PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb aa xd
0
@zadafcb na Smackdown takie coś było?
1
@Kgorecki2500 to tak sobie na tym zachodzie poradzili, że co pół roku rząd zmieniają?
0
@tomek8756 "Izrael popełnia samobójstwo", to mi się podoba
0
@Ojciec5tkidzieci u mnie choćby w Netto. W Żabkach też
1
@Ojciec5tkidzieci dalej można je kupić, fromage też
6
Mam jakiś sentyment do tej ekipy młodych z okolic sezonu 14/15, jak Rafa, Deulofeu, Jonathan dos Santos, Montoya itd. I czasami spojrzę jak sobie radzą
1
@maroon pośmialim się, pojedlim, wszystko działo się nad rzeką i koniec
1
Miewam dziwne sny. Ale że we śnie będę siedział z Putinem przy jednym stole i śmiał się z naszej lewicy, to tego bym się nie spodziewał. Mam nadzieję, że nie sprzedałem Polski.
7
Dziś premierę ma horror pt. "Bye Sweet Caroline".
Gra stylizowana na klasyczne filmy animowane
@Kgorecki2500 @macio_944 @marcin62 @clyde
1
@macio_944 mi się podobało, że można sobie pospacerować w Lądku Zdrój
2
Dziś czuję się Nowozelandczykiem
0
@gorgota mi to np. się odechciało grać po tygodniu, bo powychodziło tyle dobrych gier, że szkoda czasu na to
4
Tylko że to ty sam powiedziałeś "lecimy do Miami" gruby durniu
2
Borsuk frunie nad elektrownią.
0
@Schoogs na razie mam 18 godzin i jest fajnie
1
Dziś dowiedziałem się, że powstała kontynuacja Znachora i jest to piękny news. Mowa o książce oczywiście.
1
@JimMorrisonFCB ja np. lubię Put out the fire
0
@mordini123 a co z DAZN?
0
@mordini123 Disney wykupił praca do UWCL czy co?
1
@Eklerek i fajnie, ale już widziałem jakiegoś pajaca prosa czy tam streamera z Polski piszącego, że serwery itd to wymówki, bo ja widać się da. Fajnie, tylko że dla tego chłopa Fifa to całe życie i praca.
1
@Majkel34 nasza kochana władza pogrozi mu paluszkiem, o ile w ogóle
1
@Aragorn33 czyli lewica staje się tym, z czym miała walczyć w tej walce "dobra ze złem". Kto by pomyślał
0
@Starrk no ja do wyboru PiS ręki nie przyłożę. A kto z kim się będzie układał, to na to nie mam już wpływu.
16
"Wiceministra" nazywająca obywateli ciemnotą, proszę państwa. Na szczęście jeszcze tylko dwa lata i po "oświeconych" zostanie wspomnienie.
0
@nioton cóż, każdy z Wieniawą xd
1
@Kgorecki2500 dubibng tam fajny jest
5
@Rastafarnianin
deportacja inżynierów i ukraińskich nierobów, Poland
"TY RASISTO, NAZISTO I KSENOFOBIE"
deportacja polskich nierobów, Holland
"hyhy brawo Holandia, je... Polaczków, REFUGEES WELCOME"
No i niech deportują. My też mamy prawo. Ciekawe czy tam też mają taką Ostaszewską i Kurdej-Szatan.
1
@RinooniR nasza władza przyjmie go z otwartymi rękoma.
1
@lajcior rosół i boloneza