0

Teksty komentatorów mnie rozbrajają .

0

"Jordi Alba !, chce wejsc w jedenastke , chce penetrowac pole karne"

0

Barco !
Gdzie ten błysk ?

0

3:2
Powtórka meczu z Deportivo ?

0

"yyyyyyy" zaraz po arabsku ogladac bede .

0

3:1 :(

0

Co za komentator...
"To beda sporadyczne takie ataki , jeden yyyyy ,dwa yyyyy"

0

Na poczatku chcieli wejsc z pilka do bramki i nici z tego byly.
Kolejno zaczeli z dystansu nawalac i prosze bardzo 3 gole.

0

Tello !!!!!!

0

Jak na Messiego zaczyna sie narzekac to on sie odplaca golem ;))

0

Messi nic nie gra ;/

0

Gratulacje , Leo !!

0

Jak na razie Barca nie czaruje ;(
Ale wazne jest to , ze prowadza ;)

0

Dzisiejsza wygrana mnie zbytnio nie ucieszyła ,gdyż Puyi odniósł kontuzje
wyglądającą bardzo , ale to bardzo poważnie . Oby ta informacja o 2-3 tyg przerwy , była prawdziwa.Jeszcze niecierpliwie czekam na info o Danim , ponieważ pod koniec meczu tez nieźle oberwał.Niestety los na nie sprzyja.
Oby w niedziele piłkarze zagrali na 100% , bo w El Clasico liczy się tylko wygrana.
Vamos Barca , Vamos Puyol !

0

A co z Danim ?
On również ucierpiał i gdybyśmy tfu , tfu jeszcze go stracili to by byla makabra.

0

Nie ma co się czepiać Tito !
On nie jest w stanie przewidzieć co się wydarzy za 5,10,15 min itd.
Puyi bardzo chciał w tym meczu zagrać ,
no i zagrał ale z jakim skutkiem każdy wie ;((
Teraz trzeba wspierać cały zespól jeszcze bardziej niż dotąd.

Vamos Barca !

0

Ja jestem wielkim fanem talentu Fernando i z chęcią zobaczyłbym go w Barcelonie ;)

0

Nie !!!!

0

I teraz się okażę kto jest za Blaugrana ;))
VeB i czekam , aż w końcu się przebudza i dokopią Chelsea ;))

0

Zepsuli parę piłek , ale wierze w nich i będę ich wspierał do końca !
Taka jest rola prawdziwego Cule . Obstawiam wynik 3-1 na CN.

0

Wygramy , jeżeli chłopcy nie będą popełniać takich błędów w defensywie jak w ostatnich 7 spotkaniach .Obecnie nasza gra obronna to katastrofa.
Pique jest jakiś rozkojarzony... , Puyolowi coraz częściej proste błędy się zdarzają.Do tego Eric , który wygląda na zagubionego , Dani czasami zapomni wrócić.Mamy problem z wykorzystaniem sytuacji 1vs1 a mianowicie to Lionel ma problem... tyle co on takich okazji zmarnował w ostatnich meczach to szok. Pozdrawiam i licze na Win VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?