0

@HavertzKai Dlaczego z nim o tym nie porozmawiałeś, żeby ci wytłumaczył

0

@Transu96 dasz pv dla kolegi?

1

Przestancie wklejać te fotoszopy z Lewym w koszulce Barcy

0

@Witekk10 Inter - Barca 1-2

2

@macio_944 Z cyklu nie wiem , ale się wypowiem

0

@Joint21 podstadionem.pl

0

@tristan87 Złota piłka loading

2

@RobiS Uwierz mi , że wiele razy oszukałem się na Programie TV

0

@adi7adi8 @Arczek2001 skąd info? Polsat Sport niby wykupił całe rozgrywki

0

Dzisiejszy mecz leci na Polsacie Sport czy Polsacie Sport News?

1

@maleta009 Nawet przy Fotowlotaice go proponują

1

A co z meczem z Interem Miami i NY Red Bulls?

0

@ro3ak Polsat Sport

65

Nie musi wracać

5

Ależ będą pojedynki w El Clasico https://zapodaj.net/7434cbfde04f3.jpg.html

0

@Holsik Szacun :)

1

@Holsik Jak się uczyłeś ze zdałeś za pierwszym ? Ja codziennie 3 razy rozwiązuje i nwm czy to wystarczy zeby zapamiętać niektóre pytania xD

1

Rozwiązywał ktoś z was testy na prawo jazdy kat. B z wydawnictwa ''Image'' ?
Pomogło wam?

2

@marcin62 Usłyszeli głos Alemanego przez telefon i zmiękła im rurka

0

Swoją drogą Eleven i Canal+ mogliby się dogadać żeby każdy mecz Barcelony był na obu stacjach. Wiem że to raczej niemożliwe ale fajnie by było :D

2

@Pawel13sz Skąd oni mają pieniądze?
Zwykła Mafia

10

Ból dupy na kafejce wyraża więcej niż 1000 słów

22

@Redakcja proponuję zrobić zbiorkę na skrzynkę wodki od La Rambli dla Alemanego za transfer Robercika do Barcy

36

No i zajebiście

2

Nic nie rozumiem z tego strima Romero ale i tak oglądam xD

3

@Sulimo Robercik też potrafi

16

Dawać mnie tego Lewandowskiego bo nie wyczymie

1

@QuaReL De Ligt to taki De Jong z pomocy

0

@VegetaPolska Czy za dużo to się okażę na koniec sezonu.
Rynek jest jaki jest i ceny są takie , a nie inne

0

@VegetaPolska Dlaczego od razu zakładasz że będzie wtopa?
Lepiej myśleć pozytywnie, fakt nie można się napalać ale jakoś jestem spokojny o Raphinhe że się sprawdzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?