PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Slot Varius Manx widzę że tylko jedną swoją piosenkę zaśpiewał
1
@Andi18 tak, ale pytanie, czyja to wina, że nas tam nie ma
1
@Andi18 ale to w końcu nikt nas nie zaprosił, czy nasze debile się nie dogadali między sobą i teraz przerzucają winę?
0
@Slot która konkretnie?
2
Ponoć do Putina dzwonią na spotkaniu xd
4
@Kgorecki2500 idę sprawdzić czy to wygodne
4
W normalnej Polsce to by było tak:
Spotyka się Tusk z Nawrockim:
- Donny, ja biorę na siebie pajaca Trumpa, a Ty bierzesz na siebie pajaców z Unii, git?
- git Charlie.
*długi uścisk zakończony pocałunkiem w policzek*
0
Za 5 minut pewnie koniec spotkania
0
@MichuZ44 e tam LaLiga. Najważniejsze, że zadebiutował jako zawodnik Barcelony na polskiej ziemi.
6
@draxidox Sikorskiemu tylko parę dni zajęło, żeby stał się dla mnie kompletnym zerem. Do niedawna jeszcze żałowałem, że to nie on startuje do wyborów, tylko Trzaskowski.
1
Czy dzisiaj pierwsza godzina PPV Trump vs. Zelenski 2 będzie darmowa jak poprzednio?
0
Nie czytałem jeszcze dziś nic o polityce. Czy najważniejsi przedstawiciele państwa wyrazili swoje obawy/opinie/oburzenie z powodu braku zaproszenia na spotkanie w Waszyngtonie? Czy jest fajnie?
2
Może i jestem naiwny, ale wydaje mi się, że to nasi musieli coś odje... między sobą, że nikt do Waszyngtonu nie poleci. I mam nadzieję, że tak było, a nie że kolejny raz pokazano nam, gdzie nasze miejsce, a my za jakiś czas krzykniemy "ja chcę jeszcze raz" jak Osioł.
6
No i "Mafia: Dawne strony" ukończona. Krótka, przyjemna gra ze świetnym klimatem i angażującą historią. Polecam zagrać, a ja teraz wyruszam do Lost Heaven @Kgorecki2500
2
@Kgorecki2500 to spotkanie to się skończy po 5 minutach coś czuję
1
@Firestone nie nie bo za niski!!1
0
@CPuyol poniosło cię nieźle. Na pewno chłop wolał się położyć niż spróbować przerwać akcję w nie tak groźnej sytuacji
1
Za rok o tej porze Messi będzie dwukrotnym Mistrzem Świata xd Chore
2
Brawo Wisła Płock :)
0
Zaczął się sezon, wzrosło spożycie słonecznika
0
A już mi się nie chce oglądać Bilbao
0
@Pnog37 on to ciemny jak cała reszta. Sow
0
Sevilla w ataku ma czterech czarnych zawodników i z daleka tylko jednego jestem w stanie odróżnić od reszty, bo jest jaśniejszy
2
Dodi co gola śmiesznego prawie strzelił
0
@partymaker ja oglądam Sevillę
0
To co, gwizdamy na telewizor jak Nico będzie przy piłce?
0
@Kazragore to nawet nie o to chodzi, że ja nie lubię rpgów, tylko o to, że jak jest mnóstwo pobocznych questów i aktywności, to staram się zrobić je wszystkie, przez co zapominam o głównej fabule i w efekcie porzucam grę
0
@Kubsoleon wybrałbym liniową grę z dobrą historią ponad Wiedźmina za każdym razem.
5
"abysmal dogshit"
0
@Messibestplayerintheworld ale ja nie mówię, że to jest najlepsza gra w historii. Po prostu wolę takie gry niż rozwleczone na 70 godzin rpgi