PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 pisał obrzydliwie rasistowskie tweety w stosunku do białych ludzi
0
Próbował już ktoś grać w Wuchang?
0
@zadafcb niestety ostatnio został obrzydliwie potraktowany przez publikę WWE
0
@Karol145 Nasha absolutnie odkleiło ostatnio
1
@mordini123 od dawna przymierzałem sie do kupna jego figurki do kolekcji. Właśnie kupiłem
1
@Cvzx o kurde, bierę
0
@Lanosss to jest All Stars? XD
2
Jak ktoś tam jest fanem Doncicia, to na Zalando Lounge jest koszulka meczowa Dallas Mavericks z jego nazwiskiem za 185 zł
4
Ale bramka Aitany xd
2
@Lionel_Messi10 jak dla mnie to Messi powinien zagrać w tym meczu, ale wtedy też musiałby brać udział w tych konkurencjach różnych, a to już uwłacza jego umiejętnościom
0
@escarabajo ale czemu piszesz tylko o dzisiejszym meczu? Dobrze wiesz, jak to często wygląda
2
@vangoor prosto z Szybkich i wściekłych
5
@michal26 za dużo roboty z przerabianiem boiska by było
3
xD te bramkarki w kobiecym futbolu. Serio nie można znaleźć jednej baby 180+ i ją postawić między słupki?
0
Nowe autko kupione w Forzy. Kto poznaje? @Encore
https://zapodaj.net/images/2eb2d1d5c4207.png
1
@Lionel_Messi10 ale w sumie wiadomo czemu nie pojechał? W dupie to ma po prostu?
1
@Aragorn33 rozumiem, niepowodzenia.
5
@tomek8756 Kessi
0
@Aragorn33 domyśliłem się, ale tak być nie bedzie, że człowiek musi się domyślać, DO CHOLERY JASNEJ, no.
0
"czyli promotorki japońskie części azjatyckiego."
Słucham?
1
@Lisek słynne odwrócone M u Lewego xD
2
@MesQueUnClub_87 no właśnie ciekawe jaki rozmiar tej pizzy ze zdjęcia. Czy "normalna" czy "familijna".
1
@Kgorecki2500 z fast foodów to chyba tylko kebab się jeszcze jako tako trzyma z ceną
2
Koszulka z nadrukiem Rashford 14 już dostępna w sklepie Barcy. No... prawie. Nadruk do wybrania jest, koszulek nie ma, ale to mały szczegół.
2
@Pawlak1992 bo w tym klubie tak należy zakładać niestety
0
@zadafcb no teraz aktualizacja weszła
1
Czy my jesteśmy normalni
0
@PIWOSZ89 wiem, że ja się rzucę
30
@Mezocyklon87 co ty tu robisz człowieku?
0
Dobra, teraz dawać wyjazdówki w poniedziałek i zamawiamy z Raszfordzikiem