PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@directedbyfcb dziwne to. Myślałem, że PSG ma już po sekstecie, ale wygląda na to, że nie, no bo trzeba raczej liczyć ten interkontynentalny
1
@directedbyfcb serio oprócz nowych KMŚ dalej jest puchar, którym kiedyś było KMŚ? xd Bez sensu
2
@directedbyfcb co to jest puchar interkontynantalny w ogóle? Pierwsze słyszę
6
Komentator powiedział: "kto by nie chciał pamiątkowego zdjęcia z Donaldem Trumpem." Pomyślałbym, że irański zespół sędziów, no ale jednak nie xD
4
@Popitek12 właśnie dlatego nie może nim zostać Ronaldo
3
Enzo też xd Klubowy i reprezentacyjny mistrz świata obecnie
0
Ciekawe czy Wojteczek i Bobek pokazali na urodzinach Yamala poziomy w piciu
0
@Aragorn33 nie zaprosił ich
3
@macio_944 czuję, że za nic tego nie zrobił
1
Zaczynają się małpie odruchy zawodników PSG
5
W sumie trochę zabawne, że Chelsea to wygra. Chelsea, która potrafiła przegrać KMŚ w starym formacie
5
Kto pamięta jak brytole wygwizdali Camilę Cabello, bo chcieli meczu, a nie koncertu? xd
2
@patrys218 obojętnie jaką kapelę rockową
1
No Coldplay git
5
Jedyne, czego można zazdrościć Stanom, to Latynoski
0
Ale gówno totalne xd
0
@Rifek no nie rozumiem skąd założenie, że zna piłkę nożną, bo urodziła się na Słowenii
1
Trudno się nie zastanawiać teraz, "co by było gdyby"
0
Dla PSG to jednak turniej towarzyski
0
@Rifek @JohnKennedy no ale nie każda Polka wie, o co chodzi w piłce nożnej xd
2
Araujo, nienawidzę cię.
0
Ciekawe, czy Melania wie, o co chodzi
9
Spokojnie. Brak powołań na pierwszą kolejkę, a może nawet na tournee, ich zmiękczy.
0
Brameczkaaaaaaaa
2
Trump xD Przypomniało mi się, jak Juventus poszedł go odwiedzić, a ten ich pytał, co sądzą o transach rywalizujących w zawodach dla kobiet xD
0
@RosjaninBut ta obrzydliwa baba mocno mi obrzydziła Klangor
1
@michaleu tata oglądał Kruka, Szadź, Żmijowisko, Krucjatę, Profilerkę i mówi że fajne
0
Z tego co pamiętam, to oni tego pucharu nie dostają na zawsze, tylko miniaturkę? Czy to tylko o RG chodziło?
1
@Encore ogólnie jak Federer zakończył karierę, ale zanim tenis mi się znudził, to postanowiłem, że będę kibicował Taylorowi Fryckowi. Dobrze mu ogólnie idzie poza tym półfinałem?
1
O, Seal nawet jest