0

Co robisz Gerard

0

Coś pięknego jaki luz złapał Rashford w kilka meczów. Wierzyłem.

0

Matko, to już prędzej rozumiem uderzenie w mur niż coś takiego

4

Ferran trochę więcej piłkarskiego IQ i by to podał do Rashforda.

3

Yamal chciał strzelić jak z Interem

0

Marcus, jesteś piękny

0

@marcin62 zrobią BFa, w którym ISIS będzie dobrą stroną

7

Tylko filtrowana kranówka

1

@Lionel_Messi10 ale my już taki mamy, tylko nie wiem czemu Nike dalej nie wypuściło do sprzedaży

0

@Culer9002 mamy 15 lig miszczuw. Tylko że to jest z tamtego roku

0

@MichuZ44 ale piłkę to mu ładnie zabrał

1

@FCB_dimiC prywatnie Anna Lewandowska

7

Widziałem dzisiaj w Netto napoje Anny Stachurskiej. 9 zł za gazowany napój w butelce 330 ml xd

1

@blakkudium zawsze lubiłem stroje Marsylii. Mam nawet jedną wyjazdówkę

11

@AmigoBlancos wszyscy wiedzieli, że Karolak jest beznadziejnym aktorem. Kanał Zero pozwolił mu się odezwać, to teraz wszyscy wiedzą też, że jest po prostu przyje...

0

@takisobiektos zawsze uważałem Serie A za ligę spokojnej starości i dalej się to potwierdza. Ale i tak lubię oglądać. To właściwie jedyna liga poza hiszpańską, którą oglądam.

1

@Kgorecki2500 nie, bo jeszcze nie skończyłem podstawki :D

1

@Kgorecki2500 słabo, chciałem kupić At Dead of Night, a to tylko 20 zł mniej

21

@Pedri16Future do 7 sekundy miałem duże oczekiwania

1

@Lionel_Messi10 kupiłem sobie smak Miami Punch i jak dla mnie to jest okropne xd Daje sztucznością i cukrem jak nie wiem. Ale butelka fajna

0

@MiloszFCB1899 ja ostatnio się zorientowałem, że Donnarumma gra w City

0

Ale akcję zrobili xd

3

Coś czuję, że zapłacimy rachunek za wczorajszą wygraną Atletico kolejnymi doniesieniami o Negrierze. Tym bardziej, jeśli dzisiaj wygramy.

2

Kurde, ma ten Rashford kowadło w nodze

10

Co jest, już przerwa?

0

Głośno coś na stadionie

0

@RomanGroza to by trzeba jakiegoś Syryjczyka spytać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?