PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zadyma
1
@arkon____ nie wiem właśnie. Widziałem tylko jak już młyn był
4
Como z Betisem się leją w towarzyskim xd
0
@Frimpong mordę w pałąk wykrzywił i siedzi jak małpa na tureckim klozecie
3
@Kgorecki2500 dobrze, że uniknęliśmy Trzaskowskiego, bo by krzyknął "hej brygada"
0
@BorzyKrzys idę na to i na "13 dni do wakacji". Swoją drogą, nieźle ktoś wymyślił tłumaczenie tytułu na polski xd
1
@Popitek12 będzie dobrze, Punk jeszcze swoje wygra
5
@Comentateiro to obejrzyj całość, nie fragmenty. Co chwilę jakieś docinki, głupie komentarze i smutny ton
3
@Vurt to jest nienormalne xd
12
@Konradowskyy wygrywać wybory prezydenckie wystawiając kogokolwiek
17
Ale smutne mordy i nastroje w TVN24 xd
1
Krótko xd
0
@NeroTFP1 no to ja właśnie kojarzę to chyba z twittera :D Nie wiedziałem, że to twoje
0
@Gacek5 Goha! Goha! Goha! 3 zł
1
@NeroTFP1 pisałeś już kiedyś coś podobnego? Bo jestem pewien, że gdzieś czytałem te cytaty. To nie jakiś atak, tylko mam deja vu
1
Karol Nawrocki prezydentem. Czy Polska już przestała istnieć, bo nie zauważyłem?
0
@draxidox ale ludziom odpierd... jak wjadą za te rogatki
1
Teraz jak jedzie auto w eskorcie policji, to wygląda jak specjalne wejście Goldberga xd @Popitek12
6
@Kgorecki2500 pytanie tylko, czy on tam był jedyny co tak myśli
1
@Ojciec5tkidzieci tak jak pisałem, warto iść dla samych nawiązań do Barcy :D Natomiast rzeczywiście, nie podobało mi się to, jak szybko przebiegła cała kradzież. Fajnie było zobaczyć stare postacie i tyle.
1
@Eklerek to rzeczywiście jest szokujące xd
4
@Frimpong coś tam było, że dowiedział się o tym, będąc na plaży, no ale ciężko w to uwierzyć xd
0
@Aragorn33 to, że się chwilę pomęczyli, a jutro nie będzie już po tym śladu, ale pobeczeć trzeba.
0
@BISHBASHBOSH przypominam, że pół Europy rozegrało kilka tygodni temu cały turniej. @Aragorn33
22
Biedni, cztery godziny autokarem musieli jechać XD Przestałem już współczuć piłkarzom
0
@Faro jak to zrobić, żeby kupić trzy koszulki, treningówkę i najlepiej jeszcze bluzę przedmeczową
3
@aspr1me jestem pewien, że nadejdzie dzień, w którym przez pomyłkę ona takie gówno wrzuci na socjale Barcy
5
@NeroTFP1 kto wmówił tym ludziom, że nie są chorzy?
0
@escarabajo ale Milan stroje nawymyślał xd
1
@Safrani dzięki