Patryk Brocsa
Dołączył/a: sierpień 2011
K-lin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martins ....................
0
Barbaryan
Tam to czysty skill byl xD
0
Nie no :(
0
Wierzymy w Levante !
0
Grrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!
0
Jest !!!!!!
0
Wolny powinien raczej byc .
0
JusT Do It
2-0
0
Brawo ;) Levante ;)
0
Ronaldo zszedł z boiska.
0
Xavi6:)
Tak i moze jeszcze dana akcje z tego "filmiku" komentują z udziałem piłkarza Realu -,-
0
Liniowi fajnie się ślizgają ;)
0
"Callejon taki taniec na rurze nam zaprezentował"
Komentatorzy o czym myślą xD
0
Owszem i te dwa pomysły można uwzględnić.
0
Opium
Jeśli ludzie chcą pisać długie opinie , to zrobią to normalnie w komentarzu .
SB(Shoutbox) ułatwiłby natomiast komunikacje miedzy użytkownikami fcbarca.com.
0
Mercanto91FCB
Popieram , przydałby się taki "shoutbox"
0
1-0
(Ronaldo)
0
Na Stadionie Narodowym , nie pograliby sobie.
0
Dla nas dobrze ,ponieważ Real trudniej będzie miał.
Ale patrząc na to jako osoba bezstronna to mecz nie powinien się odbyć.
0
Ale jednak wygląda , jakby po walce bokserskiej był.
Jedno oko praktycznie cale zasłonięte.
0
Przeciez red card tutaj powinna murowana byc .
0
Nie milo to wygląda ;/
0
Niezle dostal.
0
Brawo , zwyciestwo , szkoda straconych bramek , ale coz my mozemy poradzic.Dobra zmiana Alexisa mial swa sytuacje , ktorej nie wykorzystal , lecz to on ladnie zgral pilke do Messiego , a ten pobil rekord Pele.
Czekamy teraz co zrobi Real.
Visca el Barca !
0
No co Alexis zrobil ...
0
Fontas przeciwko Blaugranie zagra teraz.
0
Alexis ladnie zgral do Leo .
0
Messi
0
Wchodzi Alexis , moze sie odblokuje.
0
woro1
Ciesze się ;)