0

Laporta grubolu, ściągaj nam Michała Wiśniewskiego

5

Nie wiem czemu, ale wkur... mnie ta Holandia ogólnie

1

@mordini123 pewnie za trudne dla przeciętnego recenzenta IGN czu Eurogamera

0

@clyde czemu przegrywamy tylko 1:0? :v

1

Czemu jeszcze nie przegrywamy? Powyzywałbym już

1

Jako naczelny krytykant reprezentacji Polski uważam, że robimy ich dzisiaj.

1

Co ten hymn Holandii taki krótki

5

@Katalończyk 99
a ch... ci do tego szczylu
Lenka

1

@Kgorecki2500 tak, jeśli opowiadają jakąś historię. Ale jeśli ktoś chce sobie walnąć na klacie tatuaż Tomka z "Tomka i przyjaciół" to nic mi do tego

0

@marcin62 ja się chyba jednak skuszę na Cronosa dla samego klimatu

7

@Czajka90 ta, beszczelni są

19

@Sulimo w sumie to nie wiedziałem, że jeszcze żył

0

@Cvzx a ją jeszcze o cokolwiek można zapytać? Strasznie jest odpychająca

4

@Kgorecki2500 sam się przygłup zaorał xd

0

@4drian0 zero aury ten zwiastun xD

0

Niby brzydkie, ale coś w sobie mają

2

hahaha ale State of Play dali xD Ten Bond im czasami spadał chyba poniżej 15 fps. Ogląda ktoś? @macio_944

3

Klasyczek, jeszcze trochę i sami zrobią sobie kuku.
Zaczną wywoływać efekt odwrotny do współczucia.

2

Już nie Ambilight. Wiedziałem, że skądś kojarzę to logo. Obecnie jest na koszulkach Sevilli https://x.com/Footy_Headlines/status/1962963262351274101

1

@barcanawieki wolę solidne 7-8/10 niż opłacone 9-10/10. Natomiast mi taki typ gier jak Dead Space, Cronos, Callisto w ogóle nie podchodzi.

0

@lithotripter ta, nawalone dość

3

@lithotripter 304 jak numer dzielnicy, na której się wychowywał. No i jeszcze można się doszukać, że 0 i 4 jest stylizowane na L i Y

1

@Kgorecki2500 no ale tak realnie pomyślmy. Posunąłby się do tego, żeby go tam zapierdzielić, otruć czy cokolwiek?

0

@pride1899 niech ktoś uratuje tego chłopaka

2

@macio_944 gdyby to jeszcze był Paragon Patryk, a nie jakiś Piotrek @Kgorecki2500

8

Aston Martin, wchodzisz

0

@Trojanek23 dziwnie nie wiedzieć, ale jeszcze dziwniejsze jest zadawanie takich pytań w publicznej telewizji, oczywiście żeby ośmieszyć chłopów. Już widzę jak pytają jakieś baby o prostatę czy coś.

2

Emiliano Martinez w Palmeiras xd

0

@Filipem ale nadal tańszy i to o wiele. Zależy ile tempa mu dodadzą pewnie

0

@Filipem tylko debile zagłosują na Mbappe. Ciekawe skąd wezmą coinsy albo fodder na zrobienie karty za 3 miliony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?