2

Coś czuję, że zesramy się w tym sezonie bez Inigo. Szkoda, że on nam taki numer wywinął, ale nie sprowadzić nikogo za niego to patologia.

1

Friendship ended with Wojteczek
Now Joanek is my best friend

0

Kounde z Garcią to po łbie za dzisiejszy mecz powinni dostać

0

@Cules69 może się nauczyć

0

No to teraz się weźcie do roboty

0

Co robi dzisiaj Garcia xD

2

Fajne zmiany, lecimy

2

Śmierdzi 1-1, więc pewnie zaraz 0-2

0

@Kazragore poczekajmy na Lukaku

0

@mordini123 a co to będzie? Bo ani Raw, ani Smachdown

1

O cholera, jak Yamal sam siebie koronuje, to już grubo jest :D

0

Dobrze, bo Yamal już tę piłkę tracił

0

Dawać Robercika na boisko na karnego

3

Christensen zdecydowanie może nam zastąpić Inigo, ale to jego zdrowie

4

Rashford i Lewy w drugiej albo zamieszki

0

Ja wiem, że to dopiero początek, ale co presezon zrobił z tym zespołem xd

6

Teraz to było strzelać xD

0

Ja pierdzielę, kopanina xd

7

Pomyślałem teraz, że byłoby fajnie, gdyby LaLiga miała swój hymn wzorem Serie A, ale potem przypomniało mi się, że przecież ma i leci jakoś tak: "Madrid, Madrid..."

Swoją drogą, pamiętacie ten utwór? Był klimacik

2

@tadzik447 Argentyno, co ty robisz

1

@mordini123 kurcze, nie mam Netflixa, a szukać mi się nie chce, to chyba nie będę oglądał

1

@Criss18Barca a ja nawet rozumiem te pozytywne emocje u Brauna, bo tu se wejdzie na maszt i zdejmie flagę, tu se gaśnicę odpali, tu żydów naobraża. Ale jakie pozytywne emocje mogą wywoływać te dwa gbury o smutnych i wrednych mordach, Kaczyński i Tusk?

0

@Bzyczekk kolejny Francuz z Algierii xd

0

@Encore jako czirliderka

0

@Encore piękny bramkarz, ujowy klub, bo nie wiadomo czego tam trzeba, żeby go uzdrowić

1

@mordini123 tracimy dzisiaj punkty coś czuję

1

@blakkudium fajna. Adidas na 2026 rok miał robić szersze pasy na ramionach, no i faktycznie takie są

10

@maroon moją głupotą w wieku 15 lat było nieprzygotowanie się na kartkówkę, a nie zapierd... 130 ukradzionym autem. Sorry, nie szkoda.

0

Włączyłem samochodziki. Komu kibicować?

1

@rk ale poczytać śmiesznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?