PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ale T90 to była magia https://x.com/Footy_Headlines/status/1946742375516168234
1
@fejkenq ale ja nie chcę buractwa w tym zespole
0
@Gaucho a po co nam ten troglodyta
0
@Gaucho i zapominamy jakim wrakiem był wcześniej?
1
@Popitek12 Popitku, Twoim zdaniem Punk miał dać radę Cenie
2
@Gaucho wkurzać to może wysoki kontrakt de Jonga czy ter Stegena, co mieli po jednym dobrym sezonie w całym pobycie tutaj, ale nie Robercika.
7
Będzie karuzela w El Clasico w tym sezonie
1
@Bernard777 tak, Gamper 18/19
3
@Criss18Barca jak byłem na Camp Nou i akurat siedziałem pod sektorem z kibicami Boca Juniors, to też spokojny nie byłem, tak się trybuna trzęsła xd
0
@RomanGroza no Burnout był super. Na razie kupię jednak Split/Second
1
Niezły ten z Rakowa
0
Jaka jest obecnie najlepsza gra wyścigowa? Chodzi mi o nowe gry, bo stare Need for Speedy to wiadomo. Wczoraj przypomniałem sobie o jednej z moich ulubionych gier wyścigowych, czyli Split/Second
1
Ostatnie dni na zamówienie spodenek wyjazdowych ze sklepu Barcy. Są dostępne we wszystkich rozmiarach. Ostatnie dni, bo w przyszłym tygodniu premiera nowego kompletu wyjazdowego.
0
Ładnie to wygląda. Jak tylko wrócą do sklepu, to biorę. No chyba że wyjazdówkę
https://zapodaj.net/images/2927d9ca47001.png
4
Czy aktorstwo jest jeszcze w ogóle odgrywaniem roli, czy już tylko odgrywaniem samej/samego siebie? Naprawdę nie mogli dać łysej babie peruki?
3
@Frimpong chcemy się pozbyć ter Stegena, ale nie taki sposób.
0
@blakkudium zabrać 7 Ferranowi
0
@Kgorecki2500 dobre w uj to było.
1
@barcelonaLM cola z lodami jest świetna. Kiedyś Pizza Hut to sprzedawało
0
@ViscaelBarca2007 chodzi o to, że bramkarz aż takiej ekscytacji nie budzi, bo to jednak zawodników ofensywnych podziwia się najbardziej.
5
Nie wiem, jak Wy, ale ja co sezon muszę dostać od klubu "nową zabaweczkę", żeby czuć hype przed nadchodzącym sezonem. No i w tym sezonie zdecydowanie będzie to odznaczony Wielce Wspaniałym Orderem Imperium Brytyjskiego, Marcus Rashford
2
@Sulimo z miejsca budzi podejrzenie
2
@Kessie czy to nie powinno wyjść 110000?
1
Antony out, Rashford out, Sancho out, Garnacho out. Kto tam będzie u nich grał?
3
Marcus, przepraszam, że kiedyś nazwałem Cię Trashfordem jak mi nie strzeliłeś gola w lidze weekendowej
0
@RosjaninBut śmieciarka tam nie jechała?
1
Człowiek wraca do domu i od razu czyta, że Rash przychodzi do Barcy. No i pięknie
0
Komentarz usunięty
0
@T^L "to samo możesz powiedzieć o Polakach". Ładnie masz w głowie. Faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. Biedni niecywilizowani murzyni nawet teraz są prześladowani i dlatego gwałcą, kradną, palą i niszczą europejską kulturę Xd
0
@4drian0 i ta Sara z telefonem xd