PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta grubolu, ściągaj nam Michała Wiśniewskiego
5
Nie wiem czemu, ale wkur... mnie ta Holandia ogólnie
1
@mordini123 pewnie za trudne dla przeciętnego recenzenta IGN czu Eurogamera
0
@clyde czemu przegrywamy tylko 1:0? :v
1
Czemu jeszcze nie przegrywamy? Powyzywałbym już
1
Jako naczelny krytykant reprezentacji Polski uważam, że robimy ich dzisiaj.
1
Co ten hymn Holandii taki krótki
5
@Katalończyk 99
a ch... ci do tego szczylu
Lenka
1
@Kgorecki2500 tak, jeśli opowiadają jakąś historię. Ale jeśli ktoś chce sobie walnąć na klacie tatuaż Tomka z "Tomka i przyjaciół" to nic mi do tego
0
@marcin62 ja się chyba jednak skuszę na Cronosa dla samego klimatu
7
@Czajka90 ta, beszczelni są
19
@Sulimo w sumie to nie wiedziałem, że jeszcze żył
0
@Cvzx a ją jeszcze o cokolwiek można zapytać? Strasznie jest odpychająca
4
@Kgorecki2500 sam się przygłup zaorał xd
0
@4drian0 zero aury ten zwiastun xD
0
Niby brzydkie, ale coś w sobie mają
2
hahaha ale State of Play dali xD Ten Bond im czasami spadał chyba poniżej 15 fps. Ogląda ktoś? @macio_944
3
Klasyczek, jeszcze trochę i sami zrobią sobie kuku.
Zaczną wywoływać efekt odwrotny do współczucia.
2
Już nie Ambilight. Wiedziałem, że skądś kojarzę to logo. Obecnie jest na koszulkach Sevilli https://x.com/Footy_Headlines/status/1962963262351274101
1
@barcanawieki wolę solidne 7-8/10 niż opłacone 9-10/10. Natomiast mi taki typ gier jak Dead Space, Cronos, Callisto w ogóle nie podchodzi.
0
@lithotripter ta, nawalone dość
3
@lithotripter 304 jak numer dzielnicy, na której się wychowywał. No i jeszcze można się doszukać, że 0 i 4 jest stylizowane na L i Y
1
@Kgorecki2500 no ale tak realnie pomyślmy. Posunąłby się do tego, żeby go tam zapierdzielić, otruć czy cokolwiek?
0
@pride1899 niech ktoś uratuje tego chłopaka
2
@macio_944 gdyby to jeszcze był Paragon Patryk, a nie jakiś Piotrek @Kgorecki2500
8
Aston Martin, wchodzisz
0
@Trojanek23 dziwnie nie wiedzieć, ale jeszcze dziwniejsze jest zadawanie takich pytań w publicznej telewizji, oczywiście żeby ośmieszyć chłopów. Już widzę jak pytają jakieś baby o prostatę czy coś.
2
Emiliano Martinez w Palmeiras xd
0
@Filipem ale nadal tańszy i to o wiele. Zależy ile tempa mu dodadzą pewnie
0
@Filipem tylko debile zagłosują na Mbappe. Ciekawe skąd wezmą coinsy albo fodder na zrobienie karty za 3 miliony