PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Buonasera, zaraz wyruszam na Sycylię. @Kgorecki2500 @macio_944 @clyde
0
@YeastMoss nie ten temat chyba :D Ciężko teraz coś będzie dostać. Najprędzej na Vinted, ale musisz dokładnie sprawdzić, czy to nie podróbka
0
@clyde niestety w cytacie byli tylko panowie, mimo obecności jednej pani
3
Panowie, żarr leje się z nieba.
0
@piessalomon dostawa pewnie w grudniu xd
27
"ciii Marcusik, wszystko jest dobrze, śpij spokojnie aniołku"
2
@Martwy ponoć w 26 ma być osobny, bardziej realistyczny gameplay do offline i osobny do FUT
1
@Faro liczbą panie, liczbą
2
@KrychaFCB za szybko go dzisiaj pochwaliłem
4
@RafiVeB igrzyska śmierci będą na Narodowym
4
@Kgorecki2500 jeszcze tak z pół miliona by sie przydało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26
Brawo Donny, ale czy będą kary?
1
@APTAPT jak Pina albo Salma odejdą, to przestaję to oglądać
1
@kundee ostatnio jadłem owsiakowe crunchipsy. Fajne były
13
Czasami randomowo nachodzi mnie myśl "ja pierdzielę, mamy w Barcelonie dwóch Polaków, o co tu chodzi?" i aż się smutno robi, że niedługo to się skończy. W Barcelonie życie będzie toczyć się dalej, ale mi będzie mocno tego brakować
22
To fajnie, że nikt nie pytał zawodników o zdanie xD
0
@MirusAmisz dla mnie Nico nie istnieje
2
@daniel32778 fajnie :D Odejście Pedro było jednym z tych, których najbardziej żałuję. Szkoda, że nie było cienia szansy na jego powrót teraz
1
@macio_944 i ten Pedro na uboczu przy celebracji
10
Niesamowicie nudne było to okienko. Bez pościgów, bez pizzy, bez gasnących świateł w biurach
0
@Eklerek w tym filmie to akurat był celowy zabieg, żeby grać tak sztywno :D
4
Kurcze, ale jakoś tak pusto będzie bez Wojtka na bramce. Ciekawe ile zagra meczów w sezonie jeśli Garcia będzie zdrowy.
1
@gumaz ostatnio nawet tottenhamiorza widziałem, a madrytczoka nie
5
Przy okazji upałów przypomnijmy sobie to arcydzieło polskiej kinematografii
0
@clyde ciekawe czy go dojadą
0
@clyde internet namierzył czy policja się tym zajęła?
1
@draxidox kwintesencja fajnopolactwa
6
Na moje to oni są już zarejestrowani
@garcia
@roony4
@MR10
0
A co jak Flick nagle powie, że chce, żeby Romeu został? Szwagry się zesrają chyba
0
Hansi Krankl, Cubaresi xD Fajnie się bawią komentatorzy