1

@Safrani dzięki

0

@Aragorn33 kto będzie egzekwował spłatę kredytu w razie gdyby ten obrzydliwie skorumpowany kraj chciał kręcić? Poważnie pytam

0

@Popitek12 Ter Stegen nie jest jednym z najlepszych bramkarzy w Barcelonie.

7

Wielu poznało się na nim już 10 lat temu

0

@comtedurgell tak, przedmeczówki zawsze są tańsze. Do teraz żałuję, że w 2018 nie kupiłem w Barcelonie czarnej przedmeczówki z flagą Katalonii

2

@4drian0 ale ich jeszcze wcale nie było, a już być powinny.

1

Nie wiem, obrzydliwe jest to Nike. Od paru dni można kupić wyjazdową przedmeczówkę w wersji dla kobiet, jest też bluza dla dzieci, ale męskich nikt nie widział. Polecam brać, jak tylko się pojawią, bo wyczuwam to samo, co działo się z wyjazdówkami sezon temu.

0

@Safrani w Ojcu Chrzestnym aktor może 10 razy powtórzyć krótką scenę. We wrestlingu nie ma na to miejsca, a uwierz, że ryzyko i wysiłek fizyczny są ogromne.

0

@mrboom i co, może jeszcze Cię wzrusza? Dorosłego chłopa?

0

@mrboom jaki film lubisz?

1

@mrboom ale wiesz, że w Ojcu Chrzestnym oni też tylko udają twardzieli?

1

@Safrani @mrboom to samo chłopaki mówicie o dowolnym filmie lub serialu?

0

Gówniana końcówka walki, no ale potem xd Lesnar stracił trochę aury z taką fryzurą, ale i tak spoko

1

@Kgorecki2500 czemu ten film tak tanio tu wygląda xD

0

@D10SLEO ciekawe co tam się stanie w main evencie

0

Nie wiedziałem w ogóle, że Sicks mają pasy

1

@Popitek12 kurde, film oglądam jeszcze. Co to tak szybko?

0

@Encore Edera niech ściągnie, potem niech usiądzie na ławie z kontuzją, to może coś wygrają

0

@Popitek12 jakie przewidywania na temat main eventu?

1

@Hosh że Albatrosy?

2

@JohnKennedy Logan w "Loganie" albo właściciel Hachiko w "Mój przyjaciel Hachiko"

5

@kuz dla mnie sportu narodowego się nie "czyni", tylko staje się to naturalnie

1

@Kgorecki2500 może Breslau dogrywają jeszcze

1

@Popitek12 jak się czujesz Popitku?

1

@Safrani spoko był

2

@Karol145 i gdzie te kontrowersje? Gdyby miała czapkę Bidona albo Kamali, to kontrowersji by nie było?

0

@pax no więc idąc lewicową logiką, skoro mamy problem na własnym podwórku, to dołóżmy sobie kolejny, będzie fajnie.

2

@blakkudium ogólnie Adidas i Nike 2006 to był peak. Teamgeist vs. Total 90. Fajnie, że po 20 latach mamy to samo

1

@Popitek12 widziałeś spotkanie z Donaldem J. Trumpem?

3

@Popitek12 ale dzisiaj Cena wystrychnie wszystkich na dudka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?