0

Zadyma

1

@arkon____ nie wiem właśnie. Widziałem tylko jak już młyn był

4

Como z Betisem się leją w towarzyskim xd

0

@Frimpong mordę w pałąk wykrzywił i siedzi jak małpa na tureckim klozecie

3

@Kgorecki2500 dobrze, że uniknęliśmy Trzaskowskiego, bo by krzyknął "hej brygada"

0

@BorzyKrzys idę na to i na "13 dni do wakacji". Swoją drogą, nieźle ktoś wymyślił tłumaczenie tytułu na polski xd

1

@Popitek12 będzie dobrze, Punk jeszcze swoje wygra

5

@Comentateiro to obejrzyj całość, nie fragmenty. Co chwilę jakieś docinki, głupie komentarze i smutny ton

3

@Vurt to jest nienormalne xd

12

@Konradowskyy wygrywać wybory prezydenckie wystawiając kogokolwiek

17

Ale smutne mordy i nastroje w TVN24 xd

1

Krótko xd

0

@NeroTFP1 no to ja właśnie kojarzę to chyba z twittera :D Nie wiedziałem, że to twoje

0

@Gacek5 Goha! Goha! Goha! 3 zł

1

@NeroTFP1 pisałeś już kiedyś coś podobnego? Bo jestem pewien, że gdzieś czytałem te cytaty. To nie jakiś atak, tylko mam deja vu

1

Karol Nawrocki prezydentem. Czy Polska już przestała istnieć, bo nie zauważyłem?

0

@draxidox ale ludziom odpierd... jak wjadą za te rogatki

1

Teraz jak jedzie auto w eskorcie policji, to wygląda jak specjalne wejście Goldberga xd @Popitek12

6

@Kgorecki2500 pytanie tylko, czy on tam był jedyny co tak myśli

1

@Ojciec5tkidzieci tak jak pisałem, warto iść dla samych nawiązań do Barcy :D Natomiast rzeczywiście, nie podobało mi się to, jak szybko przebiegła cała kradzież. Fajnie było zobaczyć stare postacie i tyle.

1

@Eklerek to rzeczywiście jest szokujące xd

4

@Frimpong coś tam było, że dowiedział się o tym, będąc na plaży, no ale ciężko w to uwierzyć xd

0

@Aragorn33 to, że się chwilę pomęczyli, a jutro nie będzie już po tym śladu, ale pobeczeć trzeba.

0

@BISHBASHBOSH przypominam, że pół Europy rozegrało kilka tygodni temu cały turniej. @Aragorn33

22

Biedni, cztery godziny autokarem musieli jechać XD Przestałem już współczuć piłkarzom

0

@Faro jak to zrobić, żeby kupić trzy koszulki, treningówkę i najlepiej jeszcze bluzę przedmeczową

3

@aspr1me jestem pewien, że nadejdzie dzień, w którym przez pomyłkę ona takie gówno wrzuci na socjale Barcy

5

@NeroTFP1 kto wmówił tym ludziom, że nie są chorzy?

0

@escarabajo ale Milan stroje nawymyślał xd

1

@Safrani dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?