2

@Barca1992 I pomyśleć, że to najlepszy hiszpański sędzia :D

1

@Kapitan hawk Na facebooku to samo, ból dupy madryciarzy

2

Ale niektórych tu boli wielka Argentyna

8

Walkower dla Polski za łańcuszek Kounde

1

@Kgorecki2500 Narazie nie mieliśmy spalonego na tych MŚ

0

Co sądzicie o typie na under 0,5 spalonego naszych w meczu?

2

Mogliśmy awansować z pierwszego miejsca i Marciniak by sędziował nam mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MarcelNJ11 Luzny i surowy

0

Jaki styl negocjacji polecacie do kariery w fifie bo nie wiem którywybrać

20

Dlaczego Joshua nie poszedł na studniówkę?
Bo nie miał z Kimmich.
Miał iść z koleżanką, ale Musiala wyjechać i zostały Sane niefajne.

0

Może Sociedad zgodzi się na leasing

1

Jaki wynik meczu Argentyna-Meksyk byłby najlepszy dla Polski? Oczywiście Polska musi wygrać z Arabami

0

@FabianMrozek Mecz meczowi nierówny

9

Inaki się zesrał metr przed kiblem :D

0

@Dosq Symulować tak perfidnie też trzeba umieć

1

Złota piłka dla Ronaldo

0

Kiedy mnie dotkniesz gdy jestem w pędzie... Symulka będzie

2

*Najlepszy w historii piłki nożnej

25

Trzeba anulować, bo przegramy

0

Jaką dajecie długość połowy w karierze w Fifie?

0

Korzysta ktoś z was z karty sieciowej na USB? Karta na USB spowalnia internet czy jest w porządku?

0

@cris2706 Legia Warszawa 2016/2017

0

@Strays77 Grałem w SWATa 4 i myślę czy nie kupić tego Ready or Not bo wydaje się to bardzo fajna gierka. Wiesz może ile jest misji w grze bo w SWAT 4 było tylko 14 jak dobrze pamiętam

0

Grał ktoś z was w "Ready or Not"? Warto kupić?

0

@Kszysiek7 Wybieram opcję numer 4: Moja ręka

0

Boli was wielki Max Verstappen

8

Dobry przekaz leci

0

Osimhen dalej ma jakieś problemy że nosi maskę ?

7

Kolano funkiel nówka nie śmigana

0

@MarioVeB! I na dodatek nurek i pajac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?