PatrykBarcelona
Dołączył/a: czerwiec 2019
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 TVP Borek i Podolinski
0
@msmsms Ciekawe jak to będzie z tym limitem budżetowym,
Red Bull rozwijał bolid żeby dogonić Ferrari i na końcowkę sezonu może nie starczyć hajsu :D
2
@tomek8756 Aż mi przypomniałeś xD
4
Messi pobił wczoraj kolejny rekord :D
Matvei Igonen z Podbeskidzia dostał pięć goli od Messiego. Tym samym Messi pobił wyczyn Puszczy Niepołomice, która wsadziła Igonenowi tylko cztery sztuki w marcu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Cule1234 Ale w Valencii jest syf w zarządzie. Jaki klub taki Bartomeu
1
@RobiS Tak jak kolega wyżej ''Nasen'' bardzo dobre ale na recepte
5
@pauletaa Piwo smakowe to nie piwo :)
2
@Hubsao Aż mi się przypomniał cytat z Kiepskich " Panie Ferdku, ide se pić kurakao, a Pan nie. "
:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@lucas/catalan Z łóżka bym nie wygonił :)
2
@NeKenI Nawet nie wiesz z kim tańczysz
1
@Emhyr Pomidor :)
0
@Michu94 Czyli on czeka aż Barca poprawi swoją sytuację żeby dostać lepszy hajs. Niech on już odchodzi i będzie spokój.
1
Przewrócił kolegę niczym kręgiel Laskowski TOP :D
148
Ten Puig bawi XD
2
@AmigoBlancos Oficjalka zaraz po ogłoszeniu Mbappe :)
0
@capm Tylko zwróć uwagę na to że Suarez odszedł jak był inny zarząd.
0
@KrychaFCB A z jakiego powodu złożyli protesty?
0
@Momals11 Alba akurat trzyma poziom , gorzej z psychą na ważne mecze
0
@AlwaysBlaugrana Jeszcze z 5 kluczowych spotkań i będzie wiadomo :)
1
@kkbarca Jeszcze dodałbym pozbycie się darmozjadów:
- Neto
- Umtiti
- Lenglet
- Mingueza
- Pjanic
- Puig
0
Kupował ktoś z was ubrana na stronie Desportivo?
Legitna stronka?
1
@bartekvisca Nie każdy musi dzielić się swoim życiem prywatnym w internecie
3
@Pawlak1992 Real Madryt 2021/22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Trzeba anulować , bo przegramy
1
Ajj Liverpool prawie gol
0
O jakim opoznieniu wy gadacie? U mnie już dawno zaczeli
0
@LS Nie wiem bo nie siedzę na rynku PC i wolałem się spytać :D
0
Zna się ktoś na komputerach? Złożę komputer z monitorem do 3,5k pod fifę i f1? Czy jednak budżet za mały