3

Buonasera, zaraz wyruszam na Sycylię. @Kgorecki2500 @macio_944 @clyde

0

@YeastMoss nie ten temat chyba :D Ciężko teraz coś będzie dostać. Najprędzej na Vinted, ale musisz dokładnie sprawdzić, czy to nie podróbka

0

@clyde niestety w cytacie byli tylko panowie, mimo obecności jednej pani

3

Panowie, żarr leje się z nieba.

0

@piessalomon dostawa pewnie w grudniu xd

27

"ciii Marcusik, wszystko jest dobrze, śpij spokojnie aniołku"

2

@Martwy ponoć w 26 ma być osobny, bardziej realistyczny gameplay do offline i osobny do FUT

1

@Faro liczbą panie, liczbą

2

@KrychaFCB za szybko go dzisiaj pochwaliłem

4

@RafiVeB igrzyska śmierci będą na Narodowym

4

@Kgorecki2500 jeszcze tak z pół miliona by sie przydało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

26

Brawo Donny, ale czy będą kary?


1

@APTAPT jak Pina albo Salma odejdą, to przestaję to oglądać

1

@kundee ostatnio jadłem owsiakowe crunchipsy. Fajne były

13

Czasami randomowo nachodzi mnie myśl "ja pierdzielę, mamy w Barcelonie dwóch Polaków, o co tu chodzi?" i aż się smutno robi, że niedługo to się skończy. W Barcelonie życie będzie toczyć się dalej, ale mi będzie mocno tego brakować

22

To fajnie, że nikt nie pytał zawodników o zdanie xD

0

@MirusAmisz dla mnie Nico nie istnieje

2

@daniel32778 fajnie :D Odejście Pedro było jednym z tych, których najbardziej żałuję. Szkoda, że nie było cienia szansy na jego powrót teraz

1

@macio_944 i ten Pedro na uboczu przy celebracji

10

Niesamowicie nudne było to okienko. Bez pościgów, bez pizzy, bez gasnących świateł w biurach

0

@Eklerek w tym filmie to akurat był celowy zabieg, żeby grać tak sztywno :D

4

Kurcze, ale jakoś tak pusto będzie bez Wojtka na bramce. Ciekawe ile zagra meczów w sezonie jeśli Garcia będzie zdrowy.

1

@gumaz ostatnio nawet tottenhamiorza widziałem, a madrytczoka nie

5

Przy okazji upałów przypomnijmy sobie to arcydzieło polskiej kinematografii

0

@clyde ciekawe czy go dojadą

0

@clyde internet namierzył czy policja się tym zajęła?

1

@draxidox kwintesencja fajnopolactwa

6

Na moje to oni są już zarejestrowani
@garcia
@roony4
@MR10

0

A co jak Flick nagle powie, że chce, żeby Romeu został? Szwagry się zesrają chyba

0

Hansi Krankl, Cubaresi xD Fajnie się bawią komentatorzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?