PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 lewica pokazuje ostatnio naprawdę obrzydliwą twarz. Nie wiem, jak można być tak zepsutym człowiekiem
1
@macio_944 ale łatwo go na spalonym złapali, to jest ta norweska maszyna? xD
0
No i przyjemny meczyk
1
Dobra ale dawać już Bobka
0
Pora znowu przypomnieć, że ludzie chcieli go oddawać xD
1
hahahahaha Ferminatoooor
0
Nie no co to za podania w ogóle było xdd
0
No we coś strzel Rash
1
Żenujący jest Ferran
0
@michaleu Barcelona i czasami inne mecze LaLigi oraz Serie A
4
Co Laporta robi z wizerunkowo tym klubem
0
@AxelF pytam się, czy rozumiesz, co tamten komentarz na reddicie sugeruje?
0
@AxelF btw. widzisz ten jeden komentarz nawiązujący do zabójstwa Kirka w Utah? Taki właśnie wasz obraz.
1
@Murazor no nie moja wina, że nie odróżniasz Konfederacji od partii Braun, ale ośmieszasz się w tym momencie.
1
@marcin62 ale przecież w internecie każda najmniejsza krytyka Ukrainy zaraz spotyka się z nalotem uśmiechniętych jak logo platformy użytkowników z flagami Unii, tęczy i Ukrainy i wyzywaniem od onuc. Bo jak śmiesz sprzeciwiać się socjalowi dla Ukraińców? Jak śmiesz zrównywać banderyzm z nazizmem? Jak śmiesz przypominać o Wołyniu, kiedy im latają rakiety nad głowami (szczególnie tym, co uciekli)? Jak śmiesz oburzać się, że Ukraina grozi Polsce reakcją jeśli banderyzm zostanie zrównany z nazizmem?
0
@AxelF tymczasem manipulacja :)
1
@marcin62 a może by tak po prostu zachować zdrowy rozsądek i nie popadać w skrajności?
1
USA i ich społeczeństwo to jest rak tego świata. Od paru dni na każdej platformie, facebook, reddit, twitter, posty o niczym tylko o tym Kirku, szczególnie zj...ów celebrujących jego śmierć, tak jak jakis czas temu celebrowali śmierć Hulka Hogana. 9 września wszystko opanowane przez WTC i wielkie zdziwienie i złość, jak okazuje się, że reszta świata ma to gdzieś i życie toczy się dalej. Zgadnijcie, jaka głośna sprawa z USA z ostatnich dni na tych siedliskach lewicy, głównie na reddicie nie dostaje praktycznie żadnej uwagi.
12
@OBSERWATOR2021 Polska mogła pokazać na tej całej wojnie, że coś znaczy. Tymczasem nawet przed Ukrami się płaszczymy. Chore to jest i przede wszystkim wkur...ce
3
@barcelonaLM ujemna aura xd Michał Pol się stara, ale to na nic przy tej dwójce
1
@LeszekFCB rozmowa uja z butem
0
Serbscy komentatorzy zachowują się, jakby komentowali pogrzeb. Zero emocji przy golach
0
@Eklerek 26 lat, co tam się dzieje
0
@FcPortoFan1999 no wylazłem. Na gola Elche xD
0
Dajcie znać jak Alexis wejdzie na boisko
0
Wyjazdówka BVB
1
@Luciano99 niby ma być teraz mnie eventów, więc złote karty przetrwają dłużej, ale ja im nie wierzę
1
@JimMorrisonFCB ale to właśnie było fajne w tym promo. Boostowali zawodnikom różne statystyki do 90 iluś i zmieniało się to co pełnię księżyca. Na przykład Busquets miał 93 tempa. Chyba najlepszy i najbardziej kreatywny pomysł.
3
Gnoje chyba mnie kupili
5
@gumaz jeszcze nigdy nie zagłosowałem na Tuska