PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferminazoooooooooo
2
Ale ten tunel to zdecydowanie wymaga, żeby tchnąć w niego życie jakimś graffiti
2
Trochę wieś ta muzyka xd
0
Dobry jesteś Nico
3
xD wyłącz tę muzykę gościu
0
@partymaker ok, muszą mi się podobać. Zrozumiano.
0
@Vegeta88 ale zdajesz sobie sprawę, że tam wielu lokalnych kibiców jest na meczu co dwa tygodnie? A Ty mówisz o sytuacji, w której ktoś pojedzie na mecz raz na 5 lat na wakacje. No wtedy to nie jest problem.
2
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie te podwójne bandy reklamowe to dramat
0
Dobra ale gdzie jest Wojteczek kochany
0
Polak otwiera nowe Camp Nou jako kapitan i pierwszy strzelec, o co tu w ogóle chodzi?
0
Ale ta piłka śmiesznie wygląda z daleka XD Jakby grali tymi piłkami tenisowymi co ludzie zbierają na nich podpisy
1
@Faro w sensie Francuzki?
1
@Popitek12 jakie war games jak z tego składu tylko ja reprezentuję drugą stronę. Dzwonię po Bidena i DiCaprio.
0
@Comentateiro lubię te wasze hipotetyczne sytuacje, w których waszemu rozmówcy grozi rak, śmierć itd. No ale to musi być przecież przypadek.
0
@esem91 powyższy użytkownik już któryś dzień z rzędu ma mokre sny o tym, że uległem wypadkowi lub śmiertelnej chorobie, a jedyną opcją ratunkową jest przystojny inżynier z Pakistanu. Wszystko w porządku, nie?
1
@Comentateiro dobrze widzieć szanownego użytkownika w niewątpliwie dobrym zdrowiu psychicznym. Pozdrawiam.
2
@norbi77 we bo będzie z czego kręcić Oszukać Przeznaczenie 7
0
@Faro a Rosjanki fajne przecie
29
@MYTO takie porównanie nie ma sensu, więc porównam konkretne przykłady. Marina > Anka
0
@tadzik447 trzymam się z dala od muzyki czczącej szatana.
0
@Kapitan9 uwielbiam jak ktoś zestawia dwóch zawodników i u tego, którego nie lubi wymienia tylko wady, a u drugiego same zalety xD
0
@BorzyKrzys a dzisiaj miałem właśnie pytać, czy dostali jakąś karę w końcu
1
@Konradowskyy dlatego pobrałem sobie UFL i jak mi się chce pokopać, to w pełni zaspokaja tę potrzebę, mimo że jest pobugowana, a op mechaniki są 5 razy bardziej op niż w fifie xd
5
@Kgorecki2500 jezu, to według ludzi ma nic nie wychodzić w 2026, bo POTĘŻNY Rockstar se zapowiedział, że MOŻE wypuści wtedy grę? Strasznie internet obrzydził mi tę grę.
1
Kolekcjonerka Ghost of Yotei za 659 zł. Mocna cena @Popitek12
https://www.empik.com/ghost-of-yotei-edycja-kolekcjonerska-sucker-punch-productions,p1616976307,multimedia-p?%243p=
1
@Eklerek u nas są black łiksy i monfsy
0
@Szklaner pozdrawiam.
2
Komentarz usunięty
5
@blakkudium a my mamy 65 mln żeby wydać zimą? :D
2
@blakkudium Bayern to dobry klub, ale to nie jest ten prestiż i nie jest "to coś", więc nie zdziwię się, jeśli Kane do nas przyjdzie. I w sumie oby.