PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani dzięki
0
@Aragorn33 kto będzie egzekwował spłatę kredytu w razie gdyby ten obrzydliwie skorumpowany kraj chciał kręcić? Poważnie pytam
0
@Popitek12 Ter Stegen nie jest jednym z najlepszych bramkarzy w Barcelonie.
7
Wielu poznało się na nim już 10 lat temu
0
@comtedurgell tak, przedmeczówki zawsze są tańsze. Do teraz żałuję, że w 2018 nie kupiłem w Barcelonie czarnej przedmeczówki z flagą Katalonii
2
@4drian0 ale ich jeszcze wcale nie było, a już być powinny.
1
Nie wiem, obrzydliwe jest to Nike. Od paru dni można kupić wyjazdową przedmeczówkę w wersji dla kobiet, jest też bluza dla dzieci, ale męskich nikt nie widział. Polecam brać, jak tylko się pojawią, bo wyczuwam to samo, co działo się z wyjazdówkami sezon temu.
0
@Safrani w Ojcu Chrzestnym aktor może 10 razy powtórzyć krótką scenę. We wrestlingu nie ma na to miejsca, a uwierz, że ryzyko i wysiłek fizyczny są ogromne.
0
@mrboom i co, może jeszcze Cię wzrusza? Dorosłego chłopa?
0
@mrboom jaki film lubisz?
1
@mrboom ale wiesz, że w Ojcu Chrzestnym oni też tylko udają twardzieli?
1
@Safrani @mrboom to samo chłopaki mówicie o dowolnym filmie lub serialu?
0
Gówniana końcówka walki, no ale potem xd Lesnar stracił trochę aury z taką fryzurą, ale i tak spoko
1
@Kgorecki2500 czemu ten film tak tanio tu wygląda xD
0
@D10SLEO ciekawe co tam się stanie w main evencie
0
Nie wiedziałem w ogóle, że Sicks mają pasy
1
@Popitek12 kurde, film oglądam jeszcze. Co to tak szybko?
0
@Encore Edera niech ściągnie, potem niech usiądzie na ławie z kontuzją, to może coś wygrają
0
@Popitek12 jakie przewidywania na temat main eventu?
1
@Hosh że Albatrosy?
2
@JohnKennedy Logan w "Loganie" albo właściciel Hachiko w "Mój przyjaciel Hachiko"
5
@kuz dla mnie sportu narodowego się nie "czyni", tylko staje się to naturalnie
1
@Kgorecki2500 może Breslau dogrywają jeszcze
1
@Popitek12 jak się czujesz Popitku?
1
@Safrani spoko był
2
@Karol145 i gdzie te kontrowersje? Gdyby miała czapkę Bidona albo Kamali, to kontrowersji by nie było?
0
@pax no więc idąc lewicową logiką, skoro mamy problem na własnym podwórku, to dołóżmy sobie kolejny, będzie fajnie.
2
@blakkudium ogólnie Adidas i Nike 2006 to był peak. Teamgeist vs. Total 90. Fajnie, że po 20 latach mamy to samo
1
@Popitek12 widziałeś spotkanie z Donaldem J. Trumpem?
3
@Popitek12 ale dzisiaj Cena wystrychnie wszystkich na dudka.