PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak szczerze mówiąc, to jesteśmy nudni jak skur... Nijak to się ma do poprzedniego sezonu.
1
@mekston to już nawet nie o uraz chodzi, ale on zajechany będzie
0
Ale naprawdę nie spodziewałem się po Flicku, że będzie się bał zdejmować Yamala z boiska.
0
No jeszcze chyba siedzi jednak ta Nicki w głowie
2
@Encore ale ale nie pasuje do systemu!!!
2
No gdyby Rashfordowi to podanie wyszło, to piękne by było
1
@escarabajo dlatego jeśli chodzi o Vlahovicia, to nie jestem na "nie" ogólnie
0
rashyyyyyyyyyyyyyyyyyy
0
Kurde Marek, co robisz xd
0
Ktoś jeszcze nie wierzy, że to koniec z problemami ze stadionem? xd
0
No i oczywiście Fermin jak ładnie poszedł
1
Aż mi szkoda Elche, bo zapłacą rachunek xd
0
Barcelona na Eleven i humor gituwa
0
@July_6_BcN w sumie kiedyś też takie zdjęcia robiono xd
1
@tomek8756 myślenie jak typowej feministki w temacie gwałtu
1
@macio_944 a właśnie dzisiaj będę oglądał, bo mam "fazę" na Dia de Muertos po filmie o Depeche Mode w kinie :D Jeszcze nigdy nie oglądałem
0
@norbi77 w sumie chyba dalej jest :D
26
Jak człowiek w trakcie sezonu przypadkiem dowiaduje się, że Simons gra w Tottenhamie, Donnarumma w City, a Vardy w Cremonese, to zdaje sobie sprawę, że nie śledzi już futbolu tak jak kiedyś xd
0
@Eklerek jakie almost jak bramkarz nawet się na to nie nabrał xd Tyle że w bramkę trafił
0
@Eklerek ile kosztuje PC pozwalający grać w gry w 4K, co najmniej średnich ustawieniach grafiki i w zadowalającej liczbie klatek?
@marcin62 te porty gier robione są na pół gwizdka tylko po to, żeby małym kosztem wyciągnąć z pecetowców kasę na dopracowane gry na konsolę :p
2
@4drian0 sam dysk to nie wszystko. Podlicz, ile musisz wydać na złomka, żeby najnowsze gry ładowały się w takim tempie jak na PS5 i żeby to nie było na najniższych. Szybka podróż w takim Spider-manie to kwestia sekundy.
0
@Encore nie ma chyba bardziej dziaderskiej telewizji o tematyce piłkarskiej Polsat Sport. Kto normalny daje cały pogram Koseckim? A oprócz tego te wszystkie Kołtonie, Hajty
0
@Encore e a o co tu chodzi? Przecież on już do Brazylii czy gdzieś tam poszedł xd
1
Ronaldo z karnego, Mbappe z karnego xd
17
@Arkon ogólnie po Twoich postach odnoszę wrażenie, że trudno Ci zrozumieć, że ktokolwiek ma inną opinię na jakikolwiek temat.
8
@gumaz w komentarzach widzę pokaz tolerancji od "nowoczesnych". Choć sam nie jestem jakiś religijny, to dla mnie odchodzenie narodu od wiary, która jakby nie było, jest związana z naszą tożsamością narodową to nic dobrego. To m.in. przeważający u nas katolicyzm jest jednym z czynników, dla których nie jesteśmy łakomym kąskiem dla ubogacaczy kulturowych. Jeśli zatracimy naszą kulturę, to coś wejdzie na jej miejsce i raczej nie będzie to nic dobrego.
1
@Popitek12 ciekawe, co Triple GPT przygotował dla Polski. Jedziesz?
0
Komentarz usunięty
2
@MadafakinGuy @Popitek12 opinia
10
@marcin62 ogólnie USA reprezentuje wszystko, co najgorsze w ludziach.