PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Konradowskyy dlatego pobrałem sobie UFL i jak mi się chce pokopać, to w pełni zaspokaja tę potrzebę, mimo że jest pobugowana, a op mechaniki są 5 razy bardziej op niż w fifie xd
5
@Kgorecki2500 jezu, to według ludzi ma nic nie wychodzić w 2026, bo POTĘŻNY Rockstar se zapowiedział, że MOŻE wypuści wtedy grę? Strasznie internet obrzydził mi tę grę.
1
Kolekcjonerka Ghost of Yotei za 659 zł. Mocna cena @Popitek12
https://www.empik.com/ghost-of-yotei-edycja-kolekcjonerska-sucker-punch-productions,p1616976307,multimedia-p?%243p=
1
@Eklerek u nas są black łiksy i monfsy
0
@Szklaner pozdrawiam.
2
Komentarz usunięty
5
@blakkudium a my mamy 65 mln żeby wydać zimą? :D
2
@blakkudium Bayern to dobry klub, ale to nie jest ten prestiż i nie jest "to coś", więc nie zdziwię się, jeśli Kane do nas przyjdzie. I w sumie oby.
0
@maroon coś mi się kojarzyło, że brali udział w podpaleniu tej hali? Czy nie
0
@norbi77 pewnie nie, bo najwyraźniej nietrudno znaleźć Ukraińca do tej roboty, a Ruskim to na rękę
5
@Kgorecki2500 pora kończyć ten syf w taki czy inny sposób. Raczej na nic o wiele lepszego Ukraina nie może liczyć. My możemy tu zgrywać nie wiadomo co, a Zachód pierwszy się z Rosją będzie układał.
Ogólnie byłem przeciwny Ukrainie w UE, ale jeśli ich przystąpienie będzie oznaczać, że znaczna część wyjedzie z Polski, to jestem za. Obawiam się tylko, że najwięcej stracimy na tym my, bo UE będzie miała "nowego funfla", który będzie naszym bezpośrednim konkurentem. W każdym razie my jak zwykle będziemy w dupie.
A i tak wiemy, że "ukraiński" pocisk prędzej czy później poleci w stronę Rosji i po gwarancjach xd
0
@AxelF nie ważne jakiej gimnastyki spróbujesz dokonać, sam premier potwierdził, że podejrzani to Ukraińcy. Tak, na usługach Rosji, ale Ukraińcy. No chyba że Tusk to też onuca.
0
@norbi77 "rosyjski żołnierz" :D Dlaczego ludzie boją się mówić, że to byli UKRAIŃCY na usługach Rosjan?
1
@Kgorecki2500 ja wczoraj też, ale czekam na ten z papryczkami
0
@Aragorn33 no weź szepnij na uszko, żeby oba Włodzimierze nie słyszeli. Przeszkadza Ci to, co wymieniłem, czy nie?
0
@mordini123 ja nie zdążyłem. Na szczęście xD
4
@Karol145 Welcome to White House Donald J Trump | crazy goals & skills | Danza Kuduro
2
@AxelF nie ma to jak nazwać drugiego Polaka ruskim trolem, bo śmie skrytykować Ukrainę. Wyzywanie każdego od ruskich trolli ma obecnie taką moc, jak słowa typu "rasista", "transfob" itd., czyli żadną.
0
@mordini123 chyba naprawili, bo mi pokazuje 150 zł
0
@RanDiFCB wrzuciłem już, ale pewnie nie widziałeś :D Oto ona https://zapodaj.net/images/085abc475779a.jpg
1
@Aragorn33 gdybym tak uważał, to bym tak napisał. Tylko naprawdę Ci to pasuje, jak jesteśmy traktowani w podzięce za to, ile kasy i nie tylko tam pompujemy? Czy Zełeński i jego ludzie szczekają coś do Niemiec, Francji i innych państw, czy tylko do tego państwa, które dało im najwięcej (włączając w to schronienie dla Ukraińców)?
1
@RozowaPantera może i stracimy 100mln, ale za to Ukry będą znowu mogły przeprowadzać u nas dywersje, grozić podpaleniami, ukraińscy dziennikarze nazywać naszego prezydenta bandytą, a politycy oskarżać o prorosyjskość.
0
@qbsonFCBarca Butler w sumie mi się jeszcze nie przejadł :D
2
@BorzyKrzys sram już tą Zendayą
2
@maroon gratulacje
2
@JimMorrisonFCB naprawdę blisko
1
@clyde na koncertach kapel kościelnych takie rzeczy się nie dzieją
0
Rozwiąż równanie Kiepskiego
B + R = ?
gdzie
B - babka
R - renta
1
@Bzyczekk przedmeczówka lepsza niż ta czwórka xd Ale no tragedia. Ta koszulka mi się nie podoba, ale jak ktoś chciałby mieć wszystko, to 2 kółka co sezon do wydania (na stadionówki). Póki co kupiłem jedną treningówkę, ale planuję jeszcze remake koszulki 05/06, trójkę i może wyjazdówkę.
1
@Sulimo ja widziałem o wrzucaniu atomówki do wulkanu