PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@vangoor swoją drogą to niebywałe, że Wieniawa aktorsko nadaje się jedynie do roli prostytutki. Może to jej stan umysłu.
0
@draxidox w Warszawie stabilnie
1
@MYTO to już rok jak uniknęliśmy władzy totalnej sprzyjającej wszystkim, tylko nie Polsce.
1
@D10SLEO a to była druga wersja
2
"To pani ojciec, profesor Rafał Wilczur" (1937)
"Proszę państwa, Wysoki Sądzie, to jest profesor Rafał Wilczur" (1981)
"Jestem Maria Jolanta Wilczurówna, a to jest mój ojciec" (2023)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 a widzisz, a dla mnie jak odnawiać, to właśnie tak. Bałem się mocno, że to zepsują, a tymczasem oni pozmieniali parę rzeczy, a i tak wyszło dobrze. Choć wersja z 80 któregoś nadal ulubiona.
1
@MesQueUnClub_87 a to walka jest zdecydowanie na plus. Nie lubię soulslajków, więc chociaż w Yotei ustawiłem trudny poziom i jest fajne wyzwanie czasami. Do tego nowe mechaniki jak rzucanie upuszczoną przez wroga bronią
1
@MesQueUnClub_87 pograłem chyba z 10 godzin na razie i jak dla mnie warto. Zależy, na czym Ci zależy, bo to ogólnie jest Tsushima z paroma uprawnieniami i nowinkami.
1
@MesQueUnClub_87 kolejno:
Kingdom Come 2 - super, ale nie przeszedłem jeszcze, bo za długie.
Wukong - bardzo dobry, aż chciało się grać.
Silent Hill f - konkretny, mocny klimat, ale poczekałbym na promocję.
Alan Wake 2 - znudził
Cronos - obywatelski obowiązek
Indiana - bardzo przyjemna gra
Hellblade - nie grałem
DL - nie wiem, no ale w końcu to też Polaki.
Ja bym chyba zaczął od Wukonga
2
@macio_944 nikt tego filmu nie robił z myślą o Oscarze. Ludzie mieli gadać i, niestety, gadają. Zarobek będzie. Dopiero teraz zwróciłem uwagę, jak chamsko skopiowali slogan filmu Miasto 44 - "Miłość w czasach apokalipsy"
2
Kobieta mówi w Milionerach, że jak do 10 doda się cztery zera, to wychodzi 10 tysięcy xd
10
@tomek8756 to "przejdźmy na Ty" za Borkiem mówiącym, że nie pamięta żeby byli na "ty" to jest coś cudownego
1
Zaraz na Polsacie Znachor z 2023 roku
4
Komentarz usunięty
2
@blakkudium aha, ubolewamy nad tym, ale pozwolimy xD Niczym malowanie kredą na ulicy
0
@Schoogs najlepsza zabawa jest podczas rozpalania ogniska i pieczenia ryby :D
1
Komentarz usunięty
1
@adamek20151 męczą mnie zarówno ci, którzy umniejszają Lewemu jak Alex, jak i ci, którzy są w stanie nasrać na Suareza w obronie Lewego, tak jak Ty to robisz. Cenię obu, natomiast Suareza w prime oglądało się po prostu lepiej.
2
Barcelona w solidarności z drużynami, które musiały brać udział w katorżniczych mistrzostwach świata, postanowiła potracić punkty na początku, bo przecież te zespoły spuchną w dalszej części sezonu, prawda? Brak udziału w KMŚ zapewni nam ogromną przewagę, PRAWDA? Barca postanowiła też wyglądać fatalnie pod względem fizycznym, żeby nikt się nie domyślił.
10
Ale przyjemnie się składało meble. Teraz sprawdzę wynik Barcelony, bo niestety nie mog... o boże, o kur**
1
@Gibbon_FCB SHf jest fajny, ale nie za tyle. Chyba że masz konsolę i np. odsprzedasz
1
@norbi77 nie no, GOTY to na pewno nie. Dla mnie też to jest praktycznie przedłużenie Tsushimy, ale jest sporo nowinek mimo wszystko. Kibicuję Clair Obscur, bo ten aktywny system turowy to chyba coś nowego rzeczywiście
0
@norbi77 ale czego innego oczekujesz i co ma gra wnosić? Jest fajny gameplay, jest jakaś fabuła, jest dobra grafika oraz funkcje, jakich inne gry nie mają, fajne mini gierki. Nie za bardzo rozumiem. Nikt nie wymyśli koła na nowo.
1
@norbi77 yyy dobrze się bawię w tej grze? Jeśli chcesz coś "nowego" to sprawdź sobie, jak gra wykorzystuje funkcje Dualsense. W pełni.
6
Pocztówka z Yotei
https://zapodaj.net/images/ceab8cb6f05da.jpg
Swoją drogą, gra oferuje również tryb graficzny inspirowany filmami Akiry Kurosawy
0
@Filipem jezu nie mogę patrzeć, jak ten Kosecki się ubiera. Totalny wieśniak
0
@Eklerek gdyby EA chciało rzeczywiście spowolnić, to mielibyśmy jedną drużynę na promo
0
@Tigermaus ale kto był na tej kolacji? Neymar?
2
@Tigermaus kto to jest RY i jakie oburzenie po przegranej ZP?