0

@Faro na twitterze wstawili numer lotu

0

@JohnKennedy nie będziesz odmawiał członkowi orderu imperium brytyjskiego prywatnego lotu.

3

Śledzimy lot pana Marcusa Rashforda
https://www.flightradar24.com/JNJ574/3b5826f1

7

@macio_944 w wolnych chwilach śpiewał i jeździł na rowerze. Niesamowity człowiek.

2

@JohnKennedy dlaczego?

3

@JohnKennedy Murillo też grał

3

Real ma 15 Lig Miszczów i dlatego powinniśmy zorganizować finał w Madrycie

2

@MichuZ44 aha. W każdym razie, brawo Wisła.

3

Całkiem fajnie se Motor rozegrał teraz

9

Komentarz usunięty

0

Fajny tydzień w Barcelonie będzie. Ogłoszenie Rashforda i prezentacja wyjazdówek

0

@Messibestplayerintheworld czwórkę jeszcze można kupić za 60 zł na enebach, ale o trójce można zapomnieć

3

Zacząłem wczoraj Forzę Horizon 5 piękna jest to gra, a jeździ się bardzo przyjemnie. W trybie foto spędzę chyba więcej czasu niż na graniu xd Szkoda, że Forza 3 i 4 zostały wycofane ze sklepu Microsoftu. Ale będę miał jeszcze Forzę Motorsport i Gran Turismo do ogrania.
https://zapodaj.net/images/25b953f49e2c7.png
https://zapodaj.net/images/8e196c036e37a.png
https://zapodaj.net/images/8fa06c785bca9.png
https://zapodaj.net/images/8c8a58cc25978.png

0

@Cvzx i koszula ze smokiem albo tribalem

0

@Encore a za ranking widać, że odpowiedzialni są Amerykanie

0

@Encore "Patrick Mahomet" :D

0

Niech ten presezon się zaczyna, bo przez Flicka tak mi wróciła ochota na piłkę nożną, że opuściłem tylko pół meczu Ekstraklasy

1

@AduŚ07 o tak, czerwono srebrne. Kupiłem w lumpie z metalowymi korkami

17

1

@fejkenq ale ja nie chcę buractwa w tym zespole

0

@Gaucho a po co nam ten troglodyta

0

@Gaucho i zapominamy jakim wrakiem był wcześniej?

1

@Popitek12 Popitku, Twoim zdaniem Punk miał dać radę Cenie

2

@Gaucho wkurzać to może wysoki kontrakt de Jonga czy ter Stegena, co mieli po jednym dobrym sezonie w całym pobycie tutaj, ale nie Robercika.

7

Będzie karuzela w El Clasico w tym sezonie

1

@Bernard777 tak, Gamper 18/19

3

@Criss18Barca jak byłem na Camp Nou i akurat siedziałem pod sektorem z kibicami Boca Juniors, to też spokojny nie byłem, tak się trybuna trzęsła xd

0

@RomanGroza no Burnout był super. Na razie kupię jednak Split/Second

1

Niezły ten z Rakowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?