PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin kiedy nie możesz polegać na ChatGPT i musisz sam napisać nagłówek
1
@mordini123 czemu chłop wygląda jak stary Tom Cruise
6
Widzę, że Aleksandra Uznańska-Wiśniewska bezpiecznie wylądowała.
Już ją przepytują na tefałenie.
1
@JohnKennedy według La Rambli Cubarsi jest Polakiem, któremu brakuje luzu
1
W ogóle Raphinha chyba kitkę zapuszcza jak Ronaldinho
0
Tak swoją drogą, to jak ktoś chce mieć cokolwiek z drugiego kompletu z poprzedniego sezonu, to wszędzie można jeszcze kupić spodenki
0
A jak wyglądały urodziny Cubarsiego?
0
@Gall tak pisali
2
Oh shit, here we go again.
Domówki w sklepie Barcy już wyprzedane. Ciekawe ile zajmie im uzupełnienie
1
@Kasy i po liczbie.
9
Za kadencji obecnego prezydenta Argentyny wskaźnik ubóstwa w kraju spadł z 54,8% do 31,7%. Właśnie dlatego Lionel Andres Messi Cuccittini jest najlepszym piłkarzem w historii.
15
Mam nadzieję, że spytają Aleksandrę Uznańską-Wiśniewską jak się czuje po wylądowaniu na Ziemi, co przeżywała w trakcie podróży powrotnej i czy jej mąż wspierał ją podczas całej misji.
1
@Kgorecki2500 Midnight Ramen
1
@JohnKennedy ale to też nie jest tak, że karły to tylko do cyrku. To są często, a nawet w większości normalni ludzi, zdolni do wykonywania zwykłych zawodów.
4
@blakkudium niech go nie wezmą na tournee, to będzie piękna sprawa
0
@Piotrek1993 syf się zaczyna robić wokół chłopaka, a to dopiero początek. Śmieszą mnie te komentarze, typu: "Polaczkom brakuje luzu" itd. jakbyśmy tylko my mieli wątpliwości co do tego.
0
@July_6_BcN jak klikniesz "July" :v to się odpala filmik. Poka!
1
@macio_944 jak datę się kliknie, to przenosi do filmiku. Nie wiem, czemu tak się stało. Ale tak, to ta metoda :D
0
Instruktaż dotyczący otwierania butelki wina w razie braku urządzenia przeznaczonego do wykonania tej czynności. Potrzebują państwo jedynie młotka z wyciągaczem do gwoździ, śrubokrętu oraz śrubki.
https://x.com/PicturesFoIder/status/1944779288227561695
Coś się zdupcyło.
0
@allien18 ale to było wieśniactwo z perspektywy czasu xd pomyśleć, że kiedyś tupało się do tego nóżką
1
@4drian0 wina graczy oczywiście
7
@RosjaninBut to ten lekarz od Ostaszewskiej
1
@Aragorn33 a o kim to miało byćniby? xd
4
@AlwaysBlaugrana opowiedz nam
9
@July_6_BcN chcą wszystkich dla siebie
1
@Eklerek wszyscy tak zawsze mówimy :D
1
Kurcze, ludzie pisali, że trzeci sezon Belfra jest lepszy niż drugi, a ja jakoś nie potrafię się wciągnąć. To już zupełnie nie to, co sezon pierwszy. Drugi był krytykowany, ale mimo wszystko podobał mi się bardziej niż ostatni.
1
@Eklerek ja zagrałem pierwszą LW od dawna, bo wróciłem na Futties i już rzygam tą grą. No ale dostałem Maldiniego
21
@Vurt Real umie liczyć tylko do dwóch
1
@directedbyfcb dziwne to. Myślałem, że PSG ma już po sekstecie, ale wygląda na to, że nie, no bo trzeba raczej liczyć ten interkontynentalny