PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdzielę, ale bliznę ma Donnarumma to tamtym starciu
2
Oby Yamal nie wygrał, to jest szansa na ZP xd
1
Publika co zainteresowana występem xD
0
Ale tak szczerze, to z tej naszej dwójki barcelońskiej to i tak wolałbym Raphinhę
0
Gdzie dają streama z tej gali?
1
@kamiVeB tyle poświęcenia, żeby przegrać
1
Ciekawe czy Speed dzisiaj będzie szczekał na gali
2
Vinicius jednak zrobił to tylko 8 razy bardziej
1
Okaże się, że Vinicius zajmie 1. miejsce i wtedy rzeczywiście wszyscy będą zaskoczeni.
0
Tak swoją drogą, to czy coś się zmieniło i zwycięzca nie jest już informowany o zdobyciu ZP wcześniej? Bo kiedyś to już zdążyli z Messim filmiki ponagrywać, a zeszłoroczny nagły ból dupy Realu wskazuje, że jednak nie informują zwycięzcy z dużym wyprzedzeniem. Najlepiej jakby dowiadywali się na gali.
2
@Eklerek Wrestlemania 2025 wygląda naprawdę dobrze @Popitek12
3
Najgorszy jest katar
0
@Filipem nie no, robił tak. Rashford robi jednym palcem
https://ds-images.bolavip.com/news/image/1200/740/?src=https://images.bolavip.com/webp/en/full/BUS_20250426_BUS_386179_ferran-torres-1.webp
2
W Getafe jak nie jesteś totalnym śmieciem to cię nie przyjmują czy jak to działa?
1
Ale podanie Olmooo
1
Ale te podwójne bandy reklamowe to patola xd Jedna wielka reklama
0
@Kgorecki2500 nie karm kota mlekiem
0
@4drian0 ta ławka to wyłącznie wina Rashforda
1
@DonCarletto żona Flicka niech lepiej szykuje słodkie ziemniaczki
1
Busquets zakończy karierę
71
@addept BREAKING NEWS: zawodnicy popełniają błędy
0
@fantasyoosh gratuluję
3
@tomek8756 do kogo w ogóle trafia taki przekaz?
0
@ProMILs wadą jest jakiekolwiek poparcie lewicy
1
@Eklerek nie no, tak to nie mam, ale przycina mi zawsze początek meczu. I praktycznie nie mogę znaleźć nikogo poniżej 30 pingu
1
@pride1899 xD do Bobka tylko z szacunkiem, żaden Lewandisney
1
@DragonxNF a właśnie książkę planuję przeczytać
2
@directedbyfcb ta, coś było z aktorem Drake'a. Ale jaką to nostalgię wywołuje
2
@directedbyfcb no, też bym sobie obejrzał :D I Drake'a & Josha
3
Tylko mi nie mówcie, że jedna z tych czarnych to Sam