7

0

Kto został jeszcze do zarejestrowania oprócz Balde?

0

@Poversky1000 Zobaczymy na przestrzeni całego sezonu, nie podniecaj się 1 meczem.

14

@mekston Bóli go wielki Messi

0

@Tomo1989 230 jest

0

Witam, mam pytanie.
Kupiłem pendrive'a KINGSTON Data Traveler Exodia Onyx 256GB
i po podłączeniu mam ''tylko'' 230 GB wolnego miejsca na nim , a nie 256GB.
Formatowałem go i dalej to samo, jest jakiś sposób żebym miał te 256GB wolnego miejsca?

5

@Essos #FreeMbappe

59

Al-Ahli dawało 15mln, ale Barca utargowała na 12mln

2

Ciekawe kiedy Dembele się dowie, że odchodzi do P$G

18

Jakbyś chciał trenować to byś trenował, a nie się szwendał z Pique po klubach

10

7

@urbie999 Oby nigdy tu nie trafił bo będzie z nim jak z Griezmannem u nas.

34

Tacy piesi to skarb :D

1

Piękne xD


0

@barcelonaLM Złoto :D

0

Znacie jakąś stronę gdzie każdemu indywidualnie rozpisują plany treningowe i suplementacje na siłownię? Może być odpłatnie

10

Ciekawostka: Mariano został poddany narkozie w celu zrobienia wielkiego tatuażu za jednym zamiarem. Całość trwała trochę ponad 8 godziny

To niemal tyle, ile spędził na boisku w dwóch ostatnich sezonach w barwach Realu Madryt (547 minut)

To nieźle :D

0

Chciałbym kupić kumplowi jakąś śmieszną koszulkę na urodziny
Znacie jakieś sklepy z takimi koszulkami?

39

Nie do zobaczenia :)

2

@Sulimo Po ilu piwach go widziałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

32

Viniciusowi dobrze zrobi te czerwo, odpocznie przed finałem LM, a nie czekaj...

0

@Antimadridista_WR Anka jest zajęta przez Hiszpana

7

@Barcaa12 Jakby Barca nie zdobyła mistrza z Espanyolem , to dziś oglądalibyśmy inną drużynę

1

Mam pytanie dla graczy fify. Gram na poziomie ultimate i ten poziom jest dla mnie za łatwy, jakie suwaki polecacie pozmieniać zeby było git?

4

Mars od tyłu to Sram, a Real od tyłu jest jeb*ny ;)

6

Real jakby chciał to by wygrywał, ale im się nie chce

0

Jedliscie zupe parowkowom?

1

@antymadridista100 Piwo to nie alkohol

11

Vinicius to debil nad debilami. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?