PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 I pomyśleć, że to najlepszy hiszpański sędzia :D
1
@Kapitan hawk Na facebooku to samo, ból dupy madryciarzy
2
Ale niektórych tu boli wielka Argentyna
8
Walkower dla Polski za łańcuszek Kounde
1
@Kgorecki2500 Narazie nie mieliśmy spalonego na tych MŚ
0
Co sądzicie o typie na under 0,5 spalonego naszych w meczu?
2
Mogliśmy awansować z pierwszego miejsca i Marciniak by sędziował nam mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MarcelNJ11 Luzny i surowy
0
Jaki styl negocjacji polecacie do kariery w fifie bo nie wiem którywybrać
20
Dlaczego Joshua nie poszedł na studniówkę?
Bo nie miał z Kimmich.
Miał iść z koleżanką, ale Musiala wyjechać i zostały Sane niefajne.
0
Może Sociedad zgodzi się na leasing
1
Jaki wynik meczu Argentyna-Meksyk byłby najlepszy dla Polski? Oczywiście Polska musi wygrać z Arabami
0
@FabianMrozek Mecz meczowi nierówny
9
Inaki się zesrał metr przed kiblem :D
0
@Dosq Symulować tak perfidnie też trzeba umieć
1
Złota piłka dla Ronaldo
0
Kiedy mnie dotkniesz gdy jestem w pędzie... Symulka będzie
2
*Najlepszy w historii piłki nożnej
25
Trzeba anulować, bo przegramy
0
Jaką dajecie długość połowy w karierze w Fifie?
0
Korzysta ktoś z was z karty sieciowej na USB? Karta na USB spowalnia internet czy jest w porządku?
0
@cris2706 Legia Warszawa 2016/2017
0
@Strays77 Grałem w SWATa 4 i myślę czy nie kupić tego Ready or Not bo wydaje się to bardzo fajna gierka. Wiesz może ile jest misji w grze bo w SWAT 4 było tylko 14 jak dobrze pamiętam
0
Grał ktoś z was w "Ready or Not"? Warto kupić?
0
@Kszysiek7 Wybieram opcję numer 4: Moja ręka
0
Boli was wielki Max Verstappen
8
Dobry przekaz leci
0
Osimhen dalej ma jakieś problemy że nosi maskę ?
7
Kolano funkiel nówka nie śmigana
0
@MarioVeB! I na dodatek nurek i pajac