0

Obserwuję ktoś z was rynek PC? Planuję w listopadzie kupić kompa i nie wiem czy jednak nie kupić w Black Friday albo poczekać do grudnia. Są jakieś fajne promki w Black Friday ?

0

Zamawiał ktoś z was z Intersportu ? Zamowiłem i opłaciłem w niedziele zamowienie do paczkomatu i do dziś nie ma info o dostawie

1

@Janiama Inter Barcelona 0 - 1

4

@Janas11224 każda dupeczka twoja

1

@Medium Ronaldo musi mieć z kim pogadać na ławce

0

@Hubsao Nie obrażaj zwierząt

2

@Janiama Mallorca Barcelona 0-1

0

Obejrze gdzieś dzisiejszy mecz za darmo z polskim komentarzem oprocz strumyka?

4

Komentarz z FB xD Jeżeli budujemy obronę od Glika i Bednarka którzy mają zwrotność jak tramwaj Karola Krawczyka z miodowych lat to sukcesu nie wróżę

0

Lepszy pad do fify z xboxa czy ps4?

1

@Janiama 1-1 :)

0

Bralibyście remis z Bayernem w ciemno?

3

Niemiec płakał jak sprzedawał

13

Xavi zauważył że Lewus się skończył i dlatego Lewus na ławce

0

Jakiego pada do Fify na PC polecacie?

0

@xVENUMx Faktycznie, musieli usunąć. Znalazłem z innej stronki https://key-soft.pl/Windows-10-Professional

0

@xVENUMx Na allegro poszukaj , dostaniesz za grosze

3

Ter Stegen oprócz bronienia nic nie daje

0

@Kgorecki2500 Poczekaj jak zagramy z Cadiz w lidze

7

Jak tak człowiek patrzy na tych chorych ludzi to aż się serce kraje. Co te nasze życie jest wart...

1

@scotti Mecz jest o 21:30

0

@Ojciec5tkidzieci Od zawsze marzył , żeby tam zagrać

0

Lewandowski nie zagra?
To nie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@sonek Pewnie będzie po jutrzejszym losowaniu LM

39

Jaką on może popełnić zemstę na Barcelonie?
Przestanie obserwować jej profil na Instagramie?

1

@The_Man Jak ten Reporter to większy dzban od starego Murana

6

@Kapitan hawk Nigdy za późno na łowienie

0

Zapłaczemy jeszcze za Busquetsem

1

@Emhyr Wielkie dzięki :)

1

@Lionel_Messi10 Żarty sobie robią
Niech dają 18 milionów i git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?