PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Wolverine realistycznie w 2027 roku, ale wygląda to dobrze.
0
Dobra dawać tego Wolverine'a już
1
@Rifek mój prezydent rozsławia język polski na cały świat. Czaskowski by powiedział potulnie "tak panie Amerykaninie, jak pan sobie życzy, już mówię po angielsku"
2
@Kessie gdyby chociaż nazwały to "Penalty" a nie jakieś nudne Legacy
54
Gdyby Real Madryt był potrawą, to byłby surströmmingiem. Absolutnie obrzydliwą, zdechłą, starą, zgniłą rybą, po której ludziom zbiera się na wymioty.
0
Tytuł na jednej ze stron: "Lewandowski i Szczęsny już się pożegnali. Zwrot w Barcelonie, Laporta potwierdził". Aż mnie kusiło, żeby kliknąć i zobaczyć, jaki idiotyzm ktoś wymyślił. Jak myślicie?
20
Ale co mieliśmy "tłok w pomocy" przez miesiąc to nasze.
2
To się pogodzili dwa koguty Gavi z Ferminem xd Jeden i drugi wypadli z gry
0
@4drian0 ja się zastanawiam, czy to kupić. Odpycha mnie to 350 zł, ale jak w miarę szybko przejdę, to da radę opchnąć za 250+ pewnie. Mogłem preorderować, bo fajny steelbook dają.
0
@adamek20151 nie żartuję, kiedy mówię, że tam nawet Gerard Martin by wystarczył i byśmy przeszli.
0
@draxidox Messi już wtedy wiedział
1
@Kgorecki2500 jako piłkarz tak, jako trener dno
@MOLESTA xD
0
@JimMorrisonFCB no tylko ktoś mu musiał w tym pomóc. W 2024 roku był jeszcze dzbanem, nagle po odejściu wziął i dojrzał?
1
@Kgorecki2500 najmilsze, co mogę o nim powiedzieć, to to, że wygląda jak Ludwiczek.
0
@JimMorrisonFCB nie twierdzę, że tak było, ale nie twierdzę też, że tak mogło nie być. Pierwszy od 7 lat trener z charyzmą i Dembele zdobywa Złotą Piłkę, po tym jak z Barcelony odchodził jako wrak i wszyscy się z tego cieszyliśmy. Zero jakichś informacji, że Dembele zaspał itd.
1
@Safrani czekaj, w zakładach leczniczych alkohol sprzedają? xd Jedynie ten zakaz reklamy i promocji wydaje się bezcelowy
0
Wychodzi na to, że Dembele po prostu zabrakło w Barcelonie trenerskiego wzoru, autorytetu, który by go ogarnął. Bo kto miał to zrobić? Ernesto "zero charyzmy" Valverde, co spał na meczach? Kike "farmer" Setien, prawdopodobnie najbardziej bezjajeczny trener Barcy w historii? Czy może Ronald "knur" Koeman, co mówił, że "on nimo kim grac tikitaki"? Xavi też miał to najwyraźniej w dupie. Może jednak szkoda, że Dembele i Flick się tak minęli.
0
@Keson jak widać po ZP Modricia czy Rodrigo oraz po wysokim miejscu Vitinhi, można doceniać pomocników, ale nie mogą być z Barcelony.
0
@4drian0 to jest ta aktorka z filmu "To"?
2
Fajna przemowa. Człowiek lubił tego Dembusia, aż nie zaczął dzbanować
7
Bramkarze mają swoją nagrodę, najlepsi strzelcy mają swoją nagrodę, zespoły mają nagrodę za najlepszą bramkę, a pomocnicy i obrońcy dalej w dupie xd
3
"Ewa Padżor" xd Byś się dzbanie nauczył chociaż
1
@adamek20151 oglądam tylko najlepszą ligę na świecie
4
Czekaj, Donnarumma gra w City? xD Jak jak to przegapiłem?
0
Kurowski tam gada do Brzęczka i Węgrzyna o Vicky Lopez, a oni w głowie tylko "będę się uśmiechał, że niby wiem, o co chodzi" xD
1
A Bounou to za co, za Mundial? xD
1
Matko, ale PRowa wypowiedź Buffona xD
1
Emi Martinez to bierze
0
Ale jakiś wysuszony ten Luis Enrique, a ta łysina tym bardziej mu nie służy
0
@barcelonaLM dzieli ich 5 punktów oceny oraz jedno trofeum mistrzostw świata