0

Pique technik xD

0

Zaczyna się wieszanie psów na Bartrze ;///

0

W końcu piłki idą do przodu, a nie w przeciwną stronę :)

0

Panowie bez spiny, jest dobry wynik, piłkarze cieszą się grą.
Tej sytuacji nie ma co rozpamiętywać :))

0

Magia, Magia, Magia !

0

Tiki Taka w wykonaniu Dumy Katalonii, uśmiech z twarzy nie schodzi :)

0

Tata Martino ciekawie ustawił dzisiaj Pique i w obronie jest gdy trzeba i w ataku. Alexis przez te 25 minut jest zdecydowanie motorem napędowym, wychodzi na to, że te dwa słabe mecze okazały się talizmanem, który nawróci Barcę na dobrą drogę, czyli piękną oraz skuteczną grę. Są to wstępne wnioski, trzeba będzie poczekać do meczu ligowego, aby je potwierdzić, lub nie.

0

Póki co dzisiejszy mecz pokazuje Barcelonę dużo lepszą aniżeli w kilku ostatnich spotkaniach.

0

Mieliśmy w tym spotkaniu już dwie bardzo dobre okazje. Oczywiście skuteczność, a raczej jej brak podsumowały je.

0

Oglądając ten mecz widać dużą lukę między linią defensywy, a pomocy.
Pomocnicy za bardzo w kupie biegają i przez to jest mniej opcji do rozegrania, a także więcej miejsca dla rywala na wyprowadzanie ataków.

0

Czas na przebudzenie Dumy Katalonii.

0

Owszem, miałem jechać na mecz. Na bilety poszło sporo kasy, ale one nie przepadną ! Jak nie inny termin, to zwrot pieniędzy będzie.
Nawiązując do tematu, jest mi niezmiernie smutno, odczuwam to samo co ponad rok temu podczas ogłoszenia decyzji Pepa. Rozpacz, żal i lęk przed tym, że nasz "wspaniały" zarząd zakontraktuje jakiegoś trenera, który doszczętnie zniszczy Kataloński zespół. Obawiam się, że Sandro nie pójdzie po rozum do głowy i wybierze trenera, który nie będzie w stanie sprostać wyzwaniu prowadzenia Blaugrany. Tito mogę życzyć zdrowia, w tej chwili to jest dla niego najważniejsze. Pragnę mu także podziękować, za sezon ligowy i te 100pkt, początek sezonu fantastyczny. Po tym nastąpił nawrót choroby. Nie tylko Tito to odczuł, ale i Barca. Chciałbym także Was uświadomić, że obecnie w składzie trenerskim Dumy Katalonii zostały znikome osoby z Wielkiej Blaugrany Pepa i Tito. Tak więc pewien etap się zakończył. Visca el Tito, Visca el Barca !!

0

Z Koszalina do Gdańska, aż tak daleko nie jest to się wybiorę :)

0

Widać sporo z Was nie rozumie co to jest nowotwór.
Odbija się to na psychice i Tito potrzebuje spokojnych paru tygodni, jeszcze zobaczycie w następnym sezonie jak Barca będzie grała pod jego wodzą.
Znowu będą rekordy, świetne mecze i ponownie na zakończenie sezonu zaśpiewamy słynne " Campeones".

0

Barca da radę , ponieważ będzie grała dla Tito.
"Mes que un club" samo mówi za siebie i właśnie w takich okolicznościach te słowa potwierdzają swą wartość.Teraz wyniki schodzą na drugi plan ,
ważne by Mister był zdrów.Zdrowiej Tito całe Barcelonismo jest za Tobą

0

Jedyni którzy mogą go zastąpić to Pep i obecny asystent.
Nie chciałbym widzieć Di Matteo , Bielsy itp.

0

Nie !
Tylko nie Tito !
Zdrowiej Mister.

0

Leo !

0

Co zaczyna sie marudzenie , że Leo nie strzela to on wszystkim daje pstryczka w nos pakuje pilke do siatki.

0

A mi dzisiaj właśnie padł komputer i nie mam jak oglądać ;/

0

mistrzyk

Szkoda słów na skomentowanie tego.

Widzę , że ostatnio "kibice" Realu się zlecieli i minusy nam sypią.
Albo nasi socios tacy krytyczni się zrobili.

0

nowy19pl

Ja sobie Pepa na ławce Realu nie wyobrażam, tak samo JM na ławce Blaugrany.

0

Sorry , że tak z innej beczki . Ale na stronie Realu wyczytałem , że pewnemu kibicowi na ławce trenerskiej marzy się (Uwaga !) Pep Guardiola !
"Moim marzeniem jest Guardiola ale on uparty jak osioł i z tego Nowego Jorku nie wróci." Najbardziej śmieszy mnie powód , ponieważ wg niego barierą nie jest to , że Pep jest legendą Barcy.Tylko urlop Josepha z którego nie zrezygnuje.

0

Ważniejsze od rekordu Lionela ,są zbliżające się kolejne 3 pkt.

0

To jest najlepsze podejście ;)
Patrzeć na swoja drużynę nie oglądać się za innymi ;)
"Dlatego myślę, że trzeba zawsze się skupiać na tym, na co masz wpływ. Czyli na swoim meczu. Reszta nie zależy od nas. Jeśli coś nie zależy od ciebie, to jest to strata czasu." Piękne słowa Tito i jak widać skuteczne .

0

100 lat David !!!

0

Powróciła Wielka Blaugrana !
- Iniesta zagral fenomenalny mecz ; )
- Valdes zamknal usta krytykom.
- Szkoda Pedro , bo haruje za 2 przez 90min , a
nie moze trafic do siatki rywala ;/
- Cieszy dublet Messiego i juz 82 gole na koncie !
- Jeszcze tylko 3 i zrowna sie z Gerdem !
- 11pkt przewagi juz w Listopadzie nad Realem ,
czy ktoś przed rozpoczęciem rozgrywek na to liczył ?!

Vamos Barca !

0

Danielowi trzeba dać czas do 100% regeneracji .
Ponieważ gdy kontuzje go nie łapią spisuje się bardzo dobrze.

0

Oddać kilka strzałów z dystansu , wtedy obrona się rozkruszy , ponieważ defensor będzie wybiegał do zawodnika przy pilce , zrobi się trochę miejsca i będzie można wtedy coś strzelić.
Tyle , ze w teorii może się to wydawać proste , natomiast w praktyce dużo cięższe ;/

0

Fajnie poczytać stare artykuły ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?