PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek ale co to jest przy piekle, jakie mają w swoim kraju Polki?
1
Informacja dla koncertowiczów
0
@ACMaldini3 nie jestem wielkim fanem Billie, ale lubię kilka piosenek. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że będzie w Polsce, bo dla samego "when the party's over" bym pojechał. Uwielbiam tę piosenkę
1
@Popitek12 wreszcie ktoś przejrzyście wyjaśnia ten skomplikowany sport
3
Też ładnie
0
Jak ja lubię Tomasza Schuchardta
10
Ale czuję, że w przyszłości będzie smród z Yamalem xd
0
@MeMyselfAndI otóż autor tweeta przyrównał sobie KMŚ do Audi Cup
0
@sciahoo Endrick, ale przerobiony xd
0
@sciahoo lepszy Yamal ponoć
11
Ronaldo McDonaldo
5
Trwają rozmowy między nowym selekcjonerem a Robertem Lewandowskim na temat powrotu do kadry https://streamable.com/aklo4n
0
@FcPortoFan1999 ale że Boras nie ma tam jakiegoś człowieka, który by się wysypał?
0
@MessiForeverTheBest kto konkretnie tak pisze
0
A nasi dziennikarze co, zero przecieków mają?
0
@Conradxc a ostatnio tata mi o nim mówił. Mam w planach, ale póki co chcę polski
4
31 lat temu "shit happened"
0
Dajcie jakieś polskie seriale kryminalne z motywem śledztwa w sprawie porwania lub zabójstwa. Oglądam teraz Odwilż, a następny w kolejce jest Klangor. Swoją drogą, uwielbiam czołówkę Odwilży
0
@Conradxc znaczy, ja mam bardziej na myśli tych, co najpierw sami ich nawpuszczali, a teraz najgłośniej wyją
2
@Lionel_Messi10 karny Miny to coś pięknego
1
@Comentateiro pozdrawiam, to właśnie miałem na myśli
5
@Arden czuję, że będzie z tego rozpier... w kraju. I dobrze, niech ludzie protestują, żeby jasno pokazać, że nie będziemy tak tolerancyjni jak zachód.
0
@LeoMessiiBarcaPepa ciekawe czy to nie była grupa żony użytkownika z tej strony, bo był taki post xd
0
@pt9 miałem iść dla Pitta
5
Wake up babe, new ANKARA MESSI just dropped
0
@Cyzix to jest takie samo gadanie jak to, że gdyby Liverpool się zakwalifikował do KMŚ to wiadomo co. Jak widać, piłkarze traktują ten turniej dość serio. @kanver_
1
@kanver_ przecież to jest kontuzja, która może się zdarzyć w pierwszej kolejce sezonu
6
Śpijcie dobrze
0
@Encore tak jest
0
@marcin62 całym sercem