5

O, nawet paletkorz jest na meczu

4

No ładnie dupnął na 3-1

0

xDD dłużej Charlotte nie mogła się ustawiać w tej pozycji.

3

Niezła ta obrona Miami

2

Nie wiem, walki bab są dla mnie po prostu nudne.

2

Ej ten Allende dobry chyba

0

Z tego co widzę po trendach na twitterze, to ten zakaz używania #ArcykapłankaPropagandy poszedł całkowicie po myśli p. Doroty Wysockiej-Sznepf

0

29 listopada o godzinie 21:45 zachciało mi się obejrzeć Kevina. Co robić?

0

@tomek8756 tak swoją drogą, to tu jest wklejona twarz chłopa i... jest lepiej niż w oryginale xD

4

@tomek8756 luźne Niemcy na 6 xD

0

@Laminedependencia mam deja vu

1

@Popitek12 a który team jesteś Popitku

1

@MessiForeverTheBest z podobnego względu musiałbym też nie lubić muzyki Bono, a U2 to mój ulubiony zespół zagraniczny xd

1

@MessiForeverTheBest Krzysztof Zalewski. Bardzo lubię jego muzykę i potrafię to rozdzielić, ale jego zaangażowanie w politykę jest dla mnie obrzydliwe. Mimo to byłem na dwóch koncertach z jego udziałem w tamtym roku xd

1

@Popitek12 i wyjdzie Speed. Ta gala to jest dzisiaj w nocy, nie?

0

@kanver_ czyżby strona główna przeglądarki Edge? xd

0

@tomek8756 no ok, ale mamy zdjęcie postującej?

0

@Karol145 ja na przykład Rymanowskiego obejrzałem cały jeden raz i to z twórcą biografii o Lewym. Spodobało mi się i tyle. Ale widzę, że o Rymanowskiego w Polsce nagle się wojna zrobiła, bo coś tam xD

9

"Halinka, ładnie wyglądasz fizycznie, tak zdrowo. Halinka, o czym se myślisz? Bo ja o tobie se myślę. Nie będę owijał w bawełnę, jeśli masz ochotę na ten tego, to ja jestem gotowy na ten tego."

I baba go wygoniła z domu.

0

@Karol145 no właśnie, powiedziałeś coś kiedyś o Schnepf? Z ciekawości pytam.

2

@tbas nie widzę powodów, żeby "nie trawić Romanowskiego". Co, za sławny się stał? Daje ludziom mówić, a widz niech se oceni, co o tym sądzi.

4

Panie, nie obrażej pan, bo ja do pana z wódką miło, a pan do mnie niemiło.

2

@Karol145 uuu, widzę, że brygada nowego wroga sobie znalazła xD Wiadomo, wybitną dziennikarką jest Dorota Wysocka-Schnepf, Monika Olejnik, no i ta, co ubiera się jak pani spod latarni.

1

@draxidox mam nadzieję, że należało do kumpla

8

@Kgorecki2500 na pewno działał na zlecenie Rosji!

28

Araujo mental rozwalony w listopadzie xd Ale co sobie goryla ustawił na avatar to jego. Mieli być Rekin i Goryl, a są Szprotka i Kapucynka

1

O nie, milionerka pogoniło na kibel, bo go obrażają :( Jeszcze niech do klasztoru na Montserrat pojedzie, bo biednemu głowa musi odpocząć w listopadzie.

0

@D10SLEO to już lepiej wrzucić bez obierania xd

8

Coraz bliżej święta

4

"Stary, to jest kibel na San Siro, a ty grałeś o półfinał Ligi Mistrzów."
Zdaje się, że wkradł się błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?