0

@zadafcb aa xd

0

@zadafcb na Smackdown takie coś było?

1

@Kgorecki2500 to tak sobie na tym zachodzie poradzili, że co pół roku rząd zmieniają?

0

@tomek8756 "Izrael popełnia samobójstwo", to mi się podoba

0

@Ojciec5tkidzieci u mnie choćby w Netto. W Żabkach też

1

@Ojciec5tkidzieci dalej można je kupić, fromage też

6

Mam jakiś sentyment do tej ekipy młodych z okolic sezonu 14/15, jak Rafa, Deulofeu, Jonathan dos Santos, Montoya itd. I czasami spojrzę jak sobie radzą

1

@maroon pośmialim się, pojedlim, wszystko działo się nad rzeką i koniec

1

Miewam dziwne sny. Ale że we śnie będę siedział z Putinem przy jednym stole i śmiał się z naszej lewicy, to tego bym się nie spodziewał. Mam nadzieję, że nie sprzedałem Polski.

7

Dziś premierę ma horror pt. "Bye Sweet Caroline".
Gra stylizowana na klasyczne filmy animowane


@Kgorecki2500 @macio_944 @marcin62 @clyde

1

@macio_944 mi się podobało, że można sobie pospacerować w Lądku Zdrój

2

Dziś czuję się Nowozelandczykiem

0

@gorgota mi to np. się odechciało grać po tygodniu, bo powychodziło tyle dobrych gier, że szkoda czasu na to

4

Tylko że to ty sam powiedziałeś "lecimy do Miami" gruby durniu

2

Borsuk frunie nad elektrownią.

0

@Schoogs na razie mam 18 godzin i jest fajnie

1

Dziś dowiedziałem się, że powstała kontynuacja Znachora i jest to piękny news. Mowa o książce oczywiście.

1

@JimMorrisonFCB ja np. lubię Put out the fire

0

@mordini123 a co z DAZN?

0

@mordini123 Disney wykupił praca do UWCL czy co?

1

@Eklerek i fajnie, ale już widziałem jakiegoś pajaca prosa czy tam streamera z Polski piszącego, że serwery itd to wymówki, bo ja widać się da. Fajnie, tylko że dla tego chłopa Fifa to całe życie i praca.

1

@Majkel34 nasza kochana władza pogrozi mu paluszkiem, o ile w ogóle

1

@Aragorn33 czyli lewica staje się tym, z czym miała walczyć w tej walce "dobra ze złem". Kto by pomyślał

0

@Starrk no ja do wyboru PiS ręki nie przyłożę. A kto z kim się będzie układał, to na to nie mam już wpływu.

16

"Wiceministra" nazywająca obywateli ciemnotą, proszę państwa. Na szczęście jeszcze tylko dwa lata i po "oświeconych" zostanie wspomnienie.

0

@nioton cóż, każdy z Wieniawą xd

1

@Kgorecki2500 dubibng tam fajny jest

5

@Rastafarnianin
deportacja inżynierów i ukraińskich nierobów, Poland
"TY RASISTO, NAZISTO I KSENOFOBIE"

deportacja polskich nierobów, Holland
"hyhy brawo Holandia, je... Polaczków, REFUGEES WELCOME"

No i niech deportują. My też mamy prawo. Ciekawe czy tam też mają taką Ostaszewską i Kurdej-Szatan.

1

@RinooniR nasza władza przyjmie go z otwartymi rękoma.

1

@lajcior rosół i boloneza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?