PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro na twitterze wstawili numer lotu
0
@JohnKennedy nie będziesz odmawiał członkowi orderu imperium brytyjskiego prywatnego lotu.
3
Śledzimy lot pana Marcusa Rashforda
https://www.flightradar24.com/JNJ574/3b5826f1
1
@Vurt https://www.fcbarca.com/127952-marcus-rashford-aniol-w-skorze-czerwonego-diabla.html
7
@macio_944 w wolnych chwilach śpiewał i jeździł na rowerze. Niesamowity człowiek.
2
@JohnKennedy dlaczego?
3
@JohnKennedy Murillo też grał
3
Real ma 15 Lig Miszczów i dlatego powinniśmy zorganizować finał w Madrycie
2
@MichuZ44 aha. W każdym razie, brawo Wisła.
3
Całkiem fajnie se Motor rozegrał teraz
9
Komentarz usunięty
0
Fajny tydzień w Barcelonie będzie. Ogłoszenie Rashforda i prezentacja wyjazdówek
0
@Messibestplayerintheworld czwórkę jeszcze można kupić za 60 zł na enebach, ale o trójce można zapomnieć
3
Zacząłem wczoraj Forzę Horizon 5 piękna jest to gra, a jeździ się bardzo przyjemnie. W trybie foto spędzę chyba więcej czasu niż na graniu xd Szkoda, że Forza 3 i 4 zostały wycofane ze sklepu Microsoftu. Ale będę miał jeszcze Forzę Motorsport i Gran Turismo do ogrania.
https://zapodaj.net/images/25b953f49e2c7.png
https://zapodaj.net/images/8e196c036e37a.png
https://zapodaj.net/images/8fa06c785bca9.png
https://zapodaj.net/images/8c8a58cc25978.png
0
@Cvzx i koszula ze smokiem albo tribalem
0
@Encore a za ranking widać, że odpowiedzialni są Amerykanie
0
@Encore "Patrick Mahomet" :D
0
Niech ten presezon się zaczyna, bo przez Flicka tak mi wróciła ochota na piłkę nożną, że opuściłem tylko pół meczu Ekstraklasy
1
@AduŚ07 o tak, czerwono srebrne. Kupiłem w lumpie z metalowymi korkami
17
Ale T90 to była magia https://x.com/Footy_Headlines/status/1946742375516168234
1
@fejkenq ale ja nie chcę buractwa w tym zespole
0
@Gaucho a po co nam ten troglodyta
0
@Gaucho i zapominamy jakim wrakiem był wcześniej?
1
@Popitek12 Popitku, Twoim zdaniem Punk miał dać radę Cenie
2
@Gaucho wkurzać to może wysoki kontrakt de Jonga czy ter Stegena, co mieli po jednym dobrym sezonie w całym pobycie tutaj, ale nie Robercika.
7
Będzie karuzela w El Clasico w tym sezonie
1
@Bernard777 tak, Gamper 18/19
3
@Criss18Barca jak byłem na Camp Nou i akurat siedziałem pod sektorem z kibicami Boca Juniors, to też spokojny nie byłem, tak się trybuna trzęsła xd
0
@RomanGroza no Burnout był super. Na razie kupię jednak Split/Second
1
Niezły ten z Rakowa