17

1

@fejkenq ale ja nie chcę buractwa w tym zespole

0

@Gaucho a po co nam ten troglodyta

0

@Gaucho i zapominamy jakim wrakiem był wcześniej?

1

@Popitek12 Popitku, Twoim zdaniem Punk miał dać radę Cenie

2

@Gaucho wkurzać to może wysoki kontrakt de Jonga czy ter Stegena, co mieli po jednym dobrym sezonie w całym pobycie tutaj, ale nie Robercika.

7

Będzie karuzela w El Clasico w tym sezonie

1

@Bernard777 tak, Gamper 18/19

3

@Criss18Barca jak byłem na Camp Nou i akurat siedziałem pod sektorem z kibicami Boca Juniors, to też spokojny nie byłem, tak się trybuna trzęsła xd

0

@RomanGroza no Burnout był super. Na razie kupię jednak Split/Second

1

Niezły ten z Rakowa

0

Jaka jest obecnie najlepsza gra wyścigowa? Chodzi mi o nowe gry, bo stare Need for Speedy to wiadomo. Wczoraj przypomniałem sobie o jednej z moich ulubionych gier wyścigowych, czyli Split/Second

1

Ostatnie dni na zamówienie spodenek wyjazdowych ze sklepu Barcy. Są dostępne we wszystkich rozmiarach. Ostatnie dni, bo w przyszłym tygodniu premiera nowego kompletu wyjazdowego.

0

Ładnie to wygląda. Jak tylko wrócą do sklepu, to biorę. No chyba że wyjazdówkę
https://zapodaj.net/images/2927d9ca47001.png

4

Czy aktorstwo jest jeszcze w ogóle odgrywaniem roli, czy już tylko odgrywaniem samej/samego siebie? Naprawdę nie mogli dać łysej babie peruki?

3

@Frimpong chcemy się pozbyć ter Stegena, ale nie taki sposób.

0

@blakkudium zabrać 7 Ferranowi

0

@Kgorecki2500 dobre w uj to było.

1

@barcelonaLM cola z lodami jest świetna. Kiedyś Pizza Hut to sprzedawało

0

@ViscaelBarca2007 chodzi o to, że bramkarz aż takiej ekscytacji nie budzi, bo to jednak zawodników ofensywnych podziwia się najbardziej.

5

Nie wiem, jak Wy, ale ja co sezon muszę dostać od klubu "nową zabaweczkę", żeby czuć hype przed nadchodzącym sezonem. No i w tym sezonie zdecydowanie będzie to odznaczony Wielce Wspaniałym Orderem Imperium Brytyjskiego, Marcus Rashford

2

@Sulimo z miejsca budzi podejrzenie

2

@Kessie czy to nie powinno wyjść 110000?

1

Antony out, Rashford out, Sancho out, Garnacho out. Kto tam będzie u nich grał?

3

Marcus, przepraszam, że kiedyś nazwałem Cię Trashfordem jak mi nie strzeliłeś gola w lidze weekendowej

0

@RosjaninBut śmieciarka tam nie jechała?

1

Człowiek wraca do domu i od razu czyta, że Rash przychodzi do Barcy. No i pięknie

0

Komentarz usunięty

0

@T^L "to samo możesz powiedzieć o Polakach". Ładnie masz w głowie. Faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. Biedni niecywilizowani murzyni nawet teraz są prześladowani i dlatego gwałcą, kradną, palą i niszczą europejską kulturę Xd

0

@4drian0 i ta Sara z telefonem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?