PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://streamable.com/ji1661
Złoto xD
0
Kto został jeszcze do zarejestrowania oprócz Balde?
0
@Poversky1000 Zobaczymy na przestrzeni całego sezonu, nie podniecaj się 1 meczem.
14
@mekston Bóli go wielki Messi
0
@Tomo1989 230 jest
0
Witam, mam pytanie.
Kupiłem pendrive'a KINGSTON Data Traveler Exodia Onyx 256GB
i po podłączeniu mam ''tylko'' 230 GB wolnego miejsca na nim , a nie 256GB.
Formatowałem go i dalej to samo, jest jakiś sposób żebym miał te 256GB wolnego miejsca?
5
@Essos #FreeMbappe
59
Al-Ahli dawało 15mln, ale Barca utargowała na 12mln
2
Ciekawe kiedy Dembele się dowie, że odchodzi do P$G
18
Jakbyś chciał trenować to byś trenował, a nie się szwendał z Pique po klubach
10
Ale mądry psiak
https://x.com/_B___S/status/1681419526838034434
7
@urbie999 Oby nigdy tu nie trafił bo będzie z nim jak z Griezmannem u nas.
34
Tacy piesi to skarb :D
1
Piękne xD
0
@barcelonaLM Złoto :D
0
Znacie jakąś stronę gdzie każdemu indywidualnie rozpisują plany treningowe i suplementacje na siłownię? Może być odpłatnie
10
Ciekawostka: Mariano został poddany narkozie w celu zrobienia wielkiego tatuażu za jednym zamiarem. Całość trwała trochę ponad 8 godziny
To niemal tyle, ile spędził na boisku w dwóch ostatnich sezonach w barwach Realu Madryt (547 minut)
To nieźle :D
0
Chciałbym kupić kumplowi jakąś śmieszną koszulkę na urodziny
Znacie jakieś sklepy z takimi koszulkami?
39
Nie do zobaczenia :)
2
@Sulimo Po ilu piwach go widziałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
Viniciusowi dobrze zrobi te czerwo, odpocznie przed finałem LM, a nie czekaj...
0
@Antimadridista_WR Anka jest zajęta przez Hiszpana
7
@Barcaa12 Jakby Barca nie zdobyła mistrza z Espanyolem , to dziś oglądalibyśmy inną drużynę
1
Mam pytanie dla graczy fify. Gram na poziomie ultimate i ten poziom jest dla mnie za łatwy, jakie suwaki polecacie pozmieniać zeby było git?
4
Mars od tyłu to Sram, a Real od tyłu jest jeb*ny ;)
6
Real jakby chciał to by wygrywał, ale im się nie chce
0
Jedliscie zupe parowkowom?
1
@antymadridista100 Piwo to nie alkohol
11
Vinicius to debil nad debilami. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym :)