1

@Kgorecki2500 e to tanie jest w miarę. To chyba kupie

1

@macio_944 chyba xD

1

Właśnie obejrzałem "Substancję". Już wiem, co będzie mi się śniło w ciągu najbliższych dni i czuję, że nie będzie to Margaret Qualley prime.

0

@tomek8756 jeszcze mógł dodać "hala madrid" na końcu. Wypowiedź powinna brzmieć tak: "Widzę tylko to, co robi na boisku. Zachowuje się jak małpa skacząca na gumie i jest wrzodem na i tak schorowanym już organizmie ligi hiszpańskiej. Menda."

3

@mrboom na nagraniu między realistyczną możliwością dostrzeżenia zagrożenia a zderzeniem mijają niecałe dwie sekundy. To nie jest gra komputerowa.

0

@MesQueUnClub_87 ja potrafię znaleźć zalety w każdej porze roku i pogodzie. Bo już coś tam widziałem o piwniczakach, a ja właśnie lubię ubrać płaszcz, wziąć awaryjnie parasolkę i spacerować w taką szarówkę

1

@JimMorrisonFCB @Walker również mój top. We wtorek idę z wujkiem do kina na Depeche Mode: M

2

@Arkon to raczej powinieneś sobie zadawać pytanie, co jest z ludźmi nie tak, że od wielu kadencji wybierają na przemian rządy PO i PiS, które ten kraj niszczą. A nie o Brauna co ma 6%.

@sokot to jest akurat coś, za co Brauna szanuję i również powtarzam, że gdyby każdy polityk był tak stały w swoich poglądach, to byłoby dobrze, bo byłaby jasność, na kogo głosować i pewność, że w przyszłości ten ktoś nie zrobi fikołka.

0

@MesQueUnClub_87 no chociaż nie śmierdzisz

23

@Arkon nie cierpisz polityki, ale to jednak już któryś Twój post w podobnym temacie. Ostatnio pytałeś o to, których polityków ludzie nie lubią, w nadziei, że każdy wskaże Brauna. Braun to nie moja bajka, ale ja np. nie potrafię zrozumieć, jak można popierać lewicę, czyli te wszystkie Kotule, Żukowskie i inne dziwolągi.

27

Zobacz Halinko, nawrót kontuzji, zaraz operacja, 6 miesięcy przerwy i kolejny sezon

1

@macio_944 dla mnie cała płyta "tylko haj" jest fajna, ale samoloty i nadprzestrzenie najlepsze. Teraz czekam, aż mi przyjdzie płyta z projektu Podsiadło & Rojek z Zorzy. Natomiast to cytat z piosenki Kacperczyków. Bardzo przyjemną płytę wydali

2

@Ojciec5tkidzieci obrońcy wolnych mediów, a w szczególności "odpolitycznionej" tvp coś cicho

2

Czy ktoś jeszcze słucha Bambi, Dawida P. i Młodej Leokadii?

1

Przemoc to dopiero będzie na boisku

3

Ale schudł ten Ibai. Śmieszną głowe ma teraz

17

@clyde i myślisz, że przestaną? xd

1

@Walker @JimMorrisonFCB mój ścisły top zagranicznych zespołów. Songs from the Big Chair nigdy się nie nudzi. Moją ulubioną piosenką jest chyba The Working Hour

0

@marcin62 najważniejsze, że to Madrytczok

6

@Trojanek23 na jakiejś misji jesteś, żeby zrobić z siebie czubka miesiąca La Rambli? A przypominam, że tu się prowadzi Warsztat dla Zmyślonych Przyjaciół Pana @Luciano99 (bez obrazy kierowniku)

0

0

Muzammil czy Mr. Greedy?

15

@Pedri16Future Nico może być lepszym piłkarzem, ale w takim klubie jak Bilbao to on tego nie pokaże, więc lepszy sezon Rashforda nie będzie zdziwieniem. Natomiast mam nadzieję, że Barcelona się po Nico już nie zgłosi.

1

@Popitek12 a co tym razem?

2

Dziwne to uczucie gry po 18. Dopiero teraz się zaczyna LM tak naprawdę xd

1

@macio_944 znaczy odnosiłem się też do tej symulki Casado. Po takim wyniku o grze nikt nie będzie pamiętam

38

Błagam, niech teraz Winicjusz wyjdzie i powie: "6-1 z Olympiacosem? Zobaczymy, czy z nami strzelą chociaż połowę"

3

Tak szczerze to wstyd jak ch... ten mecz xd

0

Kochany Ferminek, brawo

0

xD karny z tego będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?