PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Śpijcie dobrze
0
@Encore tak jest
0
@marcin62 całym sercem
0
@marcin62 kurde, może da się go jednak lubić?
16
Nie dość, że podszywany Polak, to jeszcze podszywany Barceloniarz xD
0
@krycha2201 znaczy jak se chce, to niech tam gra. Jak coś wygra, to będzie bardzo smakować. Ale po co jakieś podchody drugi rok z rzędu robi
4
Cieszynkę Joty chyba zrobił
0
@Rifek ale czy ktoś pytał o Ligue 1 w tym poście?
1
@ViscaelBarca2007 Bundesliga to nudny kierunek
3
Z tą Collins jest coś nie tak xd Strasznie odpychająca
1
Collins to ta zje...na? Dobrze pamiętam?
0
@marcin62 a to Quebonafide niby jest jakiś niszowy? xd Nie ma chyba bardziej mainstreamowego rapera
0
@Gaucho nie mam pojęcia :D
0
@Gaucho zaczynam myśleć, że zdewastowanie muralu było ustawione
0
@Hosh ja wiem, że Ty hate watch robisz xd
1
Czemu te baby zawsze w środek strzelają
0
@Aragorn33 kto ma się połamać to i tak się połamie
1
@19Macio93 czy ja napisałem 365 dni w roku?
3
Ludzie pracują prawie 365 dni w roku za wielokrotnie niższe pieniądze. Piłkarz w szoku. Dla mnie to narzekanie piłkarzy na zbyt dużą liczbę meczów jest nie do obrony.
1
@BezglutenowyPedri czekamy na Yamala
0
@siael gdzie Szczęsny na domowej koszulce :D
1
@RosjaninBut xD a kto do niego dzwonił wczoraj na streamie?
0
Redaktor, wymyśliwszy tytuł artykułu
1
@TaughtMule dobry jest?
2
Przypomniało mi się, że Barca może jeszcze pójść po Leao, wpisałem w google "kadra Milanu" i patrzcie, jakie ma zdjęcie xd https://zapodaj.net/images/cad736e0075f3.png
0
Ogólnie czuję, że to Inaki mu we łbie namieszał ostatecznie. Pewnie gadką, że mogą pograć razem do końca jego kariery, a potem i tak jakiś duży klub się po niego zgłosi. Co byłoby dość samolubne z jego strony.
0
Narzekaliście na najnudniejszą sagę transferową z Williamsem? Śmiało można stwierdzić, że dopiero zaczynamy karuzelę. Diaz, Rashford, Lookman i zapewne jeszcze ze dwa inne nazwiska. Rashford, Cancelo, Grimaldo i lecimy.
62
@FabianekMrozek człowieku, błagam cię
0
@mekston założę się, że są tacy :D
9
Wczoraj myślałem sobie, że nie ma w kadrze zawodnika, którego nazwisko jakoś szczególnie chciałbym mieć na domówce z tego sezonu. To już mam