3

Nie zapomnijmy, że miał tylko 17 lat kiedy tego dokonał!

0

@Pawlak1992 gdzieś w Argentynie. Może i pierdolnik, ale z klimacikiem

1

@Popitek12 a no tak. Ale Gillberg jeszcze nie powiedział ostatniego słowa

0

@mekston za dobry

0

@Popitek12 a czemu?

9

Jprd, tę imprezę Yamala to aż chyba u siebie słyszę

8

Messi co nabija sobie wolne xd

3

@Hshdhrhdh chyba to

1

@Encore odkąd Federer zakończył karierę, siadło moje zainteresowanie tenisem. Co robić Enkorze?

0

@Values opis dodaj

1

Ale rozpaczliwy ten apel komentatorki xd

0

Co ta Dunka teraz zrobiła xd Czasami to aż mi wstyd, że jako tako wspieram tę dyscyplinę xd

0

@RosjaninBut surykatka

0

A jednak nie 2-2, a 3-1. Brawo Polki

0

Matko, ale gol Danii xd

6

Może niech se go weźmie ta sekcja koszykówki

0

@Rifek nie ma już tematu tego pajaca w Barcelonie

0

@tomek8756 właśnie po to otwierają dach

0

What did she say? Can someone translate?

0

Zostawcie ją w spokoju, jprd xd

0

Kiedyś ta Anisimova chudsza była

0

@D10SLEO zanim dostałbyś się do finału, to by Cię Sabalenka udami zgniotła

0

@Consigliere Świątek gra najłatwiejszy finał w jej życiu, a tu jakieś wymyślanie o trudnych momentach, błagam

0

@FCB24 w takim razie Świątek też niczego poza brązem na IO dla Polski nie zdobyła, tylko dla siebie

0

@JohnKennedy on tylko wykonuje rozkazy

0

@Gall kurde, ty to jesteś gość, szacun

12

@4drian0 ale co warte? Jak tam nie ma ograniczeń co do numerów, to raczej nikt nie będzie płakał, że nie może wziąć 20. Widzę, że ludzie "popłakali" jeden dzień, bo wypadało, a teraz już się zaczynają teksty "a po co to, a po ch... tamto, wcale takie dobry nie był"

1

@July_6_BcN ja zjadłem kebaba i starczy

1

@Kuchar poka zdjęcia

0

@Arkon Popitek nie ogląda telewizji, dzięki czemu myśli samodzielnie. Wam każą w Faktach albo w 19:30 hejtować Brauna, to hejtujecie. Dobrze mówię @Popitek12?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?