PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Czuję, że to ten, co najbardziej kopał się po czole, czyli Ferran
1
@Sulimo zgadzam się.
2
@Kozinho. proszę bardzo
5
@Kozinho. tylko omasty se daj. Z omastą lepsze je.
1
@blakkudium tamte to bardzo lubiłem. Musze gdzieś dorwać na vinted. Tu mi się wydaje, że nawiązują do wyjazdówek 95-97, szczególnie z tymi czerwonymi akcentami.
1
@blakkudium miało być nostalgicznie, a niby do czego ta nostalgia się odnosi xd Ani to wyjazdówka
0
Czyta ktoś Herculesa Poirot? Jakie części polecacie z mrocznym, okołohalloweenowym klimatem? Oprócz Wigilii Wszystkich Świętych
11
To, że Yamal swoim stylem życia sobie nie pomaga to jedno, ale to, że środowisko madryckie się go po prostu boi i próbują go zniszczyć to drugie.
3
@Popitek12 tylko nie oglądaj tutoriali Cristiana Ronalda
2
@blakkudium fajne, ale te z MŚ miały niesamowitą aurę jak dla mnie, dlatego ją kupiłem
1
@macio_944 wszystko byłoby pięknie, gdyby nie ta przeklęta zmiana czasu
7
Ogólnie to bardzo lubię końcówkę roku. Przez cały październik spooky gloomy klimacik, różne halloweenowe eventy w grach, potem samo Halloween. Następnie Wszystkich Świętych. Lubię wtedy przejść się wieczorem na cmentarz na wojskowe pomniki. Ma to swój klimat, a w radio leci audycja z utworami artystów, którzy odeszli. Następnie 11 listopada, czyli coroczny rozpierdziel Warszawy, ale także polskie klasyki w telewizji, jak Znachor. Dalej to już wlatuje klimat przedświąteczny zakończony świętami i Nowym Rokiem oraz TOPem Wszech Czasów.
5
Ale trzeba przyznać, że ten od Dawtony robi wszystkich jak chce. Kupił za "bezcen" ważną dla państwa działkę od pisowca, zasponsorował kampanię Czaskoskiego, sponsoruje Campus Polska i ZUPEŁNYM PRZYPADKIEM jego beztalencie zwane Luną zostało wysłane na Eurowizję po tym jak wybrano ją w totalnie obiektywnym wewnętrznym konkursie organizowanym przez TVP. Było to 19 lutego, więc wiedzą państwo, za czyjej władzy.
0
@gumaz znaleźć to w kieszenie 20 lat temu to kurde
0
@Eklerek szkoda, że mam 40k, bo nawet bez gry bym sobie zrobił Denisa Suareza
6
@Gibbon_FCB przecież to zawsze był pajac. Jak komuś się chce, to prześledźcie sobie końcówkę meczu, jak ten cieć wyzywał piłkarzy Barcy od debili, psów śmieci, ku** itd.
1
@adamek20151 co za debil uciął filmik w takim momencie
2
@4drian0 no baba do siebie nie ma szacunku
0
W Kongo jeszcze niech zagrają
3
@Kgorecki2500 jeśli to będzie jak Raphinha Rulebreaker z poprzedniej fify, to z pół bańki. Ale polecam zrobić, bo w tamtym roku Raphinhę można było wrzucić do ewolucji TOTY i była kozak karta.
2
A i wróciłem przed chwilą z filmu Depeche Mode: M. Naprawdę bardzo fajna produkcja. Jeśli chodzi o trasę Memento Mori, to byłem w Berlinie, więc fajnie było to zobaczyć z innej perspektywy. Do tego Meksyk miał specjalną oprawę, a film wzbogacono o filmiki poruszające temat śmierci w meksykańskiej kulturze. Warto iść, grają jeszcze tylko w czwartek. Podejrzewam, że film trafi też na jakiś VOD. @JimMorrisonFCB
27
No, to już po odpoczynku za Viniciusa.
Z Yamalem jest dla mnie jeden główny problem. Natomiast nazwanie tego wprost mogłoby się niektórym nie spodobać, więc ujmę to w inny sposób, bo np. Rashford to całkiem inne wychowanie. Mianowicie, jest w wieku, w którym imponuje mu charakterystyczna dla pewnej rasy subkultura i się tej kulturze najwyraźniej poddał. Mianowicie, kultura takiego ghetto gangsterka raperka. Diamenty, łańcuchy, opuszczone galoty, za jakiś czas pewnie złote zęby, ale przede wszystkim to cwaniakowanie, te gadki "chodź do tunelu" itd. Założę się, że jakieś repliki broni również znajdziemy w jego mieszkaniu. Motyw jego urodzin również nie był przypadkowy. Na bank duży wpływ na to miał ojciec, który na instagramie ostatnio również nazwał go "swoim gangsterem". Wysłać go do Girony i niech kaznodzieja Daniel go skieruje na właściwą drogę.
2
@Encore ładna może i jest, ale chowa to za okropnym makijażem, więc się nie dowiemy
2
@blakkudium okropne paznokcie ogólnie
1
@Luciano99 ch.. tam. Ja dostrzegam syf wokół niego już od dawna, ale te ostatnie dni, czyli prowokacje zakończone dzisiejszym tragicznym meczem to był szczyt. Zescreenuj komentarz, ale ja od dawna uważam, że w przyszłości będzie z nim bałagan, jeśli w porę ktoś nie da mu lekcji pokory. Najlepsi zawsze przemawiali na boisku, a nie na instagramie.
0
@Sebolinho no bardzo to optymistyczne
0
@Piotrek1993 prędzej czy później gdzieś będzie się musiał do tego odnieść, bo media nie odpuszczą
0
Ja to w sumie czekam, co Yamal powie. Jeśli wyjdzie na konferencję, to będzie grillowanie.
0
A Brahim Diaz tam najwięcej szczeka xD
1
@Sebolinho a ty widziałeś, jak gra Barca?