PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 czasami jeżdżę pociągiem nazwamym na jego cześć
4
Komentarz usunięty
0
@RanDiFCB nie nie, jak tylko dostanę, to wrzucę
1
@Popitek12 pewnie, a jakiego?
0
@FCB24 e tam, ja lubię jak nasza kadra płonie, a na dużym turnieju to jeszcze lepiej
1
@Kgorecki2500 dziwne, że jeszcze nie ma komentarzy, że "nie mamy prawa oceniać bo Polska jest jeszcze gorsza!11" od Ukrofilów
0
@MichuZ44 o ile w trybie podobnym do UT licencję na kluby i ligi nie są dla mnie ważne, tak rzeczywiście UFl ma duży problem z twarzami, bo nie chce im się chyba ich robić. Bo licencję FIFPro mają
0
@Zoker podobnie z nieraz i nie raz oraz naraz i na raz. Fajny mamy ten język :D
0
@Tigermaus nie nie, ale kiedyś muszę zapolować na koszulkę z Puyolem
3
@macio_944 kiedy Douglas podbijał ulice Barcelony, ten zawodnik na chleb mówił jeszcze "le bep"
1
Daliby już jutro. Przyjdzie mi jedna z moich ulubionych koszulek Barcy i w dodatku z nazwiskiem najlepszego piłkarza na świecie z tyłu.
0
@Comentateiro pytam go, na kogo (by) głosował, żeby czasami potencjalny wyborca Tuska mnie nie dotknął.
0
@Comentateiro wyczuwam jakiś nieprzyjazny ton, a może nerwy w tym piśmie. Co jest jednoosobowa brygada? Uśmiechnijcie się.
1
@Comentateiro o, kolejny z obrzydliwymi tekstami o umieraniu po tym typie, co w imię polityki życzył drugiemu użytkownikowi raka. Opcja polityczna w obu przypadkach przypadkowa :) Uśmiechnięty język miłości :)
2
@Comentateiro rozpieszczona hrabianka, bo wymagam zrozumiałego języka polskiego w służbie zdrowia. I okej, uśmiechamy się xD
0
@Comentateiro pozostaje się uśmiechać, zajadając się prince polo, nie?
0
dobra bo tu zaraz 3-2 wlatuje
0
Malta przekręcona, dawać karnego
1
@Popitek12 dupy daje chyba. Skandal.
0
No dawać Malta z tymi Polokami
2
@Faro a Maltanki to fajne ciastka
0
@Bykunn no nie. Ludzie w takim miejscu jak szpital nie chcą mieć dodatkowego problemu w postaci tego, że albo personel nie zrozumie ich, albo oni jego. Nie mam problemu jak słyszę ukraiński akcent w żabce czy gdzieś, ale w służbie zdrowia oczekuję, że zrozumiem i będę zrozumiany w całości. I raczej mam prawo tego oczekiwać.
0
@Aragorn33 dobrze wiedzieć, co mówią u wroga
6
@Popitek12 zdradzony o świcie. Gdzie water, pytam się
1
Oj niepewne nastroje wśród gości Olejnik co do jutrzejszego głosowania w sprawie Czarzastego. A jest moja ulubiena Żukowska i ktoś tam
0
@NeroTFP1 nie komentowałem tej sprawy, bo wolałem poczekać i jak widać słusznie, natomiast wiem, co się dzieje w szpitalu w moim mieście i jak ciężko się dogadać ze znaczną częścią personelu. Ludziom w postach na temat szpitala i jego obsługi często puszczają nerwy.
9
Tak szczerze, to ja nie rozumiem, co on pierd... i co ma jedno do drugiego. Jak NFL chce przysyłać swoje zespoły do Europy, to niech przysyła. A ja nie chcę, żeby mój zespół wysyłano do USA, żeby grali na zmęczeniu dla zachcianki prezesa. Laporta oczywiście się zgodził, ale co na to piłkarze?
3
@Luciano99 strach pomyśleć, jak stołują się pracownicy
15
Barcelona, rok 2026
Doskonałe dośrodkowanie Marcusa Rashforda na głowę Harry'ego Kane'a
0
Konfederacja Obywatelska czy Prawo i Lewica?