1

@macio_944 a właśnie dzisiaj będę oglądał, bo mam "fazę" na Dia de Muertos po filmie o Depeche Mode w kinie :D Jeszcze nigdy nie oglądałem

0

@norbi77 w sumie chyba dalej jest :D

26

Jak człowiek w trakcie sezonu przypadkiem dowiaduje się, że Simons gra w Tottenhamie, Donnarumma w City, a Vardy w Cremonese, to zdaje sobie sprawę, że nie śledzi już futbolu tak jak kiedyś xd

0

@Eklerek jakie almost jak bramkarz nawet się na to nie nabrał xd Tyle że w bramkę trafił

0

@Eklerek ile kosztuje PC pozwalający grać w gry w 4K, co najmniej średnich ustawieniach grafiki i w zadowalającej liczbie klatek?

@marcin62 te porty gier robione są na pół gwizdka tylko po to, żeby małym kosztem wyciągnąć z pecetowców kasę na dopracowane gry na konsolę :p

2

@4drian0 sam dysk to nie wszystko. Podlicz, ile musisz wydać na złomka, żeby najnowsze gry ładowały się w takim tempie jak na PS5 i żeby to nie było na najniższych. Szybka podróż w takim Spider-manie to kwestia sekundy.

0

@Encore nie ma chyba bardziej dziaderskiej telewizji o tematyce piłkarskiej Polsat Sport. Kto normalny daje cały pogram Koseckim? A oprócz tego te wszystkie Kołtonie, Hajty

0

@Encore e a o co tu chodzi? Przecież on już do Brazylii czy gdzieś tam poszedł xd

1

Ronaldo z karnego, Mbappe z karnego xd

17

@Arkon ogólnie po Twoich postach odnoszę wrażenie, że trudno Ci zrozumieć, że ktokolwiek ma inną opinię na jakikolwiek temat.

8

@gumaz w komentarzach widzę pokaz tolerancji od "nowoczesnych". Choć sam nie jestem jakiś religijny, to dla mnie odchodzenie narodu od wiary, która jakby nie było, jest związana z naszą tożsamością narodową to nic dobrego. To m.in. przeważający u nas katolicyzm jest jednym z czynników, dla których nie jesteśmy łakomym kąskiem dla ubogacaczy kulturowych. Jeśli zatracimy naszą kulturę, to coś wejdzie na jej miejsce i raczej nie będzie to nic dobrego.

1

@Popitek12 ciekawe, co Triple GPT przygotował dla Polski. Jedziesz?

0

Komentarz usunięty

2

10

@marcin62 ogólnie USA reprezentuje wszystko, co najgorsze w ludziach.

0

@zadafcb niesamowite to jest

0

Kurcze, zapomniałem w tym roku o moim halloweenowym avatarze, ale nic straconego

1

@blakkudium ale low effort xD

1

@Fantastyczny Chłopiec niesamowity nick :D

4

Od jutra tak

0

@tomek8756 UPK - Uśmiechnięty Port Komunikacyjny

3

Jutro Znachor z 82 roku cztery razy w telewizji

3

@ranger3120 ja tak często orzechów nie jem, to wytrzymam.

4

@Eklerek powiedz jej, że wielu takich, co myślało, że zdąży, już się nigdzie nie spieszy na cmentarzu.

1

@Popitek12 kobiety lubią pomarańcz. Bądź jak Trump albo Breakker

3

Ktoś miał niezły plan z tymi pinezkami w cukierkach w tamtym roku. W tym roku szataniści chodzą po domach w większości pod z opieką gorących mamusiek z okolicy

18

@misterio w nagrodę dostał swoje zdjęcie czy co xD

2

@VeB 1899 ja tylko chcę, żeby Eleven wykupiło całą LaLigę.

3

@Comentateiro nie da się ciemniej niż brak LM przez 10 lat, wyprzedanie połowy klubu i stadion wiecznie w budowie

1

@draxidox to całe po to jest sekta nie mniejsza niż pisowska. Tylko im się wydaje, że są moralnie wyżej. Coś źle powiesz, to od razu się rzucają, że jesteś pisowcem, ruskiem i w ogóle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?