PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom najpierw ucięty siurek, a potem zostanie sznurek.
1
@Eklerek też chyba niedługo wymienię, bo sam telefon jest świetny. Biała wersja TOP
9
@Kgorecki2500
Sikorski mówi rzecz: flirting
Mentzen mówi rzecz: harrassment
3
@osa91 a to luz, zasługiwał na śmierć jednak
0
@Aragorn33 może było oferować coś więcej w swojej kampanii niż bezzwrotne pożyczki dla czornych na otwarcie biznesu
0
@marcin62 zgadza się
@karieraFCB2 o panie xd Szanuję
0
20 godzin w Hogwarcie i jeszcze się nie znudziło, a to już sukces
1
@shinthps o kurde, pamiętam to
1
@Popitek12 Diego Schwartzman
1
@Popitek12 piękna gra
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Popitek12 "przegrałem w tę grę 300 godzin, obrzydliwa jest"
1
@Hen ogólnie to jest przykre, że politycy nie potrafią znaleźć wspólnego języka w dosłownie żadnej sprawie. To już ich wyborcy, chociaż wspólnie je..ią Izrael
1
@Rifek no niestety obrzydliwa współpraca
0
@maatiixx kobieta zostaje brutalnie zamordowana przez czarnego (znowu), a ty wyskakujesz, że to przykrywka, bo coś tam coś tam lista epsteina. Kogo to obchodzi?
18
Uważam, że nie ma uja, że zbliżymy się do wyniku z poprzedniego sezonu. Raphinha musiałby powtórzyć kosmiczny sezon, Lewy jest starszy, obrona straciła najlepszego zawodnika, mieliśmy korzystną drabinkę. A to wszystko i tak starczyło tylko na półfinał.
1
@maatiixx ty zdrowy jesteś?
1
@JohnKennedy odpowiedziałbym ile ich ginie, ale nie chcę bana
0
@Pomimo27 życie to jest puste pole
2
@Lanosss a co się stało z zasadą o numerach 1-25? W rezerwach go zarejestrowali? xD
8
@Cvzx czy tylko dla mnie ten wywiad jest obrzydliwy? "Hehe patrzcie, Rune desperat pisał do mnie 10 razy, ale ja jestem KOBIETĄ PREMIUM i facecik nie miał u mnie żadnych szans"
19
O kurcze, Alexis w LaLidze? Bardzo go lubiłem
0
@draxidox w sobotę sobie stoję i czekam na zmianę warty pod grobem nieznanego żołnierza, ale coś pełno policji, tajniaków. Czekam, czekam, podjeżdża bryczka i wysiada z niej para prezydencka :D Nie ma co, ma chłop aurę.
1
@blakkudium pierwsze wrażenie: o boże xd
drugie wrażenie: no może może
0
@clyde jutro rusza sprzedaż biletów na 2027 xd Trudno, zamawiam
3
Ale świetny koncert dała Daria wczoraj pod Narodowym. Robiąca wrażenie oprawa, pełno gości (Król i Igo, Artur Rojek, Kaśka Sochacka, PRO8LEM, Kacperczyk, Podsiadło oraz smyczki). A teraz trzeba czekać dopiero na wiosnę 2027. Nowa płyta i cztery koncerty @clyde
3
The Manchester United System 2013 - present | Danza Kuduro Zenek Martyniuk Mix
0
@katalonczyk987 ja na przykład mam Celestron SkyMaster 25x70mm. Kupowałem pod obserwację nocnego nieba, ale jest to wszechstronna lornetka, z której jestem zadowolony. Na Amazonie jest teraz za 450 zł
3
@CLS63AMG o mamo. Kiedyś miałem bazarówkę, a ostatnio w szafie znalazłem oryginał, o którym zapomniałem kupiony kiedyś na allegro