PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 e to tanie jest w miarę. To chyba kupie
1
@macio_944 chyba xD
1
Właśnie obejrzałem "Substancję". Już wiem, co będzie mi się śniło w ciągu najbliższych dni i czuję, że nie będzie to Margaret Qualley prime.
0
@tomek8756 jeszcze mógł dodać "hala madrid" na końcu. Wypowiedź powinna brzmieć tak: "Widzę tylko to, co robi na boisku. Zachowuje się jak małpa skacząca na gumie i jest wrzodem na i tak schorowanym już organizmie ligi hiszpańskiej. Menda."
3
@mrboom na nagraniu między realistyczną możliwością dostrzeżenia zagrożenia a zderzeniem mijają niecałe dwie sekundy. To nie jest gra komputerowa.
0
@MesQueUnClub_87 ja potrafię znaleźć zalety w każdej porze roku i pogodzie. Bo już coś tam widziałem o piwniczakach, a ja właśnie lubię ubrać płaszcz, wziąć awaryjnie parasolkę i spacerować w taką szarówkę
1
@JimMorrisonFCB @Walker również mój top. We wtorek idę z wujkiem do kina na Depeche Mode: M
2
@Arkon to raczej powinieneś sobie zadawać pytanie, co jest z ludźmi nie tak, że od wielu kadencji wybierają na przemian rządy PO i PiS, które ten kraj niszczą. A nie o Brauna co ma 6%.
@sokot to jest akurat coś, za co Brauna szanuję i również powtarzam, że gdyby każdy polityk był tak stały w swoich poglądach, to byłoby dobrze, bo byłaby jasność, na kogo głosować i pewność, że w przyszłości ten ktoś nie zrobi fikołka.
0
@MesQueUnClub_87 no chociaż nie śmierdzisz
23
@Arkon nie cierpisz polityki, ale to jednak już któryś Twój post w podobnym temacie. Ostatnio pytałeś o to, których polityków ludzie nie lubią, w nadziei, że każdy wskaże Brauna. Braun to nie moja bajka, ale ja np. nie potrafię zrozumieć, jak można popierać lewicę, czyli te wszystkie Kotule, Żukowskie i inne dziwolągi.
27
Zobacz Halinko, nawrót kontuzji, zaraz operacja, 6 miesięcy przerwy i kolejny sezon
1
@macio_944 dla mnie cała płyta "tylko haj" jest fajna, ale samoloty i nadprzestrzenie najlepsze. Teraz czekam, aż mi przyjdzie płyta z projektu Podsiadło & Rojek z Zorzy. Natomiast to cytat z piosenki Kacperczyków. Bardzo przyjemną płytę wydali
2
@Ojciec5tkidzieci obrońcy wolnych mediów, a w szczególności "odpolitycznionej" tvp coś cicho
2
Czy ktoś jeszcze słucha Bambi, Dawida P. i Młodej Leokadii?
1
Przemoc to dopiero będzie na boisku
3
Ale schudł ten Ibai. Śmieszną głowe ma teraz
17
@clyde i myślisz, że przestaną? xd
1
@Walker @JimMorrisonFCB mój ścisły top zagranicznych zespołów. Songs from the Big Chair nigdy się nie nudzi. Moją ulubioną piosenką jest chyba The Working Hour
0
@marcin62 najważniejsze, że to Madrytczok
6
@Trojanek23 na jakiejś misji jesteś, żeby zrobić z siebie czubka miesiąca La Rambli? A przypominam, że tu się prowadzi Warsztat dla Zmyślonych Przyjaciół Pana @Luciano99 (bez obrazy kierowniku)
0
@adamek20151 najlepsze konto na IG
https://www.instagram.com/p/DObh3VDjA6m/
0
Muzammil czy Mr. Greedy?
15
@Pedri16Future Nico może być lepszym piłkarzem, ale w takim klubie jak Bilbao to on tego nie pokaże, więc lepszy sezon Rashforda nie będzie zdziwieniem. Natomiast mam nadzieję, że Barcelona się po Nico już nie zgłosi.
1
@Popitek12 a co tym razem?
2
Dziwne to uczucie gry po 18. Dopiero teraz się zaczyna LM tak naprawdę xd
1
@macio_944 znaczy odnosiłem się też do tej symulki Casado. Po takim wyniku o grze nikt nie będzie pamiętam
38
Błagam, niech teraz Winicjusz wyjdzie i powie: "6-1 z Olympiacosem? Zobaczymy, czy z nami strzelą chociaż połowę"
3
Tak szczerze to wstyd jak ch... ten mecz xd
0
Kochany Ferminek, brawo
0
xD karny z tego będzie