1

@directedbyfcb dziwne to. Myślałem, że PSG ma już po sekstecie, ale wygląda na to, że nie, no bo trzeba raczej liczyć ten interkontynentalny

1

@directedbyfcb serio oprócz nowych KMŚ dalej jest puchar, którym kiedyś było KMŚ? xd Bez sensu

2

@directedbyfcb co to jest puchar interkontynantalny w ogóle? Pierwsze słyszę

6

Komentator powiedział: "kto by nie chciał pamiątkowego zdjęcia z Donaldem Trumpem." Pomyślałbym, że irański zespół sędziów, no ale jednak nie xD

4

@Popitek12 właśnie dlatego nie może nim zostać Ronaldo

3

Enzo też xd Klubowy i reprezentacyjny mistrz świata obecnie

0

Ciekawe czy Wojteczek i Bobek pokazali na urodzinach Yamala poziomy w piciu

0

@Aragorn33 nie zaprosił ich

3

@macio_944 czuję, że za nic tego nie zrobił

1

Zaczynają się małpie odruchy zawodników PSG

5

W sumie trochę zabawne, że Chelsea to wygra. Chelsea, która potrafiła przegrać KMŚ w starym formacie

5

Kto pamięta jak brytole wygwizdali Camilę Cabello, bo chcieli meczu, a nie koncertu? xd

2

@patrys218 obojętnie jaką kapelę rockową

1

No Coldplay git

5

Jedyne, czego można zazdrościć Stanom, to Latynoski

0

Ale gówno totalne xd

0

@Rifek no nie rozumiem skąd założenie, że zna piłkę nożną, bo urodziła się na Słowenii

1

Trudno się nie zastanawiać teraz, "co by było gdyby"

0

Dla PSG to jednak turniej towarzyski

0

@Rifek @JohnKennedy no ale nie każda Polka wie, o co chodzi w piłce nożnej xd

2

Araujo, nienawidzę cię.

0

Ciekawe, czy Melania wie, o co chodzi

9

Spokojnie. Brak powołań na pierwszą kolejkę, a może nawet na tournee, ich zmiękczy.

0

Brameczkaaaaaaaa

2

Trump xD Przypomniało mi się, jak Juventus poszedł go odwiedzić, a ten ich pytał, co sądzą o transach rywalizujących w zawodach dla kobiet xD

0

@RosjaninBut ta obrzydliwa baba mocno mi obrzydziła Klangor

1

@michaleu tata oglądał Kruka, Szadź, Żmijowisko, Krucjatę, Profilerkę i mówi że fajne

0

Z tego co pamiętam, to oni tego pucharu nie dostają na zawsze, tylko miniaturkę? Czy to tylko o RG chodziło?

1

@Encore ogólnie jak Federer zakończył karierę, ale zanim tenis mi się znudził, to postanowiłem, że będę kibicował Taylorowi Fryckowi. Dobrze mu ogólnie idzie poza tym półfinałem?

1

O, Seal nawet jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?