0

Martins ....................

0

Barbaryan

Tam to czysty skill byl xD

0

Nie no :(

0

Wierzymy w Levante !

0

Grrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!

0

Jest !!!!!!

0

Wolny powinien raczej byc .

0

JusT Do It

2-0

0

Brawo ;) Levante ;)

0

Ronaldo zszedł z boiska.

0

Xavi6:)

Tak i moze jeszcze dana akcje z tego "filmiku" komentują z udziałem piłkarza Realu -,-

0

Liniowi fajnie się ślizgają ;)

0

"Callejon taki taniec na rurze nam zaprezentował"

Komentatorzy o czym myślą xD

0

Owszem i te dwa pomysły można uwzględnić.

0

Opium

Jeśli ludzie chcą pisać długie opinie , to zrobią to normalnie w komentarzu .
SB(Shoutbox) ułatwiłby natomiast komunikacje miedzy użytkownikami fcbarca.com.

0

Mercanto91FCB

Popieram , przydałby się taki "shoutbox"

0

1-0
(Ronaldo)

0

Na Stadionie Narodowym , nie pograliby sobie.

0

Dla nas dobrze ,ponieważ Real trudniej będzie miał.
Ale patrząc na to jako osoba bezstronna to mecz nie powinien się odbyć.

0

Ale jednak wygląda , jakby po walce bokserskiej był.
Jedno oko praktycznie cale zasłonięte.

0

Przeciez red card tutaj powinna murowana byc .

0

Nie milo to wygląda ;/

0

Niezle dostal.

0

Brawo , zwyciestwo , szkoda straconych bramek , ale coz my mozemy poradzic.Dobra zmiana Alexisa mial swa sytuacje , ktorej nie wykorzystal , lecz to on ladnie zgral pilke do Messiego , a ten pobil rekord Pele.
Czekamy teraz co zrobi Real.
Visca el Barca !

0

No co Alexis zrobil ...

0

Fontas przeciwko Blaugranie zagra teraz.

0

Alexis ladnie zgral do Leo .

0

Messi

0

Wchodzi Alexis , moze sie odblokuje.

0

woro1

Ciesze się ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?