PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kazragore zrobi to znowu i kogoś zabije. Wtedy będzie płacz i zdziwienie.
4
Brawo Robert Kubica
1
Rozkład jazdy na dziś:
18:00 Jagiellonia - Termalica
19:30 Como - Lille
21:00 Szwajcaria - Hiszpania
0
@RosjaninBut "Hitler kaput" XD
0
@Azazel_Pazuzu spoko
0
@T^L ale to, że niecywilizowany element jest niechciany w Europie to już cię dziwi? Poza tym, ty chyba nie jesteś poważny z tymi pytaniami xD
Which ethnicity is responsible for the majority of rape crime in Europe per capita?
Statistical evidence indicates that immigrant men—especially those born in countries such as Afghanistan—are disproportionately represented in rape convictions per capita in Europe where data exists.
Which ethnicity is responsible for the majority of robberies in Europe per capita?
Where data is available, immigrant-background males—especially those from Africa, Afghanistan, and North Africa—are consistently most over‑represented in robbery per capita, particularly in Sweden.
Zdrowo funkcjonujące społeczeństwo zaczyna niszczeć gdziekolwiek oni się pojawiają.
8
@TaughtMule nie jesteśmy normalnym klubem i tyle
3
@tomek8756
Afryka: "biali ludzie, wypad z naszego kontynentu" SLAY! BRAWO!
Europa: "czarni i muzułmanie, wypad z naszego kontynentu" REEE RASIZM, BIAŁA SUPREMACJA, FASZYŚCI, NAZIŚCI
1
@JohnKennedy Estonia, Korea Południowa, Argentyna
1
@blakkudium i już się zaczyna walić xD Jesteśmy nienormalni
4
Spermbooster najlepszy xd
https://x.com/Footy_Headlines/status/1946163106054324573
1
@RoberDzik zawsze się ich używało w stosunku do niektórych zawodów, jak choćby policjantka. Ale niektóre stanowiska brzmią wtedy mało poważnie
0
@agaFCB naczytał się o sigma bad boyach. Ale, jak widać, działa.
0
@BorzyKrzys niestety wygląda na to, że ten film bedzie próbował wpasować się w memiczne "hyhy Wokulski był stalkerem". Pytanie co będą z tym robić nauczyciele.
20
Premier wszystkich Polaków proszę państwa. Dzisiaj nawet w TVN przy okazji programu o Kołaczkowskiej stwierdzili, że jej śmierć połączyła ludzi z każdej strony, pokazując wpisy na twitterz, a ten zły człowiek w ten sam dzień zrobił dokładnie odwrotnie.
13
@blakkudium ile to się już ciągnie
2
Ten Gola to jak totalny cieć się zachowywał przy Speedzie xD Oglądam teraz jakiś urywek, jak wsiadali do rollercoastera, Gola usiadł za Speedem, za chwilę ten mu kazał wstać i usiąść bardziej z tyłu, żeby zrobić miejsce dla swoich kolesi, a ten jak piesek posłusznie xd
1
@Luciano99 zagrałem dzisiaj jeden mecz i mi się odechciało. Spoceniec w 5 lidze w lipcu xd
1
Nie wiem, czy ktoś w to jeszcze gra, ale wróciłem na Futties i obecnie mam taki skład. Maldini jest oczywiście honorowym Barceloniarzem https://zapodaj.net/images/242a8df32ca84.png
0
@Encore jedynie brak Pedriego tu przeszkadza
3
Ale to trzeba być debilem. Oboje mają partnerów.
2
@mordini123 chyba nie będę oglądał. Wystarczy mi kanał Mavena
3
W TVN24 mówią o obniżeniu wieku wyborczego w Wielkiej Brytanii i do wywiadu dali oczywiście najbardziej lewicowo wyglądającą (możecie to sobie wyobrazić) lewicową nastolatkę mówiącą, że prawica jest be i obniżenie wieku pozwoli z nią wygrać :D
10
Kurcze, to już tyle lat temu było?
1
@Faro chłop z tą fryzurą będzie wiecznie na spalonym
0
@partymaker nie no, nie jest
0
@blakkudium ja polubiłem ten stadion więc spoko xd Dla mnie mogą wrócić na CN dopiero jak zostanie w pełni ukończone
0
@Sulimo ja ogólnie uważam, że mam jakiś tam lęk wysokości, ale dosyć łatwo go przezwyciężam. Byłem na dwóch wiszących mostach w Czechach i Niemczech, latałem samolotem, wjeżdżałem/zjeżdżałem wyciągiem. Przeważnie mam chwilę zastanowienia i takie: "a chu... tam, wchodzę" :D
1
Rashford, Auba, Grimaldo lub Cancelo i gramy.
1
@Kapitan_SW coś tam się trochę tych kabaretów mimowolnie oglądało i zawsze była. Szkoda.