PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@directedbyfcb no, też bym sobie obejrzał :D I Drake'a & Josha
3
Tylko mi nie mówcie, że jedna z tych czarnych to Sam
0
@Ojciec5tkidzieci o, nie wiedziałem, że to już wyszło. Zwiastun w kinie przykuł moją uwagę i chciałem obejrzeć. Chyba nadal to zrobię, ale widzę, że to kolejna ekranizacja, której twórcy mają za nic materiał źródłowy
1
@JimMorrisonFCB w związku ze zwolnieniem Kimmela różni ludzie, w tym aktorzy (jak np. aktorka z She-Hulk) wzywają do anulowania subskrypcji xd
0
Ale że środowisko lewicowe obróci się przeciwko Disneyowi i będzie wzywało do bojkotu platformy i jej produktów, to tego chyba nie było w żadnym bingo. No ale jak Disney zwalniał Ginę Carano za jej poglądy, to było super.
0
@kuz TTBZ było fajnym programem, dopóki lewactwo go nie dopadło i tylko czorni mogą się przebierać za czornych
0
@Nazio_87 dzisiaj tłok jest pewnie, ale to i tak nie usprawiedliwia takiej prędkości. Ja na PC
0
Nieźle się ta fifa pobiera 3MB/s
1
@Kgorecki2500 ja kupiłem EA Play Pro xd
3
@blakkudium kiedy po meczu z Interem widziałem go płaczącego, od razu wiedziałem, że muszę zostać jego żołnierzem.
0
Po prostu wiedziałem, że to Ferranowiec napisał xD
1
@RosjaninBut niech go spytają, czy żona Biedronia nie potrzebuje zabiegów
2
@Kengo dla mnie Cubarsi to Longbottom
1
Ale mnie cieszą te brameczki Rashforda
0
Oho, Torresa ukłuli przed meczem. Zaraz dwie brameczki
1
Znowu można bronić Marcusa
0
Największy pozytyw to to, że koszulki dobrze wyglądają na boisku
1
@SelloutCrowd tak źle to nie, ale za dobrze też nie jest
7
Oby to nie był sezon, w którym bramkarz będzie niesamowity, a reszta zespołu nie dowiezie
0
Marcusik weź, bo niedługo nie będę miał cię jak bronić przed przeciwnikami
2
Pięknie jest mieć bramkarza
1
A więc jednak, Ultimate Scream wraca
0
@Aragorn33 przecież wykorzystanie tego fragmentu w takim programie jest jednoznaczne z drwinami ze śmierci tego Kirka, głupiego udajesz?
@Karol145 za długo kolegę czytam na tym forum, żebym nie wiedział, że jest lewicowcem.
0
@Aragorn33 sami mu się wystawili, zachowując się jak podludzie, więc do kogo pretensje? Wystarczyło nie drwić z publicznego zabójstwa, ale to chyba przerasta lewicowców.
0
@tomek8756 czyli Braun jest żydem, który widzi i krytykuje to, co robią żydzi. Tym bardziej brawo! Btw. trochę vibe tych Amerykanów, co jak im test pokaże 2% pochodzenia włoskiego, to nazywają się "Italian American"
0
@Aragorn33 czyli dalej nie rozumiesz różnicy między konsekwencjami prawnymi, które grożą za wstawienie mema w UK, a zwykłymi konsekwencjami, z którymi spotykają się tacy pajace jak Kimmel w USA. Kpienie sobie ze śmierci tamtego gościa oraz sugerowanie, że należał on do MAGA, tak jak jeden tutaj odklejony użytkownik też sugerował, było żałosne i tyle. Po Kimmelu.
1
@Aragorn33 wolność słowa według lewicy jest wtedy, kiedy można cieszyć się ze śmierci męża i ojca dwójki dzieci poprzez postrzelenie. Zrozumiano. No i można, chyba że to UK, to nie możesz nawet wysłać mema antyimigranckiego na twitterze. Wydajecie się też nie rozumieć różnicy między konsekwencjami prawnymi a zwykłymi. Pracodawca może nie chcieć mieć nic wspólnego z tak obrzydliwymi ludźmi.
1
@Aragorn33 satyryk śmiejący się tylko z jednej strony nie jest satyrykiem, a maszyną propagandową. Fajnie, że paru ludzi poniesie konsekwencje swoich słów w ostatnim czasie. South Park, kiedyś wyśmiewający wszystkich obecnie też stał się monotematyczny do porzygu.
2
@Lanosss a co mu Haaland odpowiedział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Hellrider oho, wycie lewicowców w USA, bo ludzie spotykają się z konsekwencjami swoich działań. Bardzo odważne te wszystkie Kimmele, którzy potrafią szydzić tylko z jednej strony