PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś czuję, że zesramy się w tym sezonie bez Inigo. Szkoda, że on nam taki numer wywinął, ale nie sprowadzić nikogo za niego to patologia.
1
Friendship ended with Wojteczek
Now Joanek is my best friend
0
Kounde z Garcią to po łbie za dzisiejszy mecz powinni dostać
0
@Cules69 może się nauczyć
0
No to teraz się weźcie do roboty
0
Co robi dzisiaj Garcia xD
2
Fajne zmiany, lecimy
2
Śmierdzi 1-1, więc pewnie zaraz 0-2
0
@Kazragore poczekajmy na Lukaku
0
@mordini123 a co to będzie? Bo ani Raw, ani Smachdown
1
O cholera, jak Yamal sam siebie koronuje, to już grubo jest :D
0
Dobrze, bo Yamal już tę piłkę tracił
0
Dawać Robercika na boisko na karnego
3
Christensen zdecydowanie może nam zastąpić Inigo, ale to jego zdrowie
4
Rashford i Lewy w drugiej albo zamieszki
0
Ja wiem, że to dopiero początek, ale co presezon zrobił z tym zespołem xd
6
Teraz to było strzelać xD
0
Ja pierdzielę, kopanina xd
7
Pomyślałem teraz, że byłoby fajnie, gdyby LaLiga miała swój hymn wzorem Serie A, ale potem przypomniało mi się, że przecież ma i leci jakoś tak: "Madrid, Madrid..."
Swoją drogą, pamiętacie ten utwór? Był klimacik
2
@tadzik447 Argentyno, co ty robisz
1
@mordini123 kurcze, nie mam Netflixa, a szukać mi się nie chce, to chyba nie będę oglądał
1
@Criss18Barca a ja nawet rozumiem te pozytywne emocje u Brauna, bo tu se wejdzie na maszt i zdejmie flagę, tu se gaśnicę odpali, tu żydów naobraża. Ale jakie pozytywne emocje mogą wywoływać te dwa gbury o smutnych i wrednych mordach, Kaczyński i Tusk?
0
@Bzyczekk kolejny Francuz z Algierii xd
0
@Encore jako czirliderka
0
@Encore piękny bramkarz, ujowy klub, bo nie wiadomo czego tam trzeba, żeby go uzdrowić
1
@mordini123 tracimy dzisiaj punkty coś czuję
1
@blakkudium fajna. Adidas na 2026 rok miał robić szersze pasy na ramionach, no i faktycznie takie są
10
@maroon moją głupotą w wieku 15 lat było nieprzygotowanie się na kartkówkę, a nie zapierd... 130 ukradzionym autem. Sorry, nie szkoda.
0
Włączyłem samochodziki. Komu kibicować?
1
@rk ale poczytać śmiesznie