4

"Stary, to jest kibel na San Siro, a ty grałeś o półfinał Ligi Mistrzów."
Zdaje się, że wkradł się błąd.

2

@Popitek12 gdyby tak się stało, to pora kończyć karierę widza razem z Ceną

1

Człowiek gra w te poważne gry z poważną fabułą, z poważną miną i zapomina, ile radości daje taka głupia bajkowa platformówka jak Astro Bot. Super sprawa.

Oj, wymsknęło mi się

4

W ogóle, o co chodzi z tym Cucurellą? On jest w końcu dobry czy nie, bo czasami czytam, że dla nas byłby za słaby, ludzie kręcą bekę, a on co chwilę jakiś masterclass robi, z tego wynika.

0

@reloaded to ja jednak wolę mówić, że zlał nas mistrz świata

0

@reloaded w takim razie zlał nas czwarty zespół ligi w tamtym sezonie i zespół, który grał w lidze konferencji

4

Jest dobrze, ale zawsze może być 10 razy lepiej

0

@reloaded to są mistrzowie świata

1

@mekston przypadkowo zaraz po spotkaniu z Infantino i Trumpem

1

@adi7adi8 ter Stegen się wyeliminował, a show de Jonga jeszcze przed nami

5

A jak mówiłem, że Araujo popsuje nam kolejny sezon, to było, że on młody, że dobry jest, że nasza ściana, goryl mode.

A teraz będą telefony Halinka, może by się pan kurakao napił.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15629104

4

@NeroTFP1 kiedy nazywają Marię Skłodowską Francuzką, moim obowiązkiem jest walka.

1

2025 to zdecydowanie rok należący do karłów @Popitek12

7

Po co reformować coś, co działa, jak należy, nie?

1

@Adran360 Robercik niech zostanie i powie młodemu przez sezon co i jak

0

@maroon Vinicjusz by nie odpuścił

0

@D10SLEO ciekawe co tam było w szatni xd

2

@mekston tak jest

27

A pamiętacie, jak jeden zawodnik Realu popchnął drugiego i Real dostał za to rzut karny?

2

@heniusss ta, pamiętam, że to była moja pierwsza bazarówka, bo to był rok, w którym zacząłem kibicować Barcelonie przez Ronaldinho na okładce Fify. Potem gdzieś w lumpie znalazłem oryginał. W tamtych czasach można było znaleźć piękne okazy. Raz znalazłem tę koszulkę z jakimś autografem i Shearerem z tyłu, ale jak debil gdzieś się jej pozbyłem xd https://platform.cominghomenewcastle.sbnation.com/wp-content/uploads/sites/66/chorus/uploads/chorus_asset/file/7466869/1277864.jpg

7

@marcin62 w tym kraju dosłownie nie ma na kogo głosować jeśli nie należysz do sekty jednych, drugich, czy trzecich. To jest przykre.

Głosuj na PiS - rozkradną państwo
Głosuj na PO - zrobią najgorsze gówno pod dyktando Unii, nic się nie polepszy
Głosuj na Konfederację - będziemy mieli wschód, bo wyjdziemy z Unii
Głosuje na Lewicę - będziemy mieli zachód, ale nie taki, jakiego byśmy chcieli

Ja głosowałem ostatnio na Polskę 2050, bo chciałem wywalić PiS, ale nie głosować bezpośrednio na PO. No i się udało, ale czy efekt jest taki, jakiego się spodziewałem? No niezbyt.

2

@blakkudium łe to uj, jak limitowany nakład, to na bank nie będzie to standardowa cen, a poza tym boty to wykupią w sekundę. Całe szczęście mam tę koszulkę, ale bez Ronaldinho na plecach.

5

@barcelonaLM tam nawet dzień przed podpisaniem pokoju jeszcze rozdupcą jakieś miasto

3

@mekston ja już od dawna wiem, że Muller pozbawi Messiego tytułu i nagra z tej okazji jakiś filmik

3

Trendy na twitterze, stan na 19:45

1. Real Madryt
2. Jest
3. Głupi

1

@heniusss Xabi quedate

1

@blakkudium jezu, już o nim zapomniałem i żyłem ze świadomością, że mamy dwóch fajnych bramkarzy, a on się będzie pewnie pchał, żeby jeszcze zabrać minuty Szczęsnemu w Pucharze Króla.

29

Co sądzicie o San Siro?

2

1

@Dankho94isback no ja nie wiem, jako kibic brzydziłbym się takimi działaniami mojego klubu. To by nas zrównało z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?