3

Jeśli chodzi o ten sezon, to nie mam w sumie wielkich oczekiwań, choć pewnie te oczekiwania wzrosną im dalej zajdziemy. Każde trofeum będzie miłą niespodzianką. Wszyscy się wzmocnili, a my? Wzmocniliśmy bramkę Garcią i uzupełniliśmy atak Rashforedm, ale jest to nieporównywalne z osłabieniem w postaci straty Martineza i udawaniem, że jest git. Araujo dostał pierwszy skład za nic, a wszyscy wiemy, że to tylko kwestia czasu, zanim porobi błędy kosztujące nas wszystko. Błędy się zdarzały i będą zdarzać, słabsze mecze też, ale tym razem może nie będzie miał kto nas ratować. Nie chodzi o czarnowidzenie po dwóch meczach, bo może się rozegrają, tylko branie pod uwagę całą sytuację zespołu.

0

@Derpowsky Orłowski miał rację, bo liga wrzucają stroje do jakiegoś ujowego programu, który twierdził, że nasz pomarańcz jest zbyt podobny do bordowych pasów Levante. Idiotyzm, ale to nie opinia Orłowskiego.

1

Dawaj karnego gnoju

0

Ludzie, gdzie jest obrona?

1

jezusmaria Pedri, co za gol

0

@Derpowsky on mówił o trzecim komplecie z tego sezonu

1

Bliżej do 3-0 niż do 2-1 xd

2

@kuz ten karny to zero kontrowersji. Kontrowersją to było nieodgwizdanie go nam w meczu z Realem.

1

@ptrx jak się wkur... na ten burdel to po sezonie sam odejdzie.

13

Może i szwagry nie mogą zarejestrować Flickowi składu, ale za to odebrali mu najlepszego obrońcę i nie sprowadzili nikogo w jego miejsce.

0

Atak dno, obrona dno, ale lecimy dalej. Bobek na ratunek

1

@mekston kiedyś legenda fify

0

Toście Balde pochwalili xd

0

Karny z tego będzie xd

1

Jakie dno xD Jak ten wolny zamienił się w setkę dla Levante

3

Ale to trzeba mieć coś z łbem, żeby zdecydować, że nasze trzecie koszulki będą się mieszały z bordowymi pasami Levante

1

To se mecz odpaliłem w czas xD

0

Zagadka: jak będzie "bezpośrednia czerwona (kartka)" po hiszpańsku?

8

Mieć trzy nowe stroje i musieć grać w trzecim z poprzedniego sezonu to też jest majstersztyk. Bardziej w wykonaniu ligi niż klubu

6

@TaughtMule letsgooooooo

0

@clyde oglądasz finał MG?

2

@MonteChristo ale przecież to można odwrócić i napisać, że to Ty masz mylące pojęcie, że blok należy do ciebie i możesz se puszczać muzykę na całe osiedle xd

3

@MonteChristo no jak łupiesz na cały regulator, to co się dziwisz xd Sam jakiś czas temu byłem u sąsiadów, kulturalnie poprosiłem i chyba przenieśli sprzęt do innego pomieszczenia. Po zakupie sprzętu pora wyciszyć mieszkanie. Uszanuj to, że Twojej muzyki chcesz słuchać tylko Ty.

3

@Consigliere to on jest tą klątwą

1

@Frimpong to go portugalski Deus nie zrozumiał

4

@Frimpong czy on się modli po arabsku? xD

4

Niech ten Pena odejdzie w końcu do chu...

7

@Encore co się z Edersonem stało xD I kim jest pulpecik po prawej? To ten Uzbek?

1

@Popitek12 jeszcze tylko Punk w łeb jutro :/

2

@Michael24 tutaj trochę przypomina sezon 06/07

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?