1

Nie wiem, co o tej muzyce sądzić xd Z jednej strony ma to jakiś klimacik fiesty, ale z drugiej trochę taki jarmark

2

Ale to jest fajne, jaką gwiazdą klubu stał się Raphinha

1

Ale wytłumaczcie mi po gówno jest ten dżingiel rodem z PKP przed zmianami

1

Boże Ferran XDD

2

Ale przestery idą z głośników xd

0

Temu też gacie z dupy spadają XD

0

Ale się tam poodbijało xD

1

Ferminazoooooooooo

2

Ale ten tunel to zdecydowanie wymaga, żeby tchnąć w niego życie jakimś graffiti

2

Trochę wieś ta muzyka xd

0

Dobry jesteś Nico

3

xD wyłącz tę muzykę gościu

0

@partymaker ok, muszą mi się podobać. Zrozumiano.

0

@Vegeta88 ale zdajesz sobie sprawę, że tam wielu lokalnych kibiców jest na meczu co dwa tygodnie? A Ty mówisz o sytuacji, w której ktoś pojedzie na mecz raz na 5 lat na wakacje. No wtedy to nie jest problem.

2

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie te podwójne bandy reklamowe to dramat

0

Dobra ale gdzie jest Wojteczek kochany

0

Polak otwiera nowe Camp Nou jako kapitan i pierwszy strzelec, o co tu w ogóle chodzi?

0

Ale ta piłka śmiesznie wygląda z daleka XD Jakby grali tymi piłkami tenisowymi co ludzie zbierają na nich podpisy

1

@Faro w sensie Francuzki?

1

@Popitek12 jakie war games jak z tego składu tylko ja reprezentuję drugą stronę. Dzwonię po Bidena i DiCaprio.

0

@Comentateiro lubię te wasze hipotetyczne sytuacje, w których waszemu rozmówcy grozi rak, śmierć itd. No ale to musi być przecież przypadek.

0

@esem91 powyższy użytkownik już któryś dzień z rzędu ma mokre sny o tym, że uległem wypadkowi lub śmiertelnej chorobie, a jedyną opcją ratunkową jest przystojny inżynier z Pakistanu. Wszystko w porządku, nie?

1

@Comentateiro dobrze widzieć szanownego użytkownika w niewątpliwie dobrym zdrowiu psychicznym. Pozdrawiam.

2

@norbi77 we bo będzie z czego kręcić Oszukać Przeznaczenie 7

0

@Faro a Rosjanki fajne przecie

29

@MYTO takie porównanie nie ma sensu, więc porównam konkretne przykłady. Marina > Anka

0

@tadzik447 trzymam się z dala od muzyki czczącej szatana.

0

@Kapitan9 uwielbiam jak ktoś zestawia dwóch zawodników i u tego, którego nie lubi wymienia tylko wady, a u drugiego same zalety xD

0

@BorzyKrzys a dzisiaj miałem właśnie pytać, czy dostali jakąś karę w końcu

1

@Konradowskyy dlatego pobrałem sobie UFL i jak mi się chce pokopać, to w pełni zaspokaja tę potrzebę, mimo że jest pobugowana, a op mechaniki są 5 razy bardziej op niż w fifie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?