PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore pisać na twitterze to jedno, ale ci ludzie żyją z takimi myślami we łbie na co dzień i to jest dopiero przykre xd
24
Vinted skrywa często niesamowite perełki
https://zapodaj.net/images/16dcc90e8637f.jpg
0
Wy też na stronie Nike możecie dodać wyjazdówkę dowolnego rozmiaru do koszyka, ale już spersonalizowanej nie, bo nie są dostępne? xD No przecież to są jacyś idioci.
0
@tadzik447 jedyne miejsce, w którym można kupić składniki na sałatkę warzywno-owocową?
3
Komentarz usunięty
3
@kanver_ i zaraz pewnie jakiś neandrtal go połamie, bo dał się przedryblować 18-latkowi
0
"Inspirowane" xD No raczej mocno luźna ta inspiracja
12
Ale że atrakcyjna blondwłosa biała kobieta w reklamie w 2025 w USA? Kto to widział. Grube Szanikły i Leszałny wyją od paru dni.
Tymczasem Jaguar z rok temu xD
1
@KamQiX ale chociaż domówka na LM wtedy nadrabiała
1
@Safrani ja się poczaję na razie na czarno-fioletową przedmeczówkę
0
Wyjazdówki w rozmiarach M-2XL już wyprzedane w sklepie Barcy. Idźcie w ch... z tym Nike.
0
@Roobo a wszyscy i tak przed nimi klękają
0
@fckim23 no ja go nie lubię, ale trzeba przyznać, że fajnie zaśpiewał
0
@Gaucho dzisiaj w ogóle miała być premiera
0
@fckim23 fajnie, były dwie wersje. Jedną wersję zagrali na początku, a drugą na końcu
0
@clyde tegoroczna orkiestra była naprawdę fajna, a hymn na żywo o wiele lepszy. Z bólem serca muszę nawet pochwalić Ralpha Kamińskiego. Król i Herbut klasa, ale jak dla mnie Natalia Przybysz była najlepsza. Bajm na koniec zrobił piękny klimacik.
0
@Comentateiro tego, że będziesz bronił tego wysrywu pod tytułem Zielona Granica, to nawet po tobie się nie spodziewałem xd
0
@pioz123 wystarczy, że przepierdzielają moje pieniądze z kupna koszulek
3
Tylko niech nie bedą zbyt pazerni z tym renegocjowaniem, bo to fajna współpraca i szkoda byłoby ją stracić
1
@jacobFCB tak, o tym mówiłem. Sporo się czyta, że mężczyzna jest z góry przegrany w sądzie rodzinnym w takich sprawach. Trzymaj się
4
@Kgorecki2500 znaczy lepiej tak, niż miałby wyrzucić do śmieci. Chociaż, czy ja wiem
1
@jacobFCB mnie zastanawia, czy w takich momentach mężczyźni potrafiliby się zmobilizować i zrobić marsze i protesty porównywalne z marszem kobiet w sprawie aborcji.
0
@4drian0 znaczy jazdę wolę w GT, ale nawet podobały mi się te zadania w FH5. Niestety komp ledwo ciągnie Forzę Motorsport na średnich, więc nie gram
0
Pograłem sporo w Forzę Horizon 5, teraz kupiłem Gran Turismo no i zdecydowanie jest to inna jazda. Gran Turismo jest trochę słabo opakowane w porównaniu z Forzą, która ma fabułę.
1
@Encore Lis pierwszy tam był
2
@Lionel_Messi10 mogliby go tak rozzłościć w 2026 roku
0
@Encore ale jego rodzina będzie miała z nim przeje... 8 sierpnia
12
@Kazragore mniej łapówek i znajdą sie pieniądze
4
Co jak co, ale codziennie należy dziękować, że nie jest się Amerykaninem. Patrząc po twitterach i redditach można odnieść wrażenie, że wczoraj zmarła nie ikona amerykańskiej (i nie tylko) rozrywki i telewizji, ale Hitler. Wystarczyło raz rzucić nwordem w prywatnej konwersacji i ludzie celebrują twoją śmierć. To, jak Amerykanie mają sprane mózgi w tym temacie, to jest niepojęte. Dali sobie wmówić, że coś takiego jest gorsze niż choćby morderstwo (świętowanie, że Luigi Mangione kogoś zamordował).
2
Pamiętamy, jak fani Chelsea czy tam Arsenalu straszyli, że z Aubą na początku będzie fajnie, a potem zacznie grac lipę i robić problemy. Oby z Rashfordem było tak samo, bo od fanów United też pojawiają się takie głosy.