2

@directedbyfcb no, też bym sobie obejrzał :D I Drake'a & Josha

3

Tylko mi nie mówcie, że jedna z tych czarnych to Sam

0

@Ojciec5tkidzieci o, nie wiedziałem, że to już wyszło. Zwiastun w kinie przykuł moją uwagę i chciałem obejrzeć. Chyba nadal to zrobię, ale widzę, że to kolejna ekranizacja, której twórcy mają za nic materiał źródłowy

1

@JimMorrisonFCB w związku ze zwolnieniem Kimmela różni ludzie, w tym aktorzy (jak np. aktorka z She-Hulk) wzywają do anulowania subskrypcji xd

0

Ale że środowisko lewicowe obróci się przeciwko Disneyowi i będzie wzywało do bojkotu platformy i jej produktów, to tego chyba nie było w żadnym bingo. No ale jak Disney zwalniał Ginę Carano za jej poglądy, to było super.

0

@kuz TTBZ było fajnym programem, dopóki lewactwo go nie dopadło i tylko czorni mogą się przebierać za czornych

0

@Nazio_87 dzisiaj tłok jest pewnie, ale to i tak nie usprawiedliwia takiej prędkości. Ja na PC

0

Nieźle się ta fifa pobiera 3MB/s

1

@Kgorecki2500 ja kupiłem EA Play Pro xd

3

@blakkudium kiedy po meczu z Interem widziałem go płaczącego, od razu wiedziałem, że muszę zostać jego żołnierzem.

0

Po prostu wiedziałem, że to Ferranowiec napisał xD

1

@RosjaninBut niech go spytają, czy żona Biedronia nie potrzebuje zabiegów

2

@Kengo dla mnie Cubarsi to Longbottom

1

Ale mnie cieszą te brameczki Rashforda

0

Oho, Torresa ukłuli przed meczem. Zaraz dwie brameczki

1

Znowu można bronić Marcusa

0

Największy pozytyw to to, że koszulki dobrze wyglądają na boisku

1

@SelloutCrowd tak źle to nie, ale za dobrze też nie jest

7

Oby to nie był sezon, w którym bramkarz będzie niesamowity, a reszta zespołu nie dowiezie

0

Marcusik weź, bo niedługo nie będę miał cię jak bronić przed przeciwnikami

2

Pięknie jest mieć bramkarza

1

A więc jednak, Ultimate Scream wraca

0

@Aragorn33 przecież wykorzystanie tego fragmentu w takim programie jest jednoznaczne z drwinami ze śmierci tego Kirka, głupiego udajesz?

@Karol145 za długo kolegę czytam na tym forum, żebym nie wiedział, że jest lewicowcem.

0

@Aragorn33 sami mu się wystawili, zachowując się jak podludzie, więc do kogo pretensje? Wystarczyło nie drwić z publicznego zabójstwa, ale to chyba przerasta lewicowców.

0

@tomek8756 czyli Braun jest żydem, który widzi i krytykuje to, co robią żydzi. Tym bardziej brawo! Btw. trochę vibe tych Amerykanów, co jak im test pokaże 2% pochodzenia włoskiego, to nazywają się "Italian American"

0

@Aragorn33 czyli dalej nie rozumiesz różnicy między konsekwencjami prawnymi, które grożą za wstawienie mema w UK, a zwykłymi konsekwencjami, z którymi spotykają się tacy pajace jak Kimmel w USA. Kpienie sobie ze śmierci tamtego gościa oraz sugerowanie, że należał on do MAGA, tak jak jeden tutaj odklejony użytkownik też sugerował, było żałosne i tyle. Po Kimmelu.

1

@Aragorn33 wolność słowa według lewicy jest wtedy, kiedy można cieszyć się ze śmierci męża i ojca dwójki dzieci poprzez postrzelenie. Zrozumiano. No i można, chyba że to UK, to nie możesz nawet wysłać mema antyimigranckiego na twitterze. Wydajecie się też nie rozumieć różnicy między konsekwencjami prawnymi a zwykłymi. Pracodawca może nie chcieć mieć nic wspólnego z tak obrzydliwymi ludźmi.

1

@Aragorn33 satyryk śmiejący się tylko z jednej strony nie jest satyrykiem, a maszyną propagandową. Fajnie, że paru ludzi poniesie konsekwencje swoich słów w ostatnim czasie. South Park, kiedyś wyśmiewający wszystkich obecnie też stał się monotematyczny do porzygu.

2

@Lanosss a co mu Haaland odpowiedział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Hellrider oho, wycie lewicowców w USA, bo ludzie spotykają się z konsekwencjami swoich działań. Bardzo odważne te wszystkie Kimmele, którzy potrafią szydzić tylko z jednej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?