1

@fcbarcafan19 czasami jeżdżę pociągiem nazwamym na jego cześć

4

Komentarz usunięty

0

@RanDiFCB nie nie, jak tylko dostanę, to wrzucę

1

@Popitek12 pewnie, a jakiego?

0

@FCB24 e tam, ja lubię jak nasza kadra płonie, a na dużym turnieju to jeszcze lepiej

1

@Kgorecki2500 dziwne, że jeszcze nie ma komentarzy, że "nie mamy prawa oceniać bo Polska jest jeszcze gorsza!11" od Ukrofilów

0

@MichuZ44 o ile w trybie podobnym do UT licencję na kluby i ligi nie są dla mnie ważne, tak rzeczywiście UFl ma duży problem z twarzami, bo nie chce im się chyba ich robić. Bo licencję FIFPro mają

0

@Zoker podobnie z nieraz i nie raz oraz naraz i na raz. Fajny mamy ten język :D

0

@Tigermaus nie nie, ale kiedyś muszę zapolować na koszulkę z Puyolem

3

@macio_944 kiedy Douglas podbijał ulice Barcelony, ten zawodnik na chleb mówił jeszcze "le bep"

1

Daliby już jutro. Przyjdzie mi jedna z moich ulubionych koszulek Barcy i w dodatku z nazwiskiem najlepszego piłkarza na świecie z tyłu.

0

@Comentateiro pytam go, na kogo (by) głosował, żeby czasami potencjalny wyborca Tuska mnie nie dotknął.

0

@Comentateiro wyczuwam jakiś nieprzyjazny ton, a może nerwy w tym piśmie. Co jest jednoosobowa brygada? Uśmiechnijcie się.

1

@Comentateiro o, kolejny z obrzydliwymi tekstami o umieraniu po tym typie, co w imię polityki życzył drugiemu użytkownikowi raka. Opcja polityczna w obu przypadkach przypadkowa :) Uśmiechnięty język miłości :)

2

@Comentateiro rozpieszczona hrabianka, bo wymagam zrozumiałego języka polskiego w służbie zdrowia. I okej, uśmiechamy się xD

0

@Comentateiro pozostaje się uśmiechać, zajadając się prince polo, nie?

0

dobra bo tu zaraz 3-2 wlatuje

0

Malta przekręcona, dawać karnego

1

@Popitek12 dupy daje chyba. Skandal.

0

No dawać Malta z tymi Polokami

2

@Faro a Maltanki to fajne ciastka

0

@Bykunn no nie. Ludzie w takim miejscu jak szpital nie chcą mieć dodatkowego problemu w postaci tego, że albo personel nie zrozumie ich, albo oni jego. Nie mam problemu jak słyszę ukraiński akcent w żabce czy gdzieś, ale w służbie zdrowia oczekuję, że zrozumiem i będę zrozumiany w całości. I raczej mam prawo tego oczekiwać.

0

@Aragorn33 dobrze wiedzieć, co mówią u wroga

6

@Popitek12 zdradzony o świcie. Gdzie water, pytam się

1

Oj niepewne nastroje wśród gości Olejnik co do jutrzejszego głosowania w sprawie Czarzastego. A jest moja ulubiena Żukowska i ktoś tam

0

@NeroTFP1 nie komentowałem tej sprawy, bo wolałem poczekać i jak widać słusznie, natomiast wiem, co się dzieje w szpitalu w moim mieście i jak ciężko się dogadać ze znaczną częścią personelu. Ludziom w postach na temat szpitala i jego obsługi często puszczają nerwy.

9

Tak szczerze, to ja nie rozumiem, co on pierd... i co ma jedno do drugiego. Jak NFL chce przysyłać swoje zespoły do Europy, to niech przysyła. A ja nie chcę, żeby mój zespół wysyłano do USA, żeby grali na zmęczeniu dla zachcianki prezesa. Laporta oczywiście się zgodził, ale co na to piłkarze?

3

@Luciano99 strach pomyśleć, jak stołują się pracownicy

15

Barcelona, rok 2026
Doskonałe dośrodkowanie Marcusa Rashforda na głowę Harry'ego Kane'a

0

Konfederacja Obywatelska czy Prawo i Lewica?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?