rapera

0

@Gaucho nie mam pojęcia :D

0

@Gaucho zaczynam myśleć, że zdewastowanie muralu było ustawione

0

@Hosh ja wiem, że Ty hate watch robisz xd

1

Czemu te baby zawsze w środek strzelają

0

@Aragorn33 kto ma się połamać to i tak się połamie

1

@19Macio93 czy ja napisałem 365 dni w roku?

3

Ludzie pracują prawie 365 dni w roku za wielokrotnie niższe pieniądze. Piłkarz w szoku. Dla mnie to narzekanie piłkarzy na zbyt dużą liczbę meczów jest nie do obrony.

1

@BezglutenowyPedri czekamy na Yamala

0

@siael gdzie Szczęsny na domowej koszulce :D

1

@RosjaninBut xD a kto do niego dzwonił wczoraj na streamie?

0

Redaktor, wymyśliwszy tytuł artykułu

1

@TaughtMule dobry jest?

2

Przypomniało mi się, że Barca może jeszcze pójść po Leao, wpisałem w google "kadra Milanu" i patrzcie, jakie ma zdjęcie xd https://zapodaj.net/images/cad736e0075f3.png

0

Ogólnie czuję, że to Inaki mu we łbie namieszał ostatecznie. Pewnie gadką, że mogą pograć razem do końca jego kariery, a potem i tak jakiś duży klub się po niego zgłosi. Co byłoby dość samolubne z jego strony.

0

Narzekaliście na najnudniejszą sagę transferową z Williamsem? Śmiało można stwierdzić, że dopiero zaczynamy karuzelę. Diaz, Rashford, Lookman i zapewne jeszcze ze dwa inne nazwiska. Rashford, Cancelo, Grimaldo i lecimy.

62

@FabianekMrozek człowieku, błagam cię

0

@mekston założę się, że są tacy :D

9

Wczoraj myślałem sobie, że nie ma w kadrze zawodnika, którego nazwisko jakoś szczególnie chciałbym mieć na domówce z tego sezonu. To już mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?