0

@kanver_ w sumie ile można jechać na tym, że rozdaje się prawie nowe gry, byle konkurować ze steamem xd

2

@Starrk materiał o polskich tradycjach w polskiej telewizji? To byłoby wręcz obrzydliwe i skandaliczne.

0

@July_6_BcN niezbyt - ryba, jajka, majonezy itd.

1

@marcin62 no i niech sobie jedzą, nie ma potrzeby robić o tym materiału. Ale że taki materiał wychodzi od TVN, to nie jest pewnie przypadek

15

A TVN napieprza o wegańskiej wigilii. Najlepiej jakby jeszcze bezdzietna była. Nie do podrobienia są.

0

@marcin62 no właśnie niby fajne, ale wydaje mi się, że mnie to znuży

0

@Popitek12 mały grubas kontra Gunther

6

Co prawda to prawda. Chłop w pewnym momencie swojego prime był otoczony piłkarzami na Inter Miami. Chociaż szkalowania Paulinho nie toleruję.

4

Aaa zjem jeszcze. Do wizyty na sorze jeszcze daleko

0

@LukaszFan tajes

9

Do przyszłego roku przyjacielu. Ale jeszcze najpierw trzeba zrobić dym w Nowym Jorku.

1

@Giwera jednak chyba yamahoozie polka

5

GOAT Polki na ekranie

2

Banda Jankesów zapomniała syna i myślą, że we Francji policjanci będą przed nimi klękać bo PAŃSTWO Z AMERYKI przyjechało

4

@blakkudium dobra, to akurat okropne xd

0

@Bzyczekk film o żydach*, niestety.

7

Ten wujek też zdrowy xD "Jeśli to ci poprawi humor, to ja zapomniałem okularów do czytania"

1

@Popitek12 ale jak, skoro Bóg w wigilię się jeszcze nie narodził

0

Patologia znowu zapomniała o dziecku

2

@tomek8756 i takie momenty w polskiej polityce to lubię

1

Lecimy z Kevinem

1

@marcin62 kiedyś na instagramie przewijały się filmiki, że chłop pytał randomów o losowe słowa i tworzył z tego freestyle i to było fajne. Teraz są filmiki, jak baba pyta o losowe słowa, wrzuca do Suno AI i jest bardzo dumna, że "stworzyła" utwór xD

1

@blakkudium fajnie, bo czerwone koszulki to ja bardzo lubię, a od dawna dostawaliśmy co najwyżej bramkarskie. Ta z sezonu 07/08 to było coś
https://www.elmuseodelfutbol.com/wp-content/uploads/2018/12/0008_Capa-2-600x600.jpg

1

@jedrek7000 Messi ma siostrę? xd

4

- no to nie wiem, co ja mam Panu dać
- Panie, a rusz pan głową. No co mężczyzna mężczyźnie może najlepszego dać?
- no yyy, bo ja wiem... miłość
- Panie, pan żeś jest normalny?
- n-niee... panie, no to ja już głupi jestem. Normalnie nie wiem, no panie, chyba Panu flaszkę kupię i pierdziel się pan
- no! No widzi pan, no i o to chodzi. A najlepiej dwie, żeby potem nie gonić

11

@norbi77 popsuję to trochę, ale na filmiku to on ewidentnie na Fermina patrzy :D

3

@Rysiu zawsze kiedy jestem w Warszawie, odwiedzam jego grób, bo to artysta, który od zawsze mi towarzyszy. Tata od samego początku jest ich fanem, no i tak przeszło na mnie.

9

24 lata temu zmarł nagle Grzegorz Ciechowski. Artysta, który wyprzedził czasy. Przy okazji tej piosenki, polecam obejrzeć Stan Strachu, do którego napisał ścieżkę dźwiękową. Dla mnie to trochę świąteczny film. Tradycyjnie oglądam go w tym czasie. @JimMorrisonFCB @Walker

7

Lubiłem go. Pamiętam jak w sezonie prowrót Rafy i Deulofeu to było coś wielkiego, po czym Deulofeu jeszcze w presezonie został odpalony xd

20

@arasz1819 marnujesz się tu. Za ten ostatni tekst na twitterze dostałbyś z 300 lajków od ebniętych razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?