0

@Slot Varius Manx widzę że tylko jedną swoją piosenkę zaśpiewał

1

@Andi18 tak, ale pytanie, czyja to wina, że nas tam nie ma

1

@Andi18 ale to w końcu nikt nas nie zaprosił, czy nasze debile się nie dogadali między sobą i teraz przerzucają winę?

0

@Slot która konkretnie?

2

Ponoć do Putina dzwonią na spotkaniu xd

4

@Kgorecki2500 idę sprawdzić czy to wygodne

4

W normalnej Polsce to by było tak:
Spotyka się Tusk z Nawrockim:
- Donny, ja biorę na siebie pajaca Trumpa, a Ty bierzesz na siebie pajaców z Unii, git?
- git Charlie.
*długi uścisk zakończony pocałunkiem w policzek*

0

Za 5 minut pewnie koniec spotkania

0

@MichuZ44 e tam LaLiga. Najważniejsze, że zadebiutował jako zawodnik Barcelony na polskiej ziemi.

6

@draxidox Sikorskiemu tylko parę dni zajęło, żeby stał się dla mnie kompletnym zerem. Do niedawna jeszcze żałowałem, że to nie on startuje do wyborów, tylko Trzaskowski.

1

Czy dzisiaj pierwsza godzina PPV Trump vs. Zelenski 2 będzie darmowa jak poprzednio?

0

Nie czytałem jeszcze dziś nic o polityce. Czy najważniejsi przedstawiciele państwa wyrazili swoje obawy/opinie/oburzenie z powodu braku zaproszenia na spotkanie w Waszyngtonie? Czy jest fajnie?

2

Może i jestem naiwny, ale wydaje mi się, że to nasi musieli coś odje... między sobą, że nikt do Waszyngtonu nie poleci. I mam nadzieję, że tak było, a nie że kolejny raz pokazano nam, gdzie nasze miejsce, a my za jakiś czas krzykniemy "ja chcę jeszcze raz" jak Osioł.

6

No i "Mafia: Dawne strony" ukończona. Krótka, przyjemna gra ze świetnym klimatem i angażującą historią. Polecam zagrać, a ja teraz wyruszam do Lost Heaven @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 to spotkanie to się skończy po 5 minutach coś czuję

1

@Firestone nie nie bo za niski!!1

0

@CPuyol poniosło cię nieźle. Na pewno chłop wolał się położyć niż spróbować przerwać akcję w nie tak groźnej sytuacji

1

Za rok o tej porze Messi będzie dwukrotnym Mistrzem Świata xd Chore

2

Brawo Wisła Płock :)

0

Zaczął się sezon, wzrosło spożycie słonecznika

0

A już mi się nie chce oglądać Bilbao

0

@Pnog37 on to ciemny jak cała reszta. Sow

0

Sevilla w ataku ma czterech czarnych zawodników i z daleka tylko jednego jestem w stanie odróżnić od reszty, bo jest jaśniejszy

2

Dodi co gola śmiesznego prawie strzelił

0

@partymaker ja oglądam Sevillę

0

To co, gwizdamy na telewizor jak Nico będzie przy piłce?

0

@Kazragore to nawet nie o to chodzi, że ja nie lubię rpgów, tylko o to, że jak jest mnóstwo pobocznych questów i aktywności, to staram się zrobić je wszystkie, przez co zapominam o głównej fabule i w efekcie porzucam grę

0

@Kubsoleon wybrałbym liniową grę z dobrą historią ponad Wiedźmina za każdym razem.

5

"abysmal dogshit"

0

@Messibestplayerintheworld ale ja nie mówię, że to jest najlepsza gra w historii. Po prostu wolę takie gry niż rozwleczone na 70 godzin rpgi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?