0

@Ferran sędzia powinien go zdjąć w 1 połowie ale tego nie zrobił

15

@kamiVeB bo dostał te kartkę za faul ktorego nie było

0

Ciekawe czy się doczekamy normalnych sędziow w La Lidze

0

@MarioVeB! Najlepsze jest to że w Madrycie mówią że jest lepszy od Araujo. Araujo go zjada na śniadanie

0

@Moolek Co za odklejeniec z tego Rafałka xD

3

@Hubsao Gavi nowy wykonawca wolnych :D

3

@MesQueUnClub96 Diego Lopez, Felipe, Nyom, Casemiro, Muller, Vinicius

6

@Sensible Trzeba będzie sprowadzić części zamienne z Tybetu :D

3

@talizmo Patrząc jaki był doping na meczu , to oni cały mecz blokowali kibiców Barcelony

1

@macio_944 Luuk nie może grać wszystkiego od deski do deski. Musi odpoczywać

1

@AmigoBlancos Ależ ''Okazja'' z tymi kursami

1

@Colin94 Mają tylko TVP Polonia

1

@LionelM95 Za dużo prześcieradeł :)

0

Ma ktoś jakąś fajną tapete na telefon związaną z Barcą?

1

16

@PatrychoO Niech teraz się kisi w tym Paryżu.
Mógł grać dla Barcy to wybrał hajs.

0

@kuz Używasz? Czytałem opinię na internecie i takie sobie te opinie

0

Poleci ktoś jakiś trymer do brody którym ogóle się też całkowicie?

1

@Janiama Levante - Barcelona 1-2

2

1

@Janiama Eintracht - Barcelona 0-1

0

@TheNekro94 Nie kupuj, niech zbankrutują :)

1

@MesQueUnClub96 Tak (znaki)

0

Man City kontra Atletico Madryt na jednym zdjęciu.
https://zapodaj.net/f10487bead8da.png.html

7

@Martwy Zamiast tego jest ''Peeedri! Peeedri!'' :)

6

@draxidox Piecze ich dalej dupsko za złotą piłkę

0

@P33ck W końcu musi być ten 1 raz :D

0

@Janiama Nazwiska nie grają :)

1

Pompowanie balonika uważam za otwarte

0

Podczas losowania będzie tak że zwycięzca grupy A zagra z drużyną która zajeła drugie miejsce w grupie B itd. ? Nie pamiętam już zasad :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?