0

@Karol145 pisał obrzydliwie rasistowskie tweety w stosunku do białych ludzi

0

Próbował już ktoś grać w Wuchang?

0

@zadafcb niestety ostatnio został obrzydliwie potraktowany przez publikę WWE

0

@Karol145 Nasha absolutnie odkleiło ostatnio

1

@mordini123 od dawna przymierzałem sie do kupna jego figurki do kolekcji. Właśnie kupiłem

1

@Cvzx o kurde, bierę

0

@Lanosss to jest All Stars? XD

2

Jak ktoś tam jest fanem Doncicia, to na Zalando Lounge jest koszulka meczowa Dallas Mavericks z jego nazwiskiem za 185 zł

4

Ale bramka Aitany xd

2

@Lionel_Messi10 jak dla mnie to Messi powinien zagrać w tym meczu, ale wtedy też musiałby brać udział w tych konkurencjach różnych, a to już uwłacza jego umiejętnościom

0

@escarabajo ale czemu piszesz tylko o dzisiejszym meczu? Dobrze wiesz, jak to często wygląda

2

@vangoor prosto z Szybkich i wściekłych

5

@michal26 za dużo roboty z przerabianiem boiska by było

3

xD te bramkarki w kobiecym futbolu. Serio nie można znaleźć jednej baby 180+ i ją postawić między słupki?

0

Nowe autko kupione w Forzy. Kto poznaje? @Encore
https://zapodaj.net/images/2eb2d1d5c4207.png

1

@Lionel_Messi10 ale w sumie wiadomo czemu nie pojechał? W dupie to ma po prostu?

1

@Aragorn33 rozumiem, niepowodzenia.

5

@tomek8756 Kessi

0

@Aragorn33 domyśliłem się, ale tak być nie bedzie, że człowiek musi się domyślać, DO CHOLERY JASNEJ, no.

0

"czyli promotorki japońskie części azjatyckiego."
Słucham?

1

@Lisek słynne odwrócone M u Lewego xD

2

@MesQueUnClub_87 no właśnie ciekawe jaki rozmiar tej pizzy ze zdjęcia. Czy "normalna" czy "familijna".

1

@Kgorecki2500 z fast foodów to chyba tylko kebab się jeszcze jako tako trzyma z ceną

2

Koszulka z nadrukiem Rashford 14 już dostępna w sklepie Barcy. No... prawie. Nadruk do wybrania jest, koszulek nie ma, ale to mały szczegół.

2

@Pawlak1992 bo w tym klubie tak należy zakładać niestety

0

@zadafcb no teraz aktualizacja weszła

1

Czy my jesteśmy normalni

0

@PIWOSZ89 wiem, że ja się rzucę

30

@Mezocyklon87 co ty tu robisz człowieku?

0

Dobra, teraz dawać wyjazdówki w poniedziałek i zamawiamy z Raszfordzikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?