PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co robisz Gerard
0
Coś pięknego jaki luz złapał Rashford w kilka meczów. Wierzyłem.
0
Matko, to już prędzej rozumiem uderzenie w mur niż coś takiego
4
Ferran trochę więcej piłkarskiego IQ i by to podał do Rashforda.
3
Yamal chciał strzelić jak z Interem
0
Marcus, jesteś piękny
1
@wojopancer tak, takie zębiska miał
https://wykop.pl/cdn/c3201142/503a33feecff7166e2a544a8583111ed13a06ccfb5a55d689f3ae23cd8b7f698,w400.png
0
@marcin62 zrobią BFa, w którym ISIS będzie dobrą stroną
7
Tylko filtrowana kranówka
1
@Lionel_Messi10 https://store.fcbarcelona.com/collections/training-kits/products/fc-barcelona-pre-match-sweatshirt-25-26-long-sleeve-women jest tylko w długiej wersji
1
@Lionel_Messi10 ale my już taki mamy, tylko nie wiem czemu Nike dalej nie wypuściło do sprzedaży
1
Ale brzydkie to https://store.fcbarcelona.com/products/jsy-m-hm-mtch-ucl-lamine-bd-25-26
0
@Culer9002 mamy 15 lig miszczuw. Tylko że to jest z tamtego roku
0
@MichuZ44 ale piłkę to mu ładnie zabrał
1
@FCB_dimiC prywatnie Anna Lewandowska
7
Widziałem dzisiaj w Netto napoje Anny Stachurskiej. 9 zł za gazowany napój w butelce 330 ml xd
1
@blakkudium zawsze lubiłem stroje Marsylii. Mam nawet jedną wyjazdówkę
11
@AmigoBlancos wszyscy wiedzieli, że Karolak jest beznadziejnym aktorem. Kanał Zero pozwolił mu się odezwać, to teraz wszyscy wiedzą też, że jest po prostu przyje...
0
@takisobiektos zawsze uważałem Serie A za ligę spokojnej starości i dalej się to potwierdza. Ale i tak lubię oglądać. To właściwie jedyna liga poza hiszpańską, którą oglądam.
1
@Kgorecki2500 nie, bo jeszcze nie skończyłem podstawki :D
1
@Kgorecki2500 słabo, chciałem kupić At Dead of Night, a to tylko 20 zł mniej
21
@Pedri16Future do 7 sekundy miałem duże oczekiwania
1
@Lionel_Messi10 kupiłem sobie smak Miami Punch i jak dla mnie to jest okropne xd Daje sztucznością i cukrem jak nie wiem. Ale butelka fajna
0
@MiloszFCB1899 ja ostatnio się zorientowałem, że Donnarumma gra w City
0
Ale akcję zrobili xd
3
Coś czuję, że zapłacimy rachunek za wczorajszą wygraną Atletico kolejnymi doniesieniami o Negrierze. Tym bardziej, jeśli dzisiaj wygramy.
2
Kurde, ma ten Rashford kowadło w nodze
10
Co jest, już przerwa?
0
Głośno coś na stadionie
0
@RomanGroza to by trzeba jakiegoś Syryjczyka spytać