0

@Rastafarnianin kiedy nie możesz polegać na ChatGPT i musisz sam napisać nagłówek

1

@mordini123 czemu chłop wygląda jak stary Tom Cruise

6

Widzę, że Aleksandra Uznańska-Wiśniewska bezpiecznie wylądowała.
Już ją przepytują na tefałenie.

1

@JohnKennedy według La Rambli Cubarsi jest Polakiem, któremu brakuje luzu

1

W ogóle Raphinha chyba kitkę zapuszcza jak Ronaldinho

0

Tak swoją drogą, to jak ktoś chce mieć cokolwiek z drugiego kompletu z poprzedniego sezonu, to wszędzie można jeszcze kupić spodenki

0

A jak wyglądały urodziny Cubarsiego?

0

@Gall tak pisali

2

Oh shit, here we go again.
Domówki w sklepie Barcy już wyprzedane. Ciekawe ile zajmie im uzupełnienie

1

@Kasy i po liczbie.

9

Za kadencji obecnego prezydenta Argentyny wskaźnik ubóstwa w kraju spadł z 54,8% do 31,7%. Właśnie dlatego Lionel Andres Messi Cuccittini jest najlepszym piłkarzem w historii.

15

Mam nadzieję, że spytają Aleksandrę Uznańską-Wiśniewską jak się czuje po wylądowaniu na Ziemi, co przeżywała w trakcie podróży powrotnej i czy jej mąż wspierał ją podczas całej misji.

1

@Kgorecki2500 Midnight Ramen

1

@JohnKennedy ale to też nie jest tak, że karły to tylko do cyrku. To są często, a nawet w większości normalni ludzi, zdolni do wykonywania zwykłych zawodów.

4

@blakkudium niech go nie wezmą na tournee, to będzie piękna sprawa

0

@Piotrek1993 syf się zaczyna robić wokół chłopaka, a to dopiero początek. Śmieszą mnie te komentarze, typu: "Polaczkom brakuje luzu" itd. jakbyśmy tylko my mieli wątpliwości co do tego.

0

@July_6_BcN jak klikniesz "July" :v to się odpala filmik. Poka!

1

@macio_944 jak datę się kliknie, to przenosi do filmiku. Nie wiem, czemu tak się stało. Ale tak, to ta metoda :D

0

Instruktaż dotyczący otwierania butelki wina w razie braku urządzenia przeznaczonego do wykonania tej czynności. Potrzebują państwo jedynie młotka z wyciągaczem do gwoździ, śrubokrętu oraz śrubki.

https://x.com/PicturesFoIder/status/1944779288227561695

Coś się zdupcyło.

0

@allien18 ale to było wieśniactwo z perspektywy czasu xd pomyśleć, że kiedyś tupało się do tego nóżką

1

@4drian0 wina graczy oczywiście

7

@RosjaninBut to ten lekarz od Ostaszewskiej

1

@Aragorn33 a o kim to miało byćniby? xd

4

@AlwaysBlaugrana opowiedz nam

9

@July_6_BcN chcą wszystkich dla siebie

1

@Eklerek wszyscy tak zawsze mówimy :D

1

Kurcze, ludzie pisali, że trzeci sezon Belfra jest lepszy niż drugi, a ja jakoś nie potrafię się wciągnąć. To już zupełnie nie to, co sezon pierwszy. Drugi był krytykowany, ale mimo wszystko podobał mi się bardziej niż ostatni.

1

@Eklerek ja zagrałem pierwszą LW od dawna, bo wróciłem na Futties i już rzygam tą grą. No ale dostałem Maldiniego

21

@Vurt Real umie liczyć tylko do dwóch

1

@directedbyfcb dziwne to. Myślałem, że PSG ma już po sekstecie, ale wygląda na to, że nie, no bo trzeba raczej liczyć ten interkontynentalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?