PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HavertzKai Dlaczego z nim o tym nie porozmawiałeś, żeby ci wytłumaczył
0
@Transu96 dasz pv dla kolegi?
1
Przestancie wklejać te fotoszopy z Lewym w koszulce Barcy
0
@Witekk10 Inter - Barca 1-2
2
@macio_944 Z cyklu nie wiem , ale się wypowiem
0
@Joint21 podstadionem.pl
0
@tristan87 Złota piłka loading
2
@RobiS Uwierz mi , że wiele razy oszukałem się na Programie TV
0
@adi7adi8 @Arczek2001 skąd info? Polsat Sport niby wykupił całe rozgrywki
0
Dzisiejszy mecz leci na Polsacie Sport czy Polsacie Sport News?
1
@maleta009 Nawet przy Fotowlotaice go proponują
1
A co z meczem z Interem Miami i NY Red Bulls?
0
@ro3ak Polsat Sport
65
Nie musi wracać
5
Ależ będą pojedynki w El Clasico https://zapodaj.net/7434cbfde04f3.jpg.html
0
@Holsik Szacun :)
1
@Holsik Jak się uczyłeś ze zdałeś za pierwszym ? Ja codziennie 3 razy rozwiązuje i nwm czy to wystarczy zeby zapamiętać niektóre pytania xD
1
Rozwiązywał ktoś z was testy na prawo jazdy kat. B z wydawnictwa ''Image'' ?
Pomogło wam?
2
@marcin62 Usłyszeli głos Alemanego przez telefon i zmiękła im rurka
0
Swoją drogą Eleven i Canal+ mogliby się dogadać żeby każdy mecz Barcelony był na obu stacjach. Wiem że to raczej niemożliwe ale fajnie by było :D
2
@Pawel13sz Skąd oni mają pieniądze?
Zwykła Mafia
10
Ból dupy na kafejce wyraża więcej niż 1000 słów
22
@Redakcja proponuję zrobić zbiorkę na skrzynkę wodki od La Rambli dla Alemanego za transfer Robercika do Barcy
36
No i zajebiście
2
Nic nie rozumiem z tego strima Romero ale i tak oglądam xD
3
@Sulimo Robercik też potrafi
16
Dawać mnie tego Lewandowskiego bo nie wyczymie
1
@QuaReL De Ligt to taki De Jong z pomocy
0
@VegetaPolska Czy za dużo to się okażę na koniec sezonu.
Rynek jest jaki jest i ceny są takie , a nie inne
0
@VegetaPolska Dlaczego od razu zakładasz że będzie wtopa?
Lepiej myśleć pozytywnie, fakt nie można się napalać ale jakoś jestem spokojny o Raphinhe że się sprawdzi