PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Stary, to jest kibel na San Siro, a ty grałeś o półfinał Ligi Mistrzów."
Zdaje się, że wkradł się błąd.
2
@Popitek12 gdyby tak się stało, to pora kończyć karierę widza razem z Ceną
1
Człowiek gra w te poważne gry z poważną fabułą, z poważną miną i zapomina, ile radości daje taka głupia bajkowa platformówka jak Astro Bot. Super sprawa.
Oj, wymsknęło mi się
4
W ogóle, o co chodzi z tym Cucurellą? On jest w końcu dobry czy nie, bo czasami czytam, że dla nas byłby za słaby, ludzie kręcą bekę, a on co chwilę jakiś masterclass robi, z tego wynika.
0
@reloaded to ja jednak wolę mówić, że zlał nas mistrz świata
0
@reloaded w takim razie zlał nas czwarty zespół ligi w tamtym sezonie i zespół, który grał w lidze konferencji
4
Jest dobrze, ale zawsze może być 10 razy lepiej
0
@reloaded to są mistrzowie świata
1
@mekston przypadkowo zaraz po spotkaniu z Infantino i Trumpem
1
@adi7adi8 ter Stegen się wyeliminował, a show de Jonga jeszcze przed nami
5
A jak mówiłem, że Araujo popsuje nam kolejny sezon, to było, że on młody, że dobry jest, że nasza ściana, goryl mode.
A teraz będą telefony Halinka, może by się pan kurakao napił.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15629104
4
@NeroTFP1 kiedy nazywają Marię Skłodowską Francuzką, moim obowiązkiem jest walka.
1
2025 to zdecydowanie rok należący do karłów @Popitek12
7
Po co reformować coś, co działa, jak należy, nie?
1
@Adran360 Robercik niech zostanie i powie młodemu przez sezon co i jak
0
@maroon Vinicjusz by nie odpuścił
0
@D10SLEO ciekawe co tam było w szatni xd
2
@mekston tak jest
27
A pamiętacie, jak jeden zawodnik Realu popchnął drugiego i Real dostał za to rzut karny?
2
@heniusss ta, pamiętam, że to była moja pierwsza bazarówka, bo to był rok, w którym zacząłem kibicować Barcelonie przez Ronaldinho na okładce Fify. Potem gdzieś w lumpie znalazłem oryginał. W tamtych czasach można było znaleźć piękne okazy. Raz znalazłem tę koszulkę z jakimś autografem i Shearerem z tyłu, ale jak debil gdzieś się jej pozbyłem xd https://platform.cominghomenewcastle.sbnation.com/wp-content/uploads/sites/66/chorus/uploads/chorus_asset/file/7466869/1277864.jpg
7
@marcin62 w tym kraju dosłownie nie ma na kogo głosować jeśli nie należysz do sekty jednych, drugich, czy trzecich. To jest przykre.
Głosuj na PiS - rozkradną państwo
Głosuj na PO - zrobią najgorsze gówno pod dyktando Unii, nic się nie polepszy
Głosuj na Konfederację - będziemy mieli wschód, bo wyjdziemy z Unii
Głosuje na Lewicę - będziemy mieli zachód, ale nie taki, jakiego byśmy chcieli
Ja głosowałem ostatnio na Polskę 2050, bo chciałem wywalić PiS, ale nie głosować bezpośrednio na PO. No i się udało, ale czy efekt jest taki, jakiego się spodziewałem? No niezbyt.
2
@blakkudium łe to uj, jak limitowany nakład, to na bank nie będzie to standardowa cen, a poza tym boty to wykupią w sekundę. Całe szczęście mam tę koszulkę, ale bez Ronaldinho na plecach.
5
@barcelonaLM tam nawet dzień przed podpisaniem pokoju jeszcze rozdupcą jakieś miasto
3
@mekston ja już od dawna wiem, że Muller pozbawi Messiego tytułu i nagra z tej okazji jakiś filmik
3
Trendy na twitterze, stan na 19:45
1. Real Madryt
2. Jest
3. Głupi
1
@heniusss Xabi quedate
1
@blakkudium jezu, już o nim zapomniałem i żyłem ze świadomością, że mamy dwóch fajnych bramkarzy, a on się będzie pewnie pchał, żeby jeszcze zabrać minuty Szczęsnemu w Pucharze Króla.
29
Co sądzicie o San Siro?
2
Wiesz @Popitek12, to nie było fajne
https://www.instagram.com/reel/DRXVmvXjpTu
1
@Dankho94isback no ja nie wiem, jako kibic brzydziłbym się takimi działaniami mojego klubu. To by nas zrównało z Realem