0

Ale ta obrona jest gównem

10

Dobra reklama Adidasa

3

@macio_944 nie ma drugiego zawodnika w Barcy, który by mi tak działał na nerwy

0

Dobry jesteś Ferran

1

Fermin jest niesamowity xd

21

Ale by Puyol zaje*** jednemu i drugiemu przez łeb za to siadanie na murawie i rozkładanie łap

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rupert_Haubica on akurat za normalny na to. Stawiam na Viniciusa, Bellinghama albo Valverde

1

Czuję, że któryś z zawodników Realu dzisiaj strzeli i założy sobie koronę jak Yamal xd

0

Tak szczerze mówiąc, to Szczęsny jest totalnym ręcznikiem teraz xd

1

@wyrek no wiem i obawiam się, że tak przez cały mecz

0

Yamal to albo zagra masterclass albo się kompletnie spali, nic pomiędzy

1

To ile jeszcze sygnałów ostrzegawczych zanim Barca wyjdzie na boisko?

4

"Real? Kradną, narzekają..."
Słowa potwierdziły się w 5 minut XD

0

De Jong z gównem teraz

1

Bernabeu zna chyba tylko refren hymnu

0

Kuurde, ale w Madrycie pogoda. Fajnie tak, za oknem deszcz i wichura, a na meczyku słonecznie.

0

Ogólnie czuję bandycki faul któregoś troglodyty na Yamalu, raczej nie Hiszpana, bo w kadrze byłby syf, po czym dureń z gwizdkiem straci kontrolę nad meczem. Z jednej strony obejrzałoby się takie bandyckie El Clasico jak sprzed lat, a z drugiej może lepiej nie.

2

@MichuZ44 myślałem, że to jakieś słabe tłumaczenie, a tam w oryginale dosłownie "Vinicius es differente" xD

3

Dawno jakiejś czerwonej dla Madrytczoków nie było, a że dzisiaj łby zagotowane z powodu 18-latka, to jest spora szansa.

1

@sokot nie wolno pisać, że to Ukraińcy. To byli ludzie na usługach Rosji!!!

0

@Karol145 drugiego fragmentu mi się nie chce czytać, bo ja na Brauna nie głosuję, ale odniosę się do pierwszego. Przynajmniej dowiedziałem się, że czubki z lewicy głoszące badania setkach płci mają poparcie nawet tutaj. Pewnie, że takie badania musiały powstać, żeby manipulować chorymi psychicznie ludźmi. Zawsze to ileś głosów więcej dla lewicy. Zgrywasz głupka, bo dobrze wiesz, że nie chodzi mi o imigrantów zarobkowych, tylko o ubogacaczy kulturowych z krajów trzeciego świata, który lewica również chętnie by tu sprowadziła. Lewica nie sieje mowy nienawiści? Rzucanie hasłami typu "wypie*dalać" i nazywanie rasistami, homofobami, nazistami i faszystami wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają, to co to jest?

@Lucerfi też oznaczę, bo wyjaśniłem kwestię imigrantów.

0

Aha a za drugim razem już nie cofnęło

8

1-0 dla nas po golu Yamala w 90+

9

@Arkon niby to, co wygadują oszołomki z lewicy nie jest szkodliwe dla społeczeństwa? xD Wmawianie społeczeństwu, że chłop w peruce jest kobietą i to, że istnieje więcej niż dwie płcie, albo naciskanie na przyjmowanie dzikusów z niecywilizowanych krajów jest mniej szkodliwe? Jeszcze jakaś śmieszna gadka o kompleksach z twojej strony xD Rzeczywiście jesteś bardzo bezstronny i nie interesujesz się polityką po tym co wypisujesz. Można by powiedzieć, że "u Ciebie ta nienawiść do Brauna zaburza rzeczywistość".

0

@MichuZ44 no byle nie było to przy wyniku 3-1 dla Realu xd

0

A Harry Maguire to właściwie jest dobry czy jest memem? Czy jest to sytuacja dynamiczna?

3

@Kgorecki2500 wow, ale się pozmieniało w tej polityce

1

W ogóle Aguero też chyba założył klub w Urugwaju, bo streamuje teraz jakiś mecz. Z tego co widzę, to jest to chyba czwarty poziom rozgrywek.

2

@Popitek12 szkocka woda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?