1

@blakkudium niełatwo jest zatrzymać ciężarówkę

10

@Arden nieźle wygrał wybory, jak musiał poskładać koalicję z 4 partii, nie mówiąc o tym, że samo KO już się składa z iluś przystawek xd

10

Pajor jednak nie zerwała ACLa

0

@Herato odpowiedzi nie znałem, ale sprawdziłem. Mam do tego zawodnika dziwny sentyment, może trochę przez fifę, jego cieszynkę, ale może też przez to, że brał udział w jednym z moich absolutnie ulubionych meczów w historii, który zakończył się wynikiem 3-3. Zagadka dla Ciebie - jaki to był mecz? :D

0

@Dankho94isback z drugiej strony wiadomo, że nie wyjdzie i nie powie, że grubas, jego szwagier i Deco zabronili mu usadzić Yamala na ławce

5

@mordini123 prawdziwą grupą śmierci jest grupa E.

A nieważne, prawie każda jest xd Tylko nasza jakaś nijaka

5

@pax albo używasz formy grzecznościowej, albo nie. Nie ma znaczenia, że to zaimki dzierżawcze, bo nadal zwracasz się do kogoś, kogo niby szanujesz. Natomiast szacunku w twoich postach nie ma żadnego, bo świadczy o tym ich treść, w której rozmówcę próbujesz nieudolnie poniżać, a nie to, jaką literę postawisz. Tak jak zwrócono ci uwagę, gdybyś nie chciał skierować słowa "tępy" w jakiejkolwiek formie w stronę tamtego użytkownika, to nie zjawiałbyś się losowo pod tym postem i pod tym komentarzem, tyle. Ludzie to widzą, choćbyś próbował to zamaskować nie wiadomo jaką liczbą słów. Koniec, więcej mi się nie chce, bo jak byłeś największym arogantem tej strony, tak nim pozostaniesz.

0

@Spacedragon mozna odnieść wrażenie, że miłości między nimi nie ma. No ale my wiemy tylko tyle, co nam media powiedzą

0

@BISHBASHBOSH ten klub od środka to burdel. Ten news naprawdę nie szokuje.

4

Mam nadzieję, że Messi popierając któregoś kandydata w nadchodzących wyborach pogoni stąd grubasa, jego szwagrów, kuzynki i innych oszołomów. Szczerze, to mam nadzieję, że Pique wykona pierwszy krok, żeby pogodzić się z Messim, bo kandydatura Pique z poparciem Messiego nie miałaby szans na porażkę

3

@Kgorecki2500 mogli zrobić pokój stylizowany na jakiegoś femboya, a na monitorze screen z call of duty

1

@Encore to ktoś znany?

1

@Popitek12 ukradłeś już jakieś rowery mieszkańcom Japonii?

2

@Popitek12 ponoć po sukcesie Ghost of Tsushima i Ghost of Yotei, trzecia część ma nas przenieść na Bliski Wschód i nosić nazwę Ghost of Qatar

5

@pax

Znowu napisałeś "z dużej" i "z małej", panie redaktorze.

"próba nieudolnej dyskusji z twoje strony"
"jeśli chcesz, aby twój adwersarz"
"a taki padł zarzut z twojej strony"
"więc każdy czytając twoje"
"twój personalny komentarz"
"popatrz na tą dyskusję twoje argumenty"
"i twoje XD"

Trochę tego dużo, panie redaktorze, jak na wyrzucanie komuś, że nie używa wielkiej litery. Swoją drogą, równie dużo naliczyłem żałosnych prób dowartościowania się z twojej strony, ale myślę, że jeszcze za mało razy próbowałeś mi wmówić, że nie znam znaczenia słów. Ja rozumiem, że ikonka przy nicku daje ci poczucie wyższości, ale naprawdę jesteś nikim więcej, jak tylko jednym z tysięcy członków tej strony.

11

A to co @Encore

2

@pax "odpowiedziałem" xd Rzeczywiście nie masz problemu. Szkoda, że jak ja ci to wytknąłem, to napisałeś jakieś bezsensowne:

"muszę Cię zmartwić, w naszym, to że nie w Twoim to już wszyscy obserwujący i czytający tą dyskusje już dążyli się o tym przekonać."

Swoją drogą, "tą dyskusję"? Naprawdę, panie redaktorze?

Nie odniosłeś się również do tego, że napisałeś:

"Zaimki w których zwracasz się bezpośrednio do osoby piszemy z dużej litery dlatego takie wyrazy jak "Ci" grzeczniej i zgodnie z wymaganiami języka polskiego piszemy z dużej litery. Warto tego się nauczyć, aby nie wyjść na ignoranta."

po czym jeden komentarz później sam zacząłeś pisać małą literą zwracając się do mnie. Rozumiem, że paxa mają szanować wszyscy, a pax nie musi nikogo? Znasz wiele słów, ale hipokryzja jest ci zdecydowanie obca.

0

@FcPortoFan1999 no on tam najlepsze reakcje miał :D

0

@FcPortoFan1999 la curva del partido to żadne przekleństwo!

18

Na świeżo po meczu, przypomnijmy sobie tę dyskusję

0

@pax rozumiem, że Gary'emu nie odpowiesz? :)

0

@Arkon cóż, Europa ma dość tego, co zrobiła z nią lewica. A skąd to określenie?

0

@adamek20151 być albo nie być. Karoca.

3

@pax tyle gadasz o nauce. Ciekawe, kiedy nauczysz się pokory i niepatrzenia na swoich rozmówców z góry. Ciekawe, kiedy nauczysz się akceptować krytykę twoich często odklejonych ocen. No ale tak, ta krytyka dla ciebie nie jest merytoryczna, bo jak zwykły użytkowniczek śmie podważać moje oceny, oceny PAXA.

0

@Arkon co to jest brunatna strona?

0

@Arkon nie myśl, że popieram Brauna. Każdy wie, że on robi i mówi dziwne rzeczy, ale dopóki nie jest u władzy, to aż tak mnie to nie rusza

7

A ten co teraz zrobił xd

6

Rzecznik prasowy tłumaczy Tuskowi, czemu na niego brzydko śpiewają?

1

@th@les brawo za uplastycznienie

0

@Arkon po prostu dla mnie większe znaczenie ma to, że Tusk z Kaczyńskim skłócili naród na wieki albo przepierdzielenie 70 mln na wybory kopertowe, a nie zgaszenie menory, której nie powinno tam być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?